Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Nedávno sme tu mali článok o pani v dôchodkovom veku, ktorá sa dala na modeling. Zdá sa, že niektoré ženy netúžia byť babkami, ktoré sa doma starajú o vnúčatá. Niektoré dámy si plnia svoje sny a je im jednoducho jedno, čo si kto o tom myslí. Jednou takou je aj táto šesťdesiatnička, ktorá sa rozhodla, že si bude privyrábať naozaj nevšedným spôsobom.

Nezvyčajný spôsob zarábania si na dôchodku

Šesťdesiatnička Tammi Baltin sa vraj nikdy necítila atraktívna. V jej živote však prišiel zlom, keď pred troma rokmi začala dostávať od mužov na sociálnych sieťach sexuálne návrhy. To ju viedlo k tomu, že neskôr vyskúšala erotický chat a pózovanie na kameru. Teraz sú tieto dve činnosti jej prácou. Ako sa pani v dôchodkovom veku dostala k takejto nevšednej práci?

Profimedia.sk

Tammi prezradila, že odkedy sa venuje modelingu, zlepšilo sa jej sebavedomie. Mala presne 57 rokov, keď objavila svet modelingu na kamere. Keď sa jej v roku 2017 skončil dvadsaťročný vzťah, tak sa rozhodla prihlásiť na zoznamku.

Dostávala vtedy na základe jej vzhľadu rôzne sexuálne návrhy a neslušné komentáre od mužov, čo ju dosť trápilo. Avšak niekto jej odporučil, aby skúsila pózovanie pred kamerou, lebo je naozaj atraktívna. Rozhodla sa nevzdať to a dať tomu šancu.

Profimedia.sk

Z nepríjemných komentárov nová práca

Pózovanie pred webkamerou sa jej zapáčilo. Ukazovaním sa v spodnej bielizni na kamere, nahá, prípadne ukazovaním svojich chodidiel si dokáže zarobiť za hodinu aj 152 libier, čo je v prepočte okolo 180 eur. Doposiaľ najviac si zarobila Tammi za celý mesiac 2 229 libier, čo vychádza na cca 2 600 eur.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Väčšina komentárov, ktoré na svoju adresu dostáva, je pozitívna. Medzi jej sledovateľov patria muži vo veku od 18 do 35 rokov. Zväčša sú to študenti alebo ženatí muži. Čo sa týka jej rodiny a priateľov, Tammi sa vyjadrila, že jej nezáleží na tom, čo si myslia. Ona je jednoducho spokojná.

Šesťdesiatnička v tele tínedžerky

Tammi má aj svoj Instagram, kde zverejňuje rôzne videá a fotografie. Samozrejme, že ju môžeš vidieť na väčšine fotiek polonahú, v rôznych kostýmoch, prípadne vo vysokých podpätkoch. Môžeš ju vidieť, ako robí pole dance, a podľa fotiek ti bude úplne jasné, že táto pani sa rozhodne necíti staro. Je potetovaná, v jazyku má piercing a vôbec nie je nevšedné, že na nej uvidíš farebné vlasy.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť