6 typov stupídnych darčekov, ktoré určite nedávať frajerke pred jej rodičmi

Takéto „dobre mienené“ dary si radšej odpusti.

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Kúpiť frajerke schopný darček nie je také jednoduché, ako by byť malo. Preto existujú overené klasiky, ktorými zaručene nič nepokazíš. Šperky, kvety, čokoláda, romantický pobyt na planéte, kde práve nevyčíňa globálna pandémia – to je všetko fajn. Čo určite nie je fajn, je týchto šesť darčekov, ktoré sme s naším šikovným ilustrátorom dali dokopy. Príšerné sú samy osebe, ale keď si predstavíš, že jej ich dávaš pred jej rodičmi… des a hrôza.

1. Erotická pomôcka

Prečo? Žijeme síce v 21. storočí a používanie takýchto hračiek už dávno nie je tabu, ale čo je veľa, to je moc. Žiadny rodič nepotrebuje vedieť, čím si ich dcéra skrášľuje večery, ani to, s čím si ich ešte len skrášľovať bude. Ani jej tatko ti predsa nerozpráva historku o tom, ako dvadsať rokov dozadu klátil jej mamu na kuchynskej linke a keby nebol taký ožratý, tak tu tvoja drahá možno ani nie je. Tak načo to vyťahuješ ty?

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Drogy

Nech už si mal akokoľvek našliapnuté na pohodové rodinné vzťahy, práve si to posr*l na plnej čiare. Je úplne jedno, že má benevolentných rodičov. Aj to, že si s nimi zažartuješ, popiješ a tatko ťa na rozlúčku pochvalne potľapká po chrbte. Ani jeden z nich netúži vedieť, čo do seba ich dcéra nasáva, aby si jej aj po dvanástke pripadal k svetu, takže ak nechceš skončiť s bongom medzi ritnými polkami, radšej si to odpusti.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Nahé fotky

Si sa cítil, čo? Dvakrát si zbehol do fitka, napol si pred zrkadlom tie neexistujúce bicáky a zrazu si nevedel odolať bytostnej potrebe cvaknúť toto majestátne dielo prírody na mobil. To by sa všetko ešte dalo predýchať, ale toto? Človek ani nevie, čo je trápnejšie. Že si si reálne vytlačil fotku svojho údu a zabalil ju do darčekovej krabice alebo to, že jej rodičia teraz vedia, aké nič ich dcéru po večeroch dostáva do kolien. Celé zle.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Rozchod

To už si jej fakt mohol radšej poslať esemesku. Ako im to má teraz akože vysvetliť? Čo má povedať, keď si mama zhlboka povzdychne a tatko sa jej spýta, čo na takom idiotovi vlastne videla?! Keby si to urobil v súkromí, mohla im povedať, že si bol vlastne celkom fajn chalan, a potom dva mesiace plakať do vankúša, ale takto si jej zobral aj to posledné eso v rukáve. Nuž, na každú sviňu sa voda varí.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Tehotenský test

Tehotenský test, no strašná sranda. Čo tým chcel básnik povedať? Že ťa podvádza? Alebo sa jej snažíš takto „nenápadne“ naznačiť, že už by bol po tých rokoch čas konečne vysadiť antikoncepciu a zaobstarať si krpca juniora? Alebo si chcel len vidieť reakciu rodičov, aby si v budúcnosti vedel, či máš pri kúpe kočíka rátať s ich finančným sponzoringom? Tak či onak, nebol to dobrý nápad.

ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Detinská hračka

Pískacie h*vno je sranda len dovtedy, kým nemusíš začať rodičom vysvetľovať, že časy sa zmenili. Že zatiaľ čo otec musel mame pol roka dvoriť, aby ho vôbec chytila za ruku, ona pravidelne dáva idiotovi, čo si ju asociuje s hvízdajúcou fekáliou. Jasné, humor je zdravý a smiech lieči, ale všetko s mierou. To h*vno jej predsa môžeš dať, aj keď budete sami.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
13
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
112
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 šokujúcich faktov o jedle, z ktorých ťa vykotí zo stoličky


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME