6 typov žien počas karantény. Nájdeš v nich aj svoju drahú?

Niektorým ženám to ide doma trochu na mozog.

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

Domáca izolácia sa spočiatku zdala byť celkom fajn. Človek si mohol oddýchnuť, ráno dlhšie pospať, večer ponocovať so sedemdesiatou epizódou seriálu, ktorý nikdy nemal možnosť dopozerať… proste fajn. Lenže po viac ako týždni to ľuďom začína solídne liezť na mozog. Rovnako mužom ako aj ženám.

Dnes sme sa rozhodli zamerať na to nežnejšie pohlavie. Predsa len, ženy zvyknú byť tie aktívnejšie. Tie, čo vymýšľajú programy, ťahajú frajerov po reštauráciách, kamarátky po obchodoch, a tak celkovo sa zvyknú v spoločenskom živote angažovať viac. Chlap si sadne na pivo a koniec. Je vybavené.

Lenže žena nevie len tak sedieť na r*ti a ničovať. Potrebuje sa niečím zamestnať. Preto sme s naším ilustrátorom dali dokopy niekoľko typov žien a charakteristické veci, čo počas tohto nečasu doma robia. Nájdeš v nich aj svoju polovičku?

1. Tá, čo očakáva štipku spolupatričnosti

No fakt, ruky ti neodpadnú. Teraz, keď nechodíš do práce a dokonca ani futbal sa nehrá, je ideálna príležitosť nadobudnúť nové schopnosti. Ležať v polohe vertikálnej už vieš. Je načase vykostiť kura.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Tá, čo by ťa obetovala za desať deka salámy

Jesť sa musí, a keďže nechováte v kúpeľni prasa, niekto bude to jedlo musieť zadovážiť. A ty si chlap, tak sa čiň.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Tá, čo chce byť krásna do hrobu

Ženy sa nemaľujú pre chlapov. Je to jeden z tých stereotypov, ktorý spolu s „každá žena zbožňuje ružovú“ musí zakapať raz a navždy. Jasné, nájdu sa tie, čo dúfajú, že im tona omietky na rapavom ksichte pomôže uloviť pána dokonalého… ale väčšina z nás to robí pre seba.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Tá, čo nemá pochopenia

Doba sa mení a chlapi s ňou. Kedysi po dome nechávali smradľavé ponožky, dnes štafetu prebrali použité rúška. Načo ich hádzať do koša so špinavou bielizňou? Veď môžu prenášať len koronu a teória, že by im z vírusu narástli nohy, nebola síce potvrdená, ale na strane druhej ani vyvrátená. Tak prečo neskúsiť šťastie, že?!

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Tá, čo chce rozhýbať šunky

Domáca izolácia. Ideálny čas zužitkovať všetky tie „cviky pre lenivcov“, čo si poslednú dekádu odkladala na Pintereste. Chce sa hodiť do formy, na tom nie je nič zlé, len keby sa od teba automaticky neočakávala spoluúčasť. Lenže, čo čert nechcel, očakáva. Tak vyber z huby ten keksík, á raz, á dva…

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Tá, čo má jasne stanovené nároky

Žena sa spolu s tornádom a päťmesačným šteniatkom radí k tým prírodným úkazom, ktoré si vyžadujú našu nepretržitú plnú pozornosť. Keď chodí do práce, dá sa to zvládnuť. Ráno jej povieš, že je krásna a dvakrát za mesiac donesieš kvety. Ale keď ste spolu zavretí v priestore 5×5 metrov? To už je úplne iný kaliber.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
59
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku bolo odhalených 12 nových prípadov koronavírusu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME