6 zlých životných rozhodnutí, ktoré nás ovplyvňujú

Všetci robíme chyby, ale títo ľudia to pokašľali na plnej čiare


Kedysi niekto, koho ani nepoznáš, spravil rozhodnutie, ktoré ovplyvnilo celú našu existenciu. Nikto ho o to neprosil a ešte to aj kvalitne posral.

 

1. Topole

Ten, ktorého kedysi dávno napadlo vysadiť tri topole na jeden meter štvorcový asi nenávidel ľudstvo a rozhodol sa ho vyhubiť najhorším možným spôsobom – prostredníctvom ich nosov. Keď začnú kvitnúť, ulice vyzerajú ako zasnežené. Deti vybiehajú do ulíc s túžbou postaviť si prvého aprílového snehuliaka, iné vyberajú lyže a palice. Koľké sklamanie, keď zistia, že to nás len príroda trestá za to, že sme radšej nevysadili brezy. Ani nemusíš mať alergiu, ale keď ti ten huňatý biely sajrajt z toho vletí do nosa, tak ťa v ňom svrbí ešte ďalší mesiac.

Zdroj: theguardian.com

2. Priečky na verejných toaletách, ktoré nesiahajú až po strop

Toto bol jednoznačne nápad storočia. Kto navrhoval verejné hajzle v obchodných domoch mal asi nejakú zvláštnu úchylku na počúvanie zvukov vylučovania iných ľudí. Inak si neviem vysvetliť, prečo nepostaval tie blbé steny až po vrch. Chápem, že pocit spolupatričnosti je na nezaplatenie, ale naozaj sa viem socializovať aj iným spôsobom, ako synchronizovaným sraním za spevu Mariky Gombitovej.

Zdroj: knowyourmeme.com

3. Reklama po filme, pred filmom…

…a všade medzi tým. Je to biznis, ja to chápem. Ale…
Channing Tatum sa zvodne približuje k Rachel McAdams, ich pery sa takmer dotýkajú. Na obrazovke to iskrí, celá obývačka s napätím sleduje, či ho konečne pobozká a babke decentne steká po líci slzička dojatia. A je fakt pop*či, keď to zrazu strihnú na opičiu prdel a prípravok na hemoroidy. Je pravda, že vymyslieť dobrú reklamu na liek proti hemoroidom je neľahká úloha, no otázka znie, prečo takáto vec vôbec potrebuje reklamu? Osobne si myslím, že keď niekomu krváca zadnica, nepotrebuje vidieť páviániu napuchnutú prdel v období ruje, aby si na to šiel niečo kúpiť.

Zdroj: hnonline.sk

4. Tlačidlo zástavky na znamenie

Ten, kto vymýšľal tlačidlo v autobuse pre zastávku na znamenie mal buď dva metre alebo to bol čistý chuj. Alebo oboje. Ak máš len meter šesťdesiat a nie si priaznivcom lanovej dráhy, či nenosíš v ruksaku chodúle, buď sa musíš ponížene spýtať niekoho vyššieho, alebo si môžeš dať tour de konečná. Najideálnejšia situácia je, keď je to nočák, v ktorom okrem teba sedí len asociál s čučom v ruke a neidentifikovateľnou hnedou škvrnou vzadu na nohaviciach a neprispôsobivý občan so šiltovkou „don’t fuck with me“. Vtedy preventívne vyskakuješ za jazdy.

Zdroj: icepice.blogspot.com

5. Lavičky na autobusových zastávkach

Ono zámer to bol šľachetný, umožniť vyčerpaným ľuďom po dvanásť hodinovej šichte, trochu si posedieť, kým sa ich autobus došuchce z opačného konca mesta s dvadsaťminútovým omeškaním. Keď už nemôžu najať šoférov, ktorí by tam to vozidlo dopravili načas, aspoň tam postavia lavičky. Milé. Až na to, že sa tam namiesto unavených a prepracovaných ľudí, väčšinou vyvalí nejaký bezdomovecký ozembuch, ktorý hodí tyčku najprv pod seba, potom na tričko a pupok mu prevísa cez okraj.

Zdroj: odkazprestarostu.sk

6. Sociálne siete

Začalo to psími ušami, čo je na jednej strane veľmi užitočný indikátor osobného IQ, no na strane druhej znižuje to priemerné zhruba na 90. Psie uši spustili hromadnú evolúciu profilových fotografií na všetkých sociálnych sieťach. Kam sa pozrieš, tam na teba akési nedozreté šteňa vyplazuje jazyk. A aby toho nebolo málo, ešte si aj niekto tam hore (možno to bol Zuckerberg, kto vie?) povedal, že bude fakt fasa nápad hodiť Stories/Príbehy aj na Facebook. Nie len že je môj život zaspamovaný statusmi o nenaplnenej láske a hlbokými myšlienkami okopírovanými z Tumblru, ešte aj denne zíram na úplne cudzie ksichty, ktoré som nikdy predtým nevidela, ako tlačia palacinky s leňochodom na hlave. Tlieskam. Vždy, keď si človek myslí, že otravnejší update už prísť nemôže, vývojári sa do toho riadne oprú a vznikne z toho… Toto čosi, na čo si koniec koncov aj tak všetci zvykneme, lebo jednoduchšie je ignorovať príspevky zasoplených bábätiek a párikov, ktoré sa rozhodli vysať si navzájom ústnu dutinu, ako sa tých sociálnych médií nadobro vzdať.

Zdroj: downvids.net

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
129
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

6 zlých životných rozhodnutí, ktoré nás ovplyvňujú

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image