7 vecí, ktoré by si nemal nikdy robiť tehotnej žene

Týchto má budúca mamička už naozaj po krk…

Tehotenstvo je fuška. Brušisko ako balvan, ktoré ti tlačí na močový mechúr, napuchnuté nohy, prsia, ktoré akoby išli vybuchnúť… a keď sa do toho všetkého ešte pridajú tieto veci, tak je koniec.

1. Nechytaj im bruško

Nie len tak. Bez opýtania. Keď si len náhodný okoloidúci alebo kolega z práce, s ktorým sa rozpráva len keď treba v tlačiarni vymeniť toner. Naozaj nie je nič „príjemnejšie“, ako keď ti deväť mesiacov vkuse cudzí ľudia oblapávajú brucho.

Becky Barnicoat

2. Nekomentuj, aké je ich brucho obrovské

To fakt nie je potrebné. Vláčia ho so sebou už niekoľko týždňov, vedia, že je gigantické. A aj bez toho, aby im niekto prízvukoval, ako veľmi, vedia, že vyzerajú ako spuchnutý snehuliak. Takže si tieto fajné poznámky nechaj radšej pre seba.

Becky Barnicoat

3. Nekomentuj ani to, aké drobné sú

Prekvapivá informácia tohto roka – žena nevie ovplyvniť, aké veľké, či v tomto prípade malé, je jej bruško. Nemôže za to, že nevyzerá ako vorvaň a že do miestnosti nevchádza až dve hodiny po tom, čo sa ukáže jej vypučený pupok. Nestresuj ju zbytočne, že je niečo zle.

Becky Barnicoat

4. Nemaj pripomienky k výberu mena

Teda pokiaľ tomu malému nechcú dať meno Barnabáš, Šeherezáda alebo Električka číslo 18. Vtedy sú pripomienky viac než vítané a hádam si to budúci rodičia do pôrodu rozmyslia. Ale urážať sa, že tvoja sesternica z druhého kolena chce dať svojej malej meno Petra, lebo tebe Petra z piatej bé pred dvadsiatimi rokmi prebrala frajera?!

Becky Barnicoat

5. Prosím, len žiadne narážky na obrovské prsia

Keby niekto tvojej tehotnej manželke pochválil vnady, tak mu urveš gule a napcháš mu ich rovno do krku. Prečo si teda myslíš, že je o niečo lepšie, keď toto isté spravíš nejakej budúcej mamičke ty?!

Becky Barnicoat

6. Hororové historky sú tabu

Žiadna tehotná žena ich počuť nechce. Len si predstav, že deväť mesiacov premýšľaš, ako zo svojho tela vytlačíš malého človeka. A potom za tebou príde kamarátka a začne ti rozprávať o svojej kamarátke, ktorej sa pri pôrode roztrhla vagína až po stehno a operačka sa razom zmenila na krvavé údolie. No nepochybne by si radosťou skákala meter dvadsať.

Becky Barnicoat

7. Nerozprávaj o všetkých tých dôvodoch, prečo jej dieťa zničí život

Keď si adoptuješ psa, nechceš počuť, že ti os*rie koberec. Keď si kúpiš zákusok, nechceš počuť, že z neho priberieš do bokov a nezapneš nohavice. Keď si zabookuješ dovolenku, nechceš počuť, že druhý deň dostaneš krámy a do riti ťa štipne sasanka. A keď si tehotná, tak nechceš počuť žiadne hentaké drísty.

Becky Barnicoat

Titulná fotka: Becky Barnicoat

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
14 vtipných statusov o ponožkách, ktoré dokazujú, že všetci žijeme ten istý život

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME