60-ročná pani sa stala hrdinkou. Vlastnými rukami obránila banku pred zlodejom

Zlodej ešte nevedel, čo ho v ten deň čaká.

Zdroj: pexels.com, youtube.com/CBSDFW

Takýchto zamestnancov by chcela mať snáď každá banka. 60-ročná pani, ktorá je zamestnankyňou banky v Texase, predviedla doslova hrdinský čin. Zlodeja, ktorý sa chcel ulakomiť o peniaze z banky, sa jej podarilo premôcť vlastnými rukami. Informoval o tom portál CBS DFW.

Síce niektorí z nás majú pocit, že nám ide o život, keď musíme vstávať v pondelok do práce, v niektorých zamestnaniach sa to dá brať doslovne. Ako napríklad pracovníčky bánk. Nikdy netušia, či sú zlodeji ozbrojení, či je to hračkárska pištoľ alebo nie. Keby sme boli v ohrození života, ani my by sme dvakrát nerozmýšľali nad tým, či peniaze zlodejovi vydať.

Scéna ako z akčného filmu

Koncom septembra sa v jednej z texaských bánk odohrala scéna ako z akčného filmu. Keď sa pozrieme na kamerový záznam z udalosti, tak to vyzerá ako natáčanie ďalšieho filmu, kde sa Will Smith ako policajt prezlečie za staršiu dámu.

Zrejme nik z nás by nenabral toľko odvahy, koľko mala táto pani. Zlodej bol totiž ozbrojený, no ona sa mu nebála postaviť a dať mu jednu-dve výchovné. Ten jej uštedril poriadnu ranu do tváre, no pani to nezložilo.

Celá táto scéna je zachytená na bezpečnostnej kamere banky, takže sa môžeš inšpirovať týmto hrdinským činom. Nie zlodeja, ale zamestnankyne. Na tomto príbehu je však najlepšie to, že zlodej nakoniec ušiel bez svojho lupu. Dostal výprask od 60-ročnej pani a ešte sa mu nepodarilo ani ukradnúť peniaze. Tomu sa hovorí Deň blbec.

A teraz si predstav, že by bola táto pani tvoja starká. Asi by si jej v momente, keď by sa ťa spýtala, či si hladný, nedokázal povedať nie. Sú však ľudia, ktorí by zrejme takúto babku superhrdinku chceli mať. Podobne ako fanúšik tohto videa, ktorý sa tak vyjadril v komentároch pod ním.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=fjfJ4-ciIfE)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=fjfJ4-ciIfE)

Zdroj: dfw.cbslocal.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipné výroky, ktoré dokonale vystihujú dospelosť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME