62-ročná pani sa stala modelkou. Na sociálnych sieťach má tisícky obdivovateľov

Nikdy nie je neskoro na plnenie svojich snov.

Zdroj: Profimedia.sk

Krása dozrieva v každom veku. Zrejme bude niečo pravdy na tom, že na vonkajšej kráse človeka sa vždy odrazí aj tá vnútorná, a to, ako je osoba vyrovnaná sama so sebou. Jedným zo skvelých príkladov je aj táto pani, ktorá, ako sa hovorí, sa na staré kolená rozhodla stať modelkou. Príbeh Nikki Redcliffe, ktorá sa rozhodla stať v 62 rokoch modelkou, je naozaj zaujímavý. 

Profimedia.sk

Mohla byť modelkou už v mladom veku

Najčastejšie poznáme modelky, ktoré sú približne vo veku okolo 20-30 rokov, niekedy sa medzi nimi nájdu aj mladšie aj staršie slečny. Nikki Redcliffe bola krásna už vo svojej mladosti a mohla byť modelkou už dávno. Aj napriek tomu, že bola veľmi atraktívna vo svojej mladosti, nemala toľké sebavedomie ako teraz. 

Takto vyzerala Nikki Redcliffe v mladosti

Profimedia.sk

Vtedy dokonca rozmýšľala nad estetickým zákrokom. Až okolo svojej päťdesiatky začala rozvíjať svoj jedinečný štýl a budovať tak aj svoje sebavedomie. Nikki sa rozhodla odkloniť od súčasných trendov, keďže obchody jej neponúkali to, čo očakávala. Ponuka týchto obchodov totiž nevyhovovala jej individuálnemu štýlu.

Nikki Redcliffe pochádza z britského Brightonu a je majiteľkou firmy. Pred niekoľkými rokmi si ju všimla modelingová agentúra, ktorá jej ponúkla kontrakt, a tak sa stala modelkou na čiastočný úväzok. Táto dáma je tak skvelým príkladom toho, že na naše sny nie je nikdy neskoro a že krása dozrieva aj vo vyššom veku.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Na staré kolená objavila svoju krásu

Momentálne je Nikki jednoznačne proti kozmetickým zákrokom. Rozhodla sa, že namiesto toho, aby ľutovala to, čo už nemôže vrátiť späť, prijme svoje starnutie.

Na Instagrame začala zverejňovať svoje fotografie, ktoré prezentujú jej vintage štýl a objavila mnoho ďalších ľudí, ktorí majú podobný štýl. Nemožno pochybovať o tom, že si ľudí svojou krásou a nápaditým štýlom získala tiež, keďže sa na svojom účte pýši viac než 30-tisíc sledovateľmi. 

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
14
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tom a Jerry dnes oslavujú svoje 80. narodeniny. Takto by mohli dnes vyzerať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME