Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Prečo sa žena skôr ohliadne za starším mužom, v ktorom vidí budúcnosť a potenciál, ako za tým hustým ako našľahané h*vno v nas*ávacích nohaviciach? Ak to ešte nie je očividné, tak po nasledujúcich siedmych bodoch hádam bude.

1. Vie, čo chce

Mladý chalan vie tak maximálne za ktorou sukňou smeruje jeho stoporený p*nis, ale nemá ani šajnu, kam sa to rúti jeho vlastný život. Nevie, čo chce, kedy to chce, ani ako to chce (pokiaľ, samozrejme, nejde o spálňové spartakiády, tam presne vie, čo chce – „zavri hubu a prehĺtaj“). Vyspelý muž má plány, ciele a ambície, ktoré siahajú ďaleko za hranice otázky „kam sa v piatok pôjdem ožrať“. Je si vedomý, že každým krokom si buduje vlastnú budúcnosť, a chce, aby k*rva stála za to.

© Pixabay (https://pixabay.com/sk/business-man-noviny-obchodn%C3%A9-mu%C5%BE-1031755/)

2. Nejde mu iba o sex

Sex je strašne super vec, no bohužiaľ sa na jeho kvalite nedá vystavať plnohodnotný vzťah. Je úplne jedno, čo predvádza v posteli, keď v praktickom živote je úplne nepoužiteľný. Žena potrebuje chlapa, ktorý vie zmontovať stoličku z Ikey skôr, ako obaja zošediviete. A pokiaľ ten tvoj poklad nemá na konci namiesto žaluďa krížový skrutkovač, tak si s tými kusmi dreva asi neporadí. Súložiť ako králiky nebudete večne a keď čaro pekných guľatých troječiek vyprchá, je dôležité mať vo vzťahu aj iné hodnoty. Muž to vie. A chlapec sa jedného dňa hádam naučí, že nie všetky konflikty sa dajú riešiť orálnym sexom (minimálne v očiach ženy určite nie, muži… tí sú občas prosto jednoduchší).

© Picjumbo (https://picjumbo.com/gentleman-holding-a-bouquet-of-roses-2/)

3. Rieši konflikty

Zvýšiť hlas a buchnúť dverami vie skutočne každý – na to ti medzi nohami dve vysušené hrozienka skutočne visieť nemusia. Chceš byť chlap? Tak sa neboj riešiť veci tu a teraz. Umenie vychladnúť za dvanásť sekúnd a následne riešiť vzniknutý problém s chladnou hlavou je schopnosť, ktorá sa ti v partnerskom živote bude veľmi hodiť. Lebo jeden z vás prosto musí byť ten s tou chladnou hlavou a ver mi, ona to nebude.

© Pexels (https://www.pexels.com/photo/man-couple-people-woman-343/)

4. Vychádza zo svojej jaskyne

Celý deň leňošiť na pohovke, napchávať sa polotovarovou pizzou a pozerať reprízy na Jojke je fajn. Týždeň, možno dva. No nie ako každodenný program počas celej dĺžky vzťahu. Pre ženu skutočne nie je vrcholom kultúrneho vyžitia, keď raz za mesiac k tebe prídu kamaráti, ubalia si zo dve brčká a zaserú kečupom koberec. Normálny chlap chce mať normálny sociálny život, ktorý sa, pochopiteľne, odohráva aj mimo jeho kutice. Nemusí to byť predsa žiaden výstup na Mont Blanc teplovzdušným balónom, úplne stačí príjemný večer v kine (lebo nachos sú proste nachos), či v podniku s vašimi spoločnými známymi. Ide skôr o princíp (lebo žene vždy ide o princíp, len chlapom akosi stále uniká) a záujem na podieľaní sa o spestrenie vášho spoločného času.

© Picjumbo (https://picjumbo.com/?s=party)

5. Má skúsenosti

Vo všetkom. Vie zapnúť práčku, uvariť párky, osúložiť ťa na balkóne a po polročnom vzťahu pravdepodobne aj nalepiť umelé mihalnice. Vie sa správať v spoločnosti a jeho obľúbeným outfitom, ktorým sa v nej prezentuje, nie sú nas*ávacie nohavice a ani tie, ktoré mu svojim priliehavým strihom vrazia gule až do stehennej tepny. Nebojíš sa ho predstaviť mame, lebo vieš, že ju pri prvej spoločnej večeri nepočastuje spŕškou vulgarizmov a ani ju po jedle neodgrgne až na autobusovú zástavku.

© Picjumbo (https://picjumbo.com/man-using-his-smartphone-in-the-office/)

6. Neuteká

Život nejde vždy podľa plánov tak, ako si ho nalinkujeme do ružového zošita a od vesmíru očakávame, že sa ním bude riadiť. To ale neznamená, že pri každej nepriaznivej situácii je jediné možné východisko utekať sa skryť za maminu sukňu. V živote partnerskom rovnako ako v tom celkovom sú občas momenty, kedy je treba vydržať a riešiť. A nie utekať a dúfať, že v inej garáži sa parkuje lepšie a hlavne bez neustále húkajúceho bezpečnostného alarmu (dobre, taká žena nie je zrovna výhra, ale chápeme sa).

© Picjumbo (https://picjumbo.com/business-manager-using-his-phone-in-a-car/)

7. Vzťah s ním má perspektívu

Samozrejme, nie každá mladá slečna si hľadá hneď muža na život, no aj tak je príjemnejšie vedieť, že vzťah, do ktorého sa vrhá, má nejakú budúcnosť. Žena, nech to už hrá na sociálnych sieťach na sebe-väčšiu feministku, sa rada cíti chránená. Pocit, že má človeka, o ktorého sa vie reálne oprieť a jeho lásku k nej neodfúkne prvý septembrový vánok s pevnými trojkami, je proste fakt fasa. Starší muž je istota. Ten už nepotrebuje zbierať počet osúložených otvorov do zbierky, aby sa mohol v sobotu v bare chváliť kamarátom, zatiaľ čo tú zbierku bude opäť rozširovať. Vie, že domáci guláš chutí lepšie ako pohľad na tucty čiarok v denníčku.

© Pixabay (https://pixabay.com/sk/mu%C5%BEi-%C5%BEeny-oble%C4%8Denie-%C5%BEena-mu%C5%BE-p%C3%A1r-2425121/)

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť