6 typov ľudí, ktorých zaručene stretneš na každej túre v prírode

„Prečo tu nie je signál?!“

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

S príchodom teplých dní sa čoraz viac ľudí vydáva do prírody. Ak medzi nich patríš aj ty, tak dobre vieš, že sa medzi nimi opakujú určité typy a bez nich by to jednoducho nebolo ono. Náš šikovný ilustrátor dal dokopy šesticu stálic a my veríme, že ak sa aj ty rád túlaš po lesoch, tak ich spoznáš.

1. Ten, čo vkuse funí

Jasné, každý kráča podľa svojich možností, ale tento týpek vyštartoval so zaradenou spiatočkou. Vlečie sa desať metrov za ostatnými, funí ako astmatický ježko dve minúty pred porážkou a každú chvíľu sa pýta, kedy tam už budete. Náhodný okoloidúci by si myslel, že práve dobehol maratón, pritom sa ledva pohol z miesta a ešte aj to sa stihol trikrát oprieť o strom.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Ten, čo sa bojí aj vlastného tieňa

Od vstupu do lesa mu sťahuje polky, lebo čo keď sa náhodou za stromami skrýva medveď? Jaguár? Mäsožravá žirafa prahnúca po ľudskej krvi?! Pri každom zašuchotaní mu vybehne tlak na dvestodvadsať a čím väčšmi sa dvíha vietor, tým sú si všetci istejší, že každú chvíľu skolabuje. Darmo mu človek vysvetľuje, že jediné, čo v týchto lesoch žije, sú ježkovia…

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Ten, čo prišiel pozorovať

„Aha, veverička!“ kričí a ukazuje prstom na machuľu v korune stromu, čo môže byť od šišky cez vtáčie hniezdo prakticky čokoľvek. „Pozrite na tie stopy! Tadiaľto určite hopkal králik!“ ženie zase všetkých k akýmsi dierkam v zemi, ktoré pravdepodobne vyhĺbilo decko palicou. Ale necháme ho tak, veď sa z toho teší…

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Ten, ktorý videl príliš veľa hororov

Každý druhý béčkový horor začína skupinkou ľudí, ktorí sa stratia v lese. On každý z nich videl, všetky ich pozná naspamäť a nie je ochotný riskovať, že sa v jednom ocitne sám. V sekunde, ako sa dá slnko na ústup, tasí baterku a ženie ostatných ako zduté kozy. Chudák chlapec… keby prišla búrka, asi by sa posr*l.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Ten, ktorý by len jedol

V jeho prípade je jedinou výbavou na túru proviant. Čert ber taký sveter, repelent či karimatku… klobásy sú cesta. Respektíve, klobásy, špekáčiky, chlieb, paštika, tri druhy piva v plechovke a horalka, lebo čo je to svet bez trochy cukru a arašidov. Len vyrazíte, už pizúka, že by si niečoho zobol. Skutočná sranda prichádza až v momente, keď mu to niečo nesadne.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Ten, ktorý nevie žiť bez signálu

Načo sa tri hodiny potiť v turistických topánkach, keď si výsledný výhľad ani nemôže dať na instagram?! No neexistuje. A tak cica krúži s mobilom v ruke, behá od stromu k stromu a čaká, či sa niekde jedna palička zmení na dve a či si nebodaj niektorá rodinka drozdov nezaviedla wifi. Márne. Výdobytky modernej civilizácie sú na míle vzdialené a jej ostávajú len oči pre plač.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
114
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tieto sliepky majú také krásne a originálne príbytky, že im budeš závidieť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME