Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

6 vlastností takmer dokonalého muža, ktorého by chcela mať doma každá žena

Dať dole záchodovú dosku naozaj nie je také ťažké.


Dokonalý muž je veľmi abstraktný pojem. Po prvé preto, že žiadna dokonalosť vlastne neexistuje, a po druhé preto, že aj keby existovala, každý by si pod ňou predstavoval niečo iné. Aj napriek tomu existuje hneď niekoľko spoločných menovateľov, ktoré týchto „dokonalých“ mužov spájajú, a my sme ich dnes s naším ilustrátorom niekoľko načrtli. Zbadáš v nich aj toho svojho?

1. Skladá po sebe dosku na záchode

Srdcový infarkt, potom srd, akútna potreba ovaliť niekoho po hlave žehličkou a potom zmierenie, pretože na toto fakt nemáš o tretej ráno energiu. To je sled emócií, keď sa vyberie cikať a prepadne sa rovno do hajzľa. Uprostred noci ide mozog na automat, robí, čo má naučené, a prakticky nevníma, čo sa deje naokolo. Fakt nečaká, že tam, kde ešte tri hodiny dozadu bola doska, je teraz vzduchoprázdno… tak by tam byť nemuselo.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Nedurí ju ako zdutú kozu

„Neboj, to stíham,“ povedala dve hodiny dozadu, keď si sa jej s malou dušičkou pýtal, či by sa už nechcela začať chystať. Vedel si, že klame, a asi to tušila aj ona, ale akosi si to odmietala priznať. A tak ste teraz tu. Ona behá po byte ako splašená, pchá sa do šiat, zatiaľ čo jej schne prvá vrstva maskary a ty radšej ani nechceš vedieť, koľko je hodín.

Mohol by si ju začať duriť, nadávať jej, že na symetrickej očnej linke svet fakt nestojí a už by sa na to mala pre dobro všetkých radšej vysr*ť… ale nie je milšie pripustiť, že keď nejde o život, tak nejde vlastne o nič? Veď hodina, dve, tri hore-dole zase nie sú taká dráma. Či?

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Venuje sa jej aj cez futbal

Aj chlap má právo na vlastné voľnočasové aktivity. Život vo vzťahu nikoho neoprávňuje nárokovať si na všetok voľný čas svojej polovičky, ale predsa poteší, keď si ho urobí. Len tak, preto, že chce. Najmä na úkor niečoho, čo má veľmi rád. Nemusí to byť len futbal, pokojne aj hokej alebo pivko s kamošmi, skrátka niečo, za čo by život položil… ale dôležitejšie ako jeho srdca šampiónka to predsa nie je.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Americký portál si zgustol na Bratislave. Táto budova vraj patrí k najškaredším na svete

4. Nechá si vytláčať vyrážky

Keď s ním išla do vzťahu, asi už vedela, ako vyzerá jeho ksicht, a bola s tým plne zmierená. Ale vyrážky sú separátna kapitola. Len si predstav, že ti niekto na dva týždne požičia najnovší model Mercedesu s vtáčím h*vnom na čelnom skle a povie ti, že ho za žiadnu cenu nemôžeš umyť. Presne tak sa cíti žena, ktorej po izbe behá chlap s Everestom na čele a nielenže ho nechce odstrániť sám, nedovolí to ani jej. Bože, maj zľutovanie.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Chápe, že krámy sú hotová tragédia

Áno, áno, aj kopanec do rozkroku bolí, ale to je v tejto chvíli úplne irelevantné. Po prvé, kopanec do rozkroku netrvá týždeň, po druhé, nevracia sa k tebe každý mesiac a nezašpiní ti všetky pekné obliečky, a po tretie, nie je vďakou matky prírody za to, že vieš plodiť deti.

Normálny chlap tomu rozumie. Chápe, že jeho polovička má maternicu v jednom ohni, chuť vyškriabať si ju z tela holými rukami a odhodiť ju na opačnú stranu pologule, a snaží sa jej celý proces uľahčiť. Hovoriť o svojich guliach? To môže aj inokedy. Kvety a čokoláda, to je teraz cesta.

ArtCave Maniac / EMEFKA

 6. Rešpektuje časté cikpauzy

Chlapi držia ako ťavy. Možno je to tým, že ich pitný režim pozostáva z rannej kávy a poobedného energeťáku alebo sú tak jednoducho naprogramovaní, keďže v byte s jednou kúpeľňou to hádam ani inak nejde. Podstatné je, že rešpektujú, že ich polovička takú výdrž nemá. Predsa len, zmieriť sa s tým, že trojhodinová cesta autom sa pretiahne na pol dňa, lebo drahá musí očekovať hajzle na každej benzínke, si vyžaduje určitú dávku sebazaprenia. Ale to je aspoň, na rozdiel od kompletnej tepovačky auta, zadarmo.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť