7 hercov, ktorí sa pôvodne hlásili na iné roly, avšak nedostali ich

Ani úspešná kariéra a bezchybný vzhľad občas nestačí. Proste sa na to musíte hodiť.

Zdroj: Twentieth Century Fox / moviestillsdb.com

Občas nie je perfektný výzor všetko. Občas nestačí ani skvelá herecká kariéra. Niekedy sa na to proste nehodíte, pretože režisér má inú predstavu o svojej postave. A to sa stalo aj týmto špičkovým hollywoodskym hercom.

1. Tom Hiddleston ako Thor (Thor)

Hoci Hiddlestona neodmysliteľne poznáme ako predstaviteľa zlodušského nórskeho boha Lokiho, nebola to pôvodne rola, na ktorú sa hlásil. Vzhľadom na to, že sa hľadal muž s blond vlasmi, tak sa rozhodol skúsiť svoje šťastie. Ako vieme, nepodarilo sa mu rolu získať, avšak bol obsadený ako Loki, ktorý mu určite sedí viac.

Marvel Studios/moviestillsdb.com

2. Matthew McConaughey ako Jack Dawson (Titanic)

Jack Dawson v podobe Matthewa McConaugheyho. Nereálna predstava, o ktorej pôvodne nikto netušil. Herec však sám prezradil, že sa pôvodne snažil dostať do Titanicu ako predstaviteľ hlavnej postavy. Leonardo DiCaprio však režiséra Jamesa Camerona zaujal viac… rovnako ako ženské pokolenie v štábe. James Cameron vysvetlil, že sa rozhodol DiCapria obsadiť do roly kvôli tomu, že bolo ťažké nevšimnúť si, ako na ňom ženy viseli pohľadom.

Warner Bros. Pictures/moviestillsdb.com

3. Amanda Seyfried ako Regina George (Mean Girls)

Seyfried poznáme z filmu Mean Girls ako Karen, ktorá skončila ako rosnička, veštiaca počasie zo svojich pŕs. Seyfried svoju rolu zahrala viac ako brilantne. Málokto však vie, že sa herečka pôvodne uchádzala o rolu včelej kráľovnej Reginy George. Tú rolu však napokon získala Rachel McAdams.

Paramount Pictures/moviestillsdb.com

4. Paul Wesley ako Damon Salvatore (Upírske denníky)

…a nebol jediný, kto sa snažil získať rolu zvodného upíra Damona Salvatora. Spoločne s ním sa o to snažil aj Zach Roerig (predstaviteľ Matta Donovana) a Michael Trevino (predstaviteľ Tylera Lockwooda). Ani jeden z nich však nezískal rolu Damona Salvatora, ktorá napokon pripadla Ianovi Somerhalderovi. Wesley však obsadil taktiež jednu z hlavných úloh, v tomto prípade Damonovho brata Stefana.

Warner Bros. Television/moviestillsdb.com

5. Carice van Houten ako Cersei Lannister (Game of Thrones)

Červenovlasá Melisandre v podaní holandskej herečky prešla vývojom z negatívne vnímanej čarodejnice na jednu z mnohých obľúbených postáv fantasy seriálu. Málokto však vie, že pôvodne túžila po role Cersei Lannister, kráľovnej-regentky. V tom čase sa ale nemohla dostaviť na kasting, pretože pracovala na inom filme. Van Houten si však myslí, že obsadiť Lenu Headey do roly Cersei Lannister bola vynikajúca voľba.

Home Box Office/moviestillsdb.com

6. Ashley Greene ako Bella Swan (Twillight sága)

Greene patrí medzi skalných fanúšikov Twillight ságy. V dobe kastingov mala načítanú prvú knihu, v ktorej si obľúbila postavu Belly Swanovej. Rozhodla sa, že skúsi svoje šťastie a prihlási sa na túto rolu, ktorú napokon… nedostala. Napriek tomu, že bola nahnevaná, tak jej nezostali len oči pre plač. Rozhodli sa ju obsadiť do roly Alice Cullenovej, upírky, ktorá má jasnovidecké vízie.

Summit Entertainment/moviestillsdb.com

7. Cillian Murphy ako Batman (Temný rytier)

Murphy bol už predtým, ako mieril na kasting na rolu Batmana, zmierený s tým, že rolu nedostane nik iný ako Christian Bale. Napriek tomu sa dostal tak ďaleko, že si mohol vyskúšať Batmanov oblek. Aj keď rolu nedostal, tak sa vo filme objavil. Bola mu ponúknutá rola Scarecrowa, Batmanovho nepriateľa.

Warner Bros. Pictures/moviestillsdb.com
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
39
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na HBO GO dorazí kultový sitcom Priatelia. Vychutnať si ho budeš môcť so slovenským dabingom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME