Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

6 typov účesov, ktoré ti hneď prezradia, čo je človek zač

Niekedy tie vlasy naozaj nie sú korunou krásy.


Ako sa hovorí, vlasy sú korunou krásy. Možno by to niekto spochybnil, hlavne muži, ktorým pribúdajú roky k tridsiatke a ubúdajú vlasy na hlave, no niečo na tom predsa je. Sú skrátka účesy, na základe ktorých môžeš ihneď odhadnúť, s akým človekom máš dočinenia. Niektoré typy ľudí a ich účesy sú skrátka neodškriepiteľné. Nájdeš medzi nimi aj seba?

1. Trvalá už od roku 1968

Je to tá tetuška, ktorá ide s trendom pastelových farieb, preto ich má už desiatky rokov na vlasoch. Raz sú to odtiene modrej a inokedy fialovej, také nádherné, až jej ich závidia všetci študenti umeleckých škôl.

Pri tetuškách s týmto účesom si môžeš byť viac ako istý, že na teba bude hádzať nevraživé pohľady v rade pri pokladni, predbehne ťa u lekára a v MHD-čke ti povie, hneď ako sa postavíš z miesta, že ide iba jednu zastávku. Ale predtým, ako to spravíš, tak ti venuje niekoľko “teplých slov“.

Artcavemaniac / EMEFKA

2. Umelkyňa telom aj dušou

Spoznáš ju podľa rovnej ofiny zastrihnutej vysoko nad obočím a rovnako rovno zastrihnutým zvyškom vlasov. Tieto slečny zväčša chcú mať perfektný výhľad na svet, ktorý je ich neustálou inšpiráciou, a nejaké vlasy im preto nebudú stáť v ceste.

Občas sa zvykne tento účes kombinovať s rovnako veľmi špecifickým účesom pre umeleckú obec – farebnými vlasmi. Žltá, modrá, oranžová, polka hlavy biela, polka čierna, sú to umelci, nevidia svet iba čiernobielo a radi to dajú vedieť aj svojím zovňajškom.

Artcavemaniac / EMEFKA
Sawney Bean a jeho rodina údajne beštiálne zavraždili a zjedli asi tisíc ľudí

Odporúčame prečítať:

Sawney Bean a jeho rodina údajne beštiálne zavraždili a zjedli asi tisíc ľudí. Existovali, alebo ide o legendu?

3. Majiteľ kabrioletu

To je ten muž, ktorý má vlasov menej ako rokov, a dosť často má kvôli tomu komplexy, aj napriek tomu, že ženám je to vlastne jedno. Mnohokrát ten kabriolet ani nemá, no vyzerá, že je jeho majiteľom, lebo si nik nevie vysvetliť, ako mu mohli uletieť všetky vlasy. Niektorí z týchto mužov prídu veľmi rýchlo k rozumu a rozhodnú sa so svojimi troma vlasmi rozlúčiť. Potom však musia občas čeliť obvineniam, že sú sympatizanti jednej zelenej strany.

Artcavemaniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť