6 vlastností, za ktoré sa občas aj samy ženy nenávidia

Byť ženou vôbec nie je také ľahké, ako sa väčšinu času tvárime.

Všetci dobre vieme, že ženy sú vždy považované za tie komplikovanejšie. Všetko viac prežívame a sme viac emocionálne ako muži.

Nájdu sa u nás črty, ktoré mnohí z duše nenávidia a občas sa pristihneme pri tom, že tieto vlastnosti na sebe neznášame aj my samy.

1. Náladovosť

Niekedy to nevieme absolútne ovládnuť, hlavne počas menštruácie a nálady sa nám menia ako aprílové počasie. Dokáže nás rozhodiť pokazená očná linka alebo iný triviálny problém. Tak, ako sa dokážu muži rozčuľovať nad výsledkom futbalu, nás naštvú rôzne maličkosti.

Rovnako sa dokážeme rozplakať v tej najnevhodnejšiej chvíli, ideálne, keď sme si robili polhodinu make-up. Prípadne vedľa nás sedí náš potenciálny partner a my sme uronili slzu nad reklamou v telke. Výborne. Alebo nás tento emocionálny tresk schytí v električke, uprostred najfrekventovanejšej cesty alebo v práci.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/lifetimetv-adorable-babies-l1KVaj5UcbHwrBMqI)

2. Nerozhodnosť

Niekedy, ba možno dosť často, sme nerozhodné. Ak si myslíte, že to rozčuľuje len vás mužov, keď si nevieme vybrať, na aké jedlo máme chuť, tak ste na omyle. Rovnako to štve aj nás, no nijak si to nepriznávame. Pri regáli s rúžmi? Katastrofa. Oblečenie? Ešte väčšia katastrofa. Čo sa však týka mužov, v tom máme zväčša jasno. Možno to len vyzerá, že sme nerozhodné, ale nie je to tak.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/whatever-dont-care-choices-3oKGzoXLWEPzqKwnQI)

3. Emotívnosť

Je spojená nielen s tým, že sa dokážeme rozplakať pri reklame. Nad vecami niekedy až príliš málo premýšľame a riešime to cez emócie. Nedávame na náš rozum, ale na city a pocity. Potom to končí tak, že sa rozchádzame s frajerom trikrát do mesiaca a nikam to nevedie.

https://giphy.com/gifs/romantic-comedy-how-to-lose-a-guy-in-10-days-romcom-3ohs4eScvsQapjq09i

4. Iracionalita

S emotívnosťou je úzko spojená iracionálnosť. Niekedy konáme naozaj bez rozmyslu. Berieme si opité do rúk mobily, píšeme všetkým svojim bývalým aj budúcim, z ktorých sú v tom momente neexistujúci. Na druhý deň to poriadne ľutujeme. Emocionálnosť a iracionalita idú v ruka v ruke a často sú naším najväčším nepriateľom.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/texas-am-aggies-qGLmz4mubDvdC)

5. Impulzívnosť

Vrchol toho, keď sa spojí iracionalita a emotívnosť. Mnoho žien impulzívne nakupuje a potom sa čuduje, čo za veci má v šatníku, lebo ich nestíha nosiť a k ničomu sa jej nehodia. Ale stálo to len pár eur, tak prečo si to nekúpiť, že? Impulzívne sa rozhodujeme občas aj pri mužoch, potom čelíme rôznym trapasom alebo vlastným výčitkám. Niekedy z toho však vie vzniknúť aj skvelé dobrodružstvo.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/leighton-meester-gif-hunt-apTnRnD5Siopy)

6. Lenivosť

Za tú sa možno nemá rado viacero ľudí, nielen ženy. No my sme niekedy lenivé si vôbec umyť vlasy, nalíčiť sa, poliať kvety či upratať si izbu. Potom si nadávame, lebo sa cítime ako kus handry, ktorá leží v neporiadku. Občas sa nám naozaj nechce ísť von s chlapcom, aj keď sa o neho zaujímame. Potom si hovoríme, že už sa nám asi nikdy neozve, lebo sme ho odmietli. Áno, sme komplikované.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/girl-90s-grunge-NsyLn45aueoSs)

Titulná fotka: Pexels

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Parádne hudobné videoklipy, na ktorých pracovali známi filmoví režiséri

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME