66-ročný riaditeľ prišiel o prácu kvôli svojej posadnutosti zosnulým raperom

Za všetko môže jeho láska k Tupacovi.

Zdroj: mali maeder / pexels.com

Každý človek má právo mať svoj vlastný názor. Ten by však nemal vnucovať svojmu okoliu, pretože to okolie, veľmi prekvapivo, má tiež právo na svoj vlastný názor, vkus či štýl.

Jerry Foxhoven, bývalý riaditeľ Oddelenia služieb ľudí v štáte Iowa (USA), to akosi nechcel akceptovať, a práve preto je bývalý. Jeho posadnutosť zosnulým raperom Tupacom ho dohnala až k strate zamestnania.

Potom, čo Jerry poslal emailom texty piesní jeho obľúbeného interpreta 4 300 zamestnancom, prišiel o prácu. V emaile, ktorý rozposlal, stálo: „Práve ste dostali môj email, len vám chcem pripomenúť, že túto nedeľu je Deň otcov. Som si ale istý, že viete, že v ten deň má narodeniny Tupac, ktorý by mal 48 rokov, keby ešte žil. Dúfam, že si užijete ten deň a tiež, že si nájdete čas na jeho piesne. Posielam vám jeho texty aj jeden z jeho citátov: Nestarajte sa o tých, ktorí vás za chrbtom ohovárajú, to len znamená, že ste dva kroky pred nimi….“

Odoslaný mail by nepredstavoval až takú katastrofu, skôr je to len vnucovanie názoru. Veď odporučiť niekomu pieseň je predsa bežná vec. Jerry to však značne prestrelil a jeho zamestnanci podali sťažnosť.

The Associated Press obdržala emaily a preukázala, že 66-ročný riaditeľ Oddelenia služieb bombarduje svojich zamestnancov podobnými emailami o Tupacovi pravidelne. Dokonca raz rozposlal 350-stranovú publikáciu, ktorá obsahovala len dve slová: Tupac a 2Pac.

V jednom z emailov Foxhoven napríklad upozorňoval na výročie raperovej smrti, pričom k nemu nezabudol pripojiť jeho pesničku. Foxhoven sa týmto vraj snažil zvýšiť morálku v práci. Okrem toho, každý piatok hrali v jeho kancelárii Tupacove piesne, čo pochopiteľne liezlo na mozog všetkým okolo a svoje 65. narodeniny oslávil ako inak než v téme jeho rapovej hviezdičky.

Jerry Foxhoven nerozumel dôvodu, pre ktorý bol nútený rezignovať, ale svojej lásky k Tupacovi sa v žiadnom prípade nevzdal.

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Turistickí sprievodcovia sa podelili o najbizarnejšie otázky, ktoré kedy dostali

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME