Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Krása dozrieva v každom veku. Zrejme bude niečo pravdy na tom, že na vonkajšej kráse človeka sa vždy odrazí aj tá vnútorná, a to, ako je osoba vyrovnaná sama so sebou. Jedným zo skvelých príkladov je aj táto pani, ktorá, ako sa hovorí, sa na staré kolená rozhodla stať modelkou. Príbeh Nikki Redcliffe, ktorá sa rozhodla stať v 62 rokoch modelkou, je naozaj zaujímavý. 

Profimedia.sk

Mohla byť modelkou už v mladom veku

Najčastejšie poznáme modelky, ktoré sú približne vo veku okolo 20-30 rokov, niekedy sa medzi nimi nájdu aj mladšie aj staršie slečny. Nikki Redcliffe bola krásna už vo svojej mladosti a mohla byť modelkou už dávno. Aj napriek tomu, že bola veľmi atraktívna vo svojej mladosti, nemala toľké sebavedomie ako teraz. 

Takto vyzerala Nikki Redcliffe v mladosti

Profimedia.sk

Vtedy dokonca rozmýšľala nad estetickým zákrokom. Až okolo svojej päťdesiatky začala rozvíjať svoj jedinečný štýl a budovať tak aj svoje sebavedomie. Nikki sa rozhodla odkloniť od súčasných trendov, keďže obchody jej neponúkali to, čo očakávala. Ponuka týchto obchodov totiž nevyhovovala jej individuálnemu štýlu.

Nikki Redcliffe pochádza z britského Brightonu a je majiteľkou firmy. Pred niekoľkými rokmi si ju všimla modelingová agentúra, ktorá jej ponúkla kontrakt, a tak sa stala modelkou na čiastočný úväzok. Táto dáma je tak skvelým príkladom toho, že na naše sny nie je nikdy neskoro a že krása dozrieva aj vo vyššom veku.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Na staré kolená objavila svoju krásu

Momentálne je Nikki jednoznačne proti kozmetickým zákrokom. Rozhodla sa, že namiesto toho, aby ľutovala to, čo už nemôže vrátiť späť, prijme svoje starnutie.

Na Instagrame začala zverejňovať svoje fotografie, ktoré prezentujú jej vintage štýl a objavila mnoho ďalších ľudí, ktorí majú podobný štýl. Nemožno pochybovať o tom, že si ľudí svojou krásou a nápaditým štýlom získala tiež, keďže sa na svojom účte pýši viac než 30-tisíc sledovateľmi. 

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť