7 najabsurdnejších facebookových udalostí zo Slovenska a Česka

Toto sú proste akcie, na ktorých nesmieš chýbať!


Niet nad recesiu. To si asi povedali poväčšine tvorcovia najabsurdnejších udalostí, na ktoré sme narazili na Facebooku. Takže je viac ako isté, že takýchto skvostov existuje viac. Pobavte sa na týchto udalostiach a nezabudnite potvrdiť svoju účasť! Prípadne do komentov môžete pridať vaše objavy.

 

1. Výstava lietajúcich žralokov s laserovými rotačnými delami na ich hlavách

Táto výstava má už neuveriteľných 17 000 potvrdených účastníkov.
Odkaz na udalosť

Zdroj: facebook.com

Oficiálny popis: Pozývam všetkých na slávnostnú výstavu špeciálne vyšľachtených parýb. Detaily konania akcie sú prísne tajné. Nikto ich nepozná. Ani ja nie. Vstupné je dobrovoľné. Výťažok ide na pomoc neziskovým organizáciám pomáhajúcim čistiť oceán. Hlavnou náplňou akcie bude marmeláda. Doplnenie infa z 2.3.2016: Akcia už je za dverami. Rok a pol utečie ako voda… Prvé info o detailoch akcie znie: Vstup len v kostýme žraloka. Áno, musí to byť. Žraloky sú plaché zvieratá (ak sa vás práve nerozhodnú roztrhať na kusy), a preto aby sa cítili ako v domácom prostredí, je nutné aby všetci účastníci boli prezlečení za žraloky, akéhokoľvek druhu, rodu a kmeňa. Vyhynuté druhy nevynímajúc … Koniec hlásenia!

 

2. Degustácia morčiat v Žiline

Udalosť založila fanstránka „Morče je sváča ne mazlíček“. Síce je to udalosť, ktorá sa už odohrala, za spomenutie však určite stojí.
Odkaz na udalosť

Zdroj: facebook.com

Oficiálny popis: Môžete sa tešiť na: morčacie kura na kari a ďalšie originálne recepty z našej kuchyne. Zvyšok jedálnička bude zverejňovaný priebežne. Prebehne workshop vo Fireball technike prípravy morčiat. Množia sa tu otázky o priebehu celej akcie. Teraz sa pokúsim aspoň na niektoré odpovedať: ÁNO máme pripravenú bezlepkovú, vegetariánsku aj vegánsku variantu. NIE nezahrajú Morčatá na úteku (hudobná skupina). Jediné morčatá, ktoré chceme počuť, sú tie praskajúce na panvici a nikam inam nepatria! Ak si donesiete vlastné morča, tak vám ho radi pripravíme a dostanete i zľavu. Tombola bude a afterparty tiež!

 

3. Závod autistických fretiek proti schizofrenickým albínskym ježkom na raketových kolieskových korčuliach s fúznym pohonom

Odkaz na udalosť

Zdroj: facebook.com

Oficiálny popis: Prípravy našich pretekárov a zháňanie financií pre tak náročný vývoj fúznych raketových korčulí je veľmi náročné. Dovolili sme si teda našu akciu naplánovať na dátum, kedy už budeme schopní túto až sféricky úžasnú udalosť realizovať. Sme tiež pripravení a ochotní umiestniť Vaše firemné logá za drobnú finančnú investíciu na dresy našich hyperzávodníkov. Tešíme sa na Vás, čus. Povolený vstup aj nebielym občanom, pretože nie všetky figúrky na šachovnici môžu byť biele a tento defekt my hodláme rešpektovať.

 

4. Zraz pokébalistov s ľahkým Alzheimerom a stredným štádiom Parkinsonovej choroby

Odkaz na udalosť

Zdroj: facebook.com

Oficiálny popis: Ďalšia jedna z interdimenzionálnych udalostí. Príde aj Ash s jeho partiou a Pikachu chýbať rozhodne nebude.

 

5. Chytanie „rakov“ s Karlom Gottom

Táto udalosť je síce trochu morbídna, ale treba ju brať s nadhľadom.
Odkaz na udalosť

Zdroj: facebook.com

Oficiálny popis: UPOZORNENIE! Žiadame všetkých moralistov, ktorí neholdujú čiernemu humoru, aby ďalej v čítaní nepokračovali. Toto je len výplod našich zakrpatených mozgov v snahe pobaviť ďalšie zakrpatené mozgy. Pre vás, čo ste vyspelí a rozumom naplnení až po veko, odporúčame prechádzku na bicykli. Ďakujeme za pochopenie :))))
Tento rok máte po prvýkrát možnosť sa zúčastniť veľkolepej akcie spolu s majstrom všetkých chytačov – Kájom Gottom! Na čo budeme chytať? Na námestí bude pripravená 100 kubíková vaňa kyseliny benzoovej a niekoľko sto tisíc kartónov cigariet. Máme pripravenú aj špeciálnu súťaž pre deti. Vstupné: 50, – na osobu/Deti zdarma.
A konečne. Kedy príde božský Kája? Keď budú mať všetci účastníci „dochytáno“!!!!

 

6. Majstrovstvá vesmíru v jazde na jednorožcovi

Už o 3 roky a 4 mesiace sa môžeme tešiť na túto isto nezabudnuteľnú udalosť.
Odkaz na udalosť

Zdroj: facebook.com

Oficiálny popis: Krásne to zviera a nemá majstrovstvá! Táto hriešna chyba musí byť napravená.

 

7. Koncert skupiny LUNETIC v Clube HRON

Doteraz si nie sme istí, či je táto udalosť recesia, alebo pokus o seriózny koncert. Začíname mať obavy, že ide o skútočnú udalosť. Tým pádom si takýto koncert netreba nechať ujsť. A ešte je za výbornú cenu!
Odkaz na udalosť

Zdroj: facebook.com

Oficiálny popis: Koncom 90.rokov v Čechách strhli doslova šialenstvo. Kde sa chlapci objavili, tam omdlievali desiatky dievčat. Vyparádení frajeri s úsmevom hollywoodskych hviezd sa okamžite stali idolom všetkých dievčat. Dnes sa vracajú na hudobnú scénu o 16 rokov starší, ale o to viac sexy.
Neopakovateľné vystúpenie si môžete vychutnať u nás, v Clube HRON.

Dátum: 9.6.2017
Začiatok o 21.00 hod
Vstupné 5€
Vstup od 18 rokov!

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
52
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

7 najabsurdnejších facebookových udalostí zo Slovenska a Česka

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image