7 typov frajerov, ktoré má väčšina dvadsaťročných žien

Alebo ešte len bude mať.

Zdroj: Arthur Savary / Unsplash

Obdobie medzi dvadsiatkou a tridsiatkou patrí v oblasti randenia medzi to najúrodnejšie. Vtedy objavuješ, skúšaš, degustuješ… a popritom všetkom narazíš aj na týchto chlapíkov.

1. Sexuálny diabol

Hovorí sa, že sex je ako futbal a každý chlap si myslí, že to vie. Lenže tento týpek to naozaj vie. Tam to však končí. Vzťahový materiál z neho bude len v prípade, že pochopí, že na funkčné spolužitie dvoch ľudí nestačí len guma a nadrozmerný pohlavný orgán. V preklade, teda nikdy.

Pexels / pixabay.com (https://pixabay.com/sk/photos/dospel%C3%BD-ra%C5%88ajky-sp%C3%A1lne-deka-poste%C4%BE-1867769/)

2. Ten, ktorý chce len sedieť doma

Po boku tohto chlapíka si odsúdená na trávenie voľného času výhradne vo dvojici. Nie preto, že by bol tak šialene romantický a chcel si každú voľnú chvíľu vášho času ukoristiť len pre seba. Skôr preto, že mu je zaťažko zdvihnúť svoje ctené pozadie z gauča a ísť sa niekam vyvenčiť. Načo, keď sa všetky vonkajšie aktivity dajú robiť aj doma?!

Večera v reštaurácii je príliš drahá. Doma vypražíš kuracie rezne za rovnakú cenu a môžete ich jesť po zbytok týždňa. Prechádzky na čerstvom vzduchu sú jedno obrovské nie, lebo veľa slnka, veľa komárov, a hlavne, veľa pohybovej aktivity.

A aby ťa zobral do kina? Pre lásku božiu… človek nevymyslel sťahovanie filmov načierno nato, aby ste sa vy dvaja trepali do nákupného centra a pozerali ho za peniaze, ešte aj s predraženými pukancami.

Sven Kucinic / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/d-anq62X3Wk)

Najvzdialenejšia destinácia, do ktorej sa je ochotný deportovať, je balkón. Tam sa zakempí, ubalí brčko a na potulky mestom ťa pošle s kamarátkami. „Nemusíme predsa všetko robiť spolu,“ hovorí, zatiaľčo vydychuje chuchvalce smradľavého dymu rovno tebe do ksichtu. Máš chuť ovaliť ho stoličkou, zbaliť si saky-paky a ísť preč. A úprimne, je len otázkou času, kedy tak naozaj učiníš.

3. Ten, ktorý ťa emocionálne (a nielen tak) vycicia

Niektorí ľudia jednoducho potrebujú odbornú psychologickú pomoc. Priznajú si to a vyhľadajú ju? Nie. Namiesto toho si nájdu akože frajerku, ktorú budú akože ľúbiť a neakože z nej budú vyciciavať lásku aj energiu. Hodia na ňu všetky svoje starosti, posťažujú sa na idiotského šéfa, zákerných kolegov, rodičov, ktorí im nikdy neboli oporou…

Kto bude v celom tomto tragikomickom scenári figurovať ako to najväčšie chúďatko? Samozrejme, že on. On je ten, ktorého treba utešovať a ratovať. On je ten, ku ktorému život nikdy nebol fér, ktorého odkopol ako špinavú handru aj napriek tomu, že sa chlapec tak veľmi snažil.

Viktor Juric / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/-10t7s-rYzE)

Budeš mu dávať všetko – od lásky, cez pochopenie až po pár drobných na benzín. Budeš sa snažiť tú jeho večnú smolu a nespravodlivosť vykompenzovať, ako to len pôjde. Cez ružové okuliare budeš intenzívne ignorovať fakt, že si za svoju situáciu vlastne môže sám a že ty nie si zodpovedná za nikoho nešťastie. A potom ti to jedného dňa počas obskakovania jeho ľutujúcej sa lenivej r*te dôjde.

4. Ten, ktorého budeš strašne chcieť zmeniť

Normálny človek vidí, že sa rúti do priepasti, zaradí spiatočku a vycúva to preč. Ale ty nie. Teba nejaký drobný sklz nemôže odradiť a na takéto krízové situácie máš svoj vlastný patent. Vrhnúť sa do nich po hlave, snažiť sa, trápiť sa, poúčať, pomáhať, plakať.. toto všetko až do momentu, keď si uvedomíš, že ti asi vážne šibe.

Mubariz Mehdizadeh / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/t3zrEm88ehc)

Strašne sa ho budeš snažiť zmeniť. Aj napriek tomu, že mu matka príroda nenadelila ani len toľko potenciálu, aby úspešne zvládol aspoň vyniesť smeti, ty stále vidíš tú svoju pravdu. On sa snaží, ak aj nie teraz, tak sa jedného dňa snažiť možno začne a keď začne, tak tu budeš preňho. Potom ti imaginárny anjelik pochvalne potľapká po pleci a bude dobre. Lenže takto to nefunguje a skôr či neskôr nato prídeš aj sama.

5. Ten, ktorý s tebou vlastne nechodí

Trávite spolu všetok čas, oslovujete sa infantilnými prezývkami, plánujete výlety a dovolenky a niet jedinej spoločenskej akcie, na ktorú by ste sa nedovalili vo dvojici. No v sekunde, ako sa spomenie slovo „vzťah“, feši zbledne o dva odtiene a máš pocit, že si práve naložil do gatí. On totiž nechce tú vašu rozkošnú aférku vykresliť až tak vážne…

Itay Kabalo / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/b3seL60dV8A)

Ale žiarlivostné scény ti robiť môže. Zakazovať stretká s osobami opačného pohlavia tiež. Dokonca aj hovoriť, že takto oblečená ísť von večer s kamarátkami nemôžeš. Ale v sekunde, ako sa ho ty opýtaš na slečnu, ktorej na dobrú noc posiela zamilované emotikony, už je oheň na streche. Tento chalanisko s tebou chodiť nechce, zato absolútne vyžaduje, aby si chodila ty s ním.

6. Ten, ktorý má veľa ženských kamarátok

Kamarátstvo medzi mužom a ženou predsa môže existovať. Je to úplne normálne. Vôbec ju neberie ako sexuálny objekt. Poznajú sa predsa roky, odmalička, to by bolo nechutné. Okrem toho tam nebude len ona, budú tam aj všetci ostatní… toto si opakuješ ako pokazené rádio a snažíš sa presvedčiť seba samú, že je na tom aspoň kúštik pravdy.

On však nikdy nepovie, že ide von s ostatnými. On ide von s ňou. A s ňou. A potom ešte s hentou. Vzťah s chlapom, ktorý má na každom prste zavesených desať atraktívnych kamarátok, si vyžaduje poriadnu dávku sebavedomia. Nie každá slečna ňou v dvadsiatke disponuje.

ZACHARY STAINES / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/oxvd9UAXszo)

7. Ten, ktorého si strašne dlho chcela

Už dlho si po ňom poškuľovala spoza rohu a stalkovala profily na všetkých sociálnych platformách, no on o tvojej existencii nemal ani páru. Jeho nevedomosť sa skončila v momente, keď ťa ožratý na kamošovom byte oprel o umývadlo. Len tak, neformálne, a na druhý deň ti zo slušnosti napísal aspoň ahoj.

Pár dní ste sa hrali, že nie ste len kamaráti, pár dní si si užívala, že sa ti to konečne podarilo. No potom prišlo tvrdé precitnutie – tento chlapík je vlastne úplný idiot. Vedela by si to, keby si sa s ním namiesto skenovania Instagramu pustila do reči. Ale čo už, na niektoré veci jednoducho treba prísť metódou pokus-omyl.

Djim Loic / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/HL4MRlEyqxU)

Titulná fotka: Arthur Savary / Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Situácie, v ktorých máš smrť pred očami a premýšľaš, či pôjdeš do neba


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME