Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Každý človek má právo mať svoj vlastný názor. Ten by však nemal vnucovať svojmu okoliu, pretože to okolie, veľmi prekvapivo, má tiež právo na svoj vlastný názor, vkus či štýl.

Jerry Foxhoven, bývalý riaditeľ Oddelenia služieb ľudí v štáte Iowa (USA), to akosi nechcel akceptovať, a práve preto je bývalý. Jeho posadnutosť zosnulým raperom Tupacom ho dohnala až k strate zamestnania.

Potom, čo Jerry poslal emailom texty piesní jeho obľúbeného interpreta 4 300 zamestnancom, prišiel o prácu. V emaile, ktorý rozposlal, stálo: „Práve ste dostali môj email, len vám chcem pripomenúť, že túto nedeľu je Deň otcov. Som si ale istý, že viete, že v ten deň má narodeniny Tupac, ktorý by mal 48 rokov, keby ešte žil. Dúfam, že si užijete ten deň a tiež, že si nájdete čas na jeho piesne. Posielam vám jeho texty aj jeden z jeho citátov: Nestarajte sa o tých, ktorí vás za chrbtom ohovárajú, to len znamená, že ste dva kroky pred nimi….“

Odoslaný mail by nepredstavoval až takú katastrofu, skôr je to len vnucovanie názoru. Veď odporučiť niekomu pieseň je predsa bežná vec. Jerry to však značne prestrelil a jeho zamestnanci podali sťažnosť.

The Associated Press obdržala emaily a preukázala, že 66-ročný riaditeľ Oddelenia služieb bombarduje svojich zamestnancov podobnými emailami o Tupacovi pravidelne. Dokonca raz rozposlal 350-stranovú publikáciu, ktorá obsahovala len dve slová: Tupac a 2Pac.

V jednom z emailov Foxhoven napríklad upozorňoval na výročie raperovej smrti, pričom k nemu nezabudol pripojiť jeho pesničku. Foxhoven sa týmto vraj snažil zvýšiť morálku v práci. Okrem toho, každý piatok hrali v jeho kancelárii Tupacove piesne, čo pochopiteľne liezlo na mozog všetkým okolo a svoje 65. narodeniny oslávil ako inak než v téme jeho rapovej hviezdičky.

Jerry Foxhoven nerozumel dôvodu, pre ktorý bol nútený rezignovať, ale svojej lásky k Tupacovi sa v žiadnom prípade nevzdal.

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Sjuuz

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.