6 typov ľudí v bazéne, na ktorých natrafíš na každom kúpalisku

Ak sa chystáš k vode, určite sa im nevyhneš.

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

Zápach chlóru, studená kofola, obstarožné tetuchy vystavujúce svoje kypré telíčka hore bez. Krása. Ak si si teraz nevybavil typické slovenské kúpalisko, tak si potom na žiadnom nebol, iná možnosť neexistuje. Ale to nevadí.

Keďže tento rok sa dovolenkové možnosti podstatne okresali, určite na jedno zavítaš. A určite tam stretneš tieto typy ľudí. Sú totiž na každom kúpalisku a môžeš sa snažiť, ako chceš, nevyhneš sa im. Náš šikovný ilustrátor sa ich rozhodol v tomto článku načrtnúť a my veríme, že sa na nich schuti pobavíš.

1. Opekač

Opaľovací krém je pre slabochov. Správny chlap to dá aj „na prírodno“, aby mohol nasledujúce dva týždne chodiť a bedákať, ako farmaceutické spoločnosti ryžujú na tom poondiatom pantenole. Ale nebudeme si klamať, nie sú to len muži. Aj slečny si z času na čas myslia, že ich nenatreté chytí skôr… a chytí. Len výsledok nebude pripomínať čokoládu, ale sušenú paradajku.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Predvádzač

Chalanisko sa dovalí aj s partiou jemne podgurážených kamarátov, všetci odhodlaní ukázať širokej verejnosti, ako nízko vie klesnúť homo sapiens. Keď nenapína svaly nad vodnou hladinou, tak skúša robiť stojky. Keď nerobí stojky, sotí jedného zo svojich „kámov“ do vody. A keď už naňho ani „kámovia“ nemajú nervy, trucovito sa vypoklonkuje k stánku s langošmi.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Sexbomba

Slečna nebezpečná, ktorá má len jedno pravidlo – za žiadnych okolností si nenamočiť hlavu. Zákonite sa snaží napratať trojky kozy do plaviek veľkosti S a nefunguje to. Alebo funguje, podľa chlapov určite áno, otázkou teda ostáva, aký bol zámer. Vycapí sa na ružovú nafukovačku, nastaví pysky k slnku (bavíme sa o ústach, dobre?!), kozy k hľadisku a chytá bronz. Veď nato sem, koniec koncov, prišla.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Klasik

Okrajový vegeťák, taká slovenská klasika. Nechce plávať, nechce chytať bronz, prišiel si zraziť telesnú teplotu z dvesto stupňov na prijateľných tridsaťšesť a zdvihnúť pupkom vodnú hladinu o dobré dva centimetre. Postáva pri okraji, sŕka pivko a spoza klobúčika a slnečných okuliarov z letnej sezóny z deväťdesiateho piateho očumuje slobodné mamičky v bikinách. A je mu fajn.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Plavec

Plavec aka očividný nefajčiar, ktorý sa pobyt vo vode rozhodol využiť zmysluplne. Dobré rozhodnutie… ale viac by toho naplával aj v mláke pred supermarketom. Tu sa každým druhým záberom uhýba decku so šnorchlom, decku v kolese, decku bez kolesa a bez šnorchlu, ktoré ukazuje mame, že si vie napľuť chlórovú vodu rovno do nosa… A vôbec. Nemajú mať deti vlastný bazén?!

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Špliechač

Vždy sa nájde imbecil s inteligenčným kvocientom elektrickej zásuvky, ktorý neodolá bytostnej potrebe zmáčať všetko v okolí jedného kilometra vodou. Paráda. Metá sa ako mrož počas epileptického záchvatu, rozhadzuje paprčami a dobre sa na tom baví. A všetci naokolo tŕpnu, kto mu hodí žabku do ksichtu ako prvý.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
178
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia z rôznych krajín sveta prezrádzajú, prečo sa hanbia za tú svoju

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME