60-ročná pani si privyrába nezvyčajným spôsobom a pletenie to nie je

Naozaj je vek len číslo?

Zdroj: Profimedia.sk

POZOR! OBSAH 18+

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane, drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Emefka

Nedávno sme tu mali článok o pani v dôchodkovom veku, ktorá sa dala na modeling. Zdá sa, že niektoré ženy netúžia byť babkami, ktoré sa doma starajú o vnúčatá. Niektoré dámy si plnia svoje sny a je im jednoducho jedno, čo si kto o tom myslí. Jednou takou je aj táto šesťdesiatnička, ktorá sa rozhodla, že si bude privyrábať naozaj nevšedným spôsobom.

Nezvyčajný spôsob zarábania si na dôchodku

Šesťdesiatnička Tammi Baltin sa vraj nikdy necítila atraktívna. V jej živote však prišiel zlom, keď pred troma rokmi začala dostávať od mužov na sociálnych sieťach sexuálne návrhy. To ju viedlo k tomu, že neskôr vyskúšala erotický chat a pózovanie na kameru. Teraz sú tieto dve činnosti jej prácou. Ako sa pani v dôchodkovom veku dostala k takejto nevšednej práci?

Profimedia.sk

Tammi prezradila, že odkedy sa venuje modelingu, zlepšilo sa jej sebavedomie. Mala presne 57 rokov, keď objavila svet modelingu na kamere. Keď sa jej v roku 2017 skončil dvadsaťročný vzťah, tak sa rozhodla prihlásiť na zoznamku.

Dostávala vtedy na základe jej vzhľadu rôzne sexuálne návrhy a neslušné komentáre od mužov, čo ju dosť trápilo. Avšak niekto jej odporučil, aby skúsila pózovanie pred kamerou, lebo je naozaj atraktívna. Rozhodla sa nevzdať to a dať tomu šancu.

Profimedia.sk

Z nepríjemných komentárov nová práca

Pózovanie pred webkamerou sa jej zapáčilo. Ukazovaním sa v spodnej bielizni na kamere, nahá, prípadne ukazovaním svojich chodidiel si dokáže zarobiť za hodinu aj 152 libier, čo je v prepočte okolo 180 eur. Doposiaľ najviac si zarobila Tammi za celý mesiac 2 229 libier, čo vychádza na cca 2 600 eur.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Väčšina komentárov, ktoré na svoju adresu dostáva, je pozitívna. Medzi jej sledovateľov patria muži vo veku od 18 do 35 rokov. Zväčša sú to študenti alebo ženatí muži. Čo sa týka jej rodiny a priateľov, Tammi sa vyjadrila, že jej nezáleží na tom, čo si myslia. Ona je jednoducho spokojná.

Šesťdesiatnička v tele tínedžerky

Tammi má aj svoj Instagram, kde zverejňuje rôzne videá a fotografie. Samozrejme, že ju môžeš vidieť na väčšine fotiek polonahú, v rôznych kostýmoch, prípadne vo vysokých podpätkoch. Môžeš ju vidieť, ako robí pole dance, a podľa fotiek ti bude úplne jasné, že táto pani sa rozhodne necíti staro. Je potetovaná, v jazyku má piercing a vôbec nie je nevšedné, že na nej uvidíš farebné vlasy.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
47
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 menej známych, ale skvelých romantických filmov, ktorými si spríjemníš Valentína

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME