7 typov žien, aké si mal možnosť stretnúť na Silvestrovskej párty

Vítanie nového roka v spojení s alkoholom dokázalo nejednu ženu pretvoriť na takúto Nikolku.

Včerajšia silvestrovská párty ešte veľmi čerstvo rezonuje v pamätiach mnohých z nás alebo vlastne aj nie – ak si neohrabané hovado, ktoré nevie, kedy má dosť. Taká silvestrovská zábava je však aj veľmi dobrou prehliadkou ženského pokolenia a že ste mali (nielen) včera možnosť vidieť skutočne rozmanité spektrum mladých dám, sa presvedčíte na nasledujúcich siedmych typoch žien z novoročnej párty.

1. Šípková Ruženka

http://www.gettyimages.fi/detail/photo/woman-sleeping-on-sofa-after-party-royalty-free-image/80049960

Načo tancovať až do rána, keď už o 21:00 môžeš sedieť v kúte a spať? Určite sa však našiel milý princ na bielom BMW, ktorý Šípkovú Ruženku prebudil 10 minút pred polnocou, aby si pozrela ohňostroje.

2. Slečna na vydaj

https://giphy.com/gifs/impastortv-tv-land-tvland-l3vReOIs4ECAtKWE8

Vyzerala ako obrázok. Našminkovaná ako umelecké dielo, opätky také vysoké, že by mohla vešať záclony bez stoličky, no aj napriek tomu nejako nezapadala do prostredia. Na každej silvestrovskej párty sa nájde aspoň jedna slečinka, ktorá vyzerá, že prišla skôr na svadbu než privítať s kamošmi Nový rok.

3. Tanečná kráľovná

https://www.abrelaboca.com/efectos-secundarios-del-alcohol-superpoderes

Mačacie pohyby, vytŕčajúce ramienka z podprsenky a grimasy kopírujúce aktuálne hranú pesničku. Neexistuje Silvester bez kráľovnej tanca, ktorej neprekáža akýkoľvek druh hudby, melódia či rytmus. Aj keď za oknom už bude svitať a zvyšok hostí bude spať pod stolom, ona bude naďalej tancovať svoj posledný tanec. Legenda hovorí, že jedna z nich prestala tancovať až na Veľkú noc.

4. Bosorka (prišla naboso)

http://balleflour.blogspot.sk/2012/10/

Chodenie na vysokých opätkoch je náročná vec – aspoň teda tak hovoria. Avšak určite to tak byť musí, súdiac podľa toho, že na každej silvestrovskej párty sa už po 10 minútach tvorí pri stene hromada topánok od Popolušiek, ktoré nevedia chodiť na vysokých opätkoch, ale veľmi ich chcú nosiť a zažiariť aspoň pri vstupe do podniku.

5. Tajomná

http://www.lingerieforyou.it/

Na každej silvestrovskej párty nesmie chýbať dievča, ktoré sa len tak z ničoho nič zjavilo. Nikto nevie, s kým prišla, nikto ju nepozná a je záhadná ako zmiznutie malajzijského lietadla.

6. Nezvestné dievča

https://giphy.com/gifs/panic-P4133zeloooHm

Buď sa stratila ona sama, čo by nejakým spôsobom vysvetľovalo existenciu dievčaťa z predchádzajúceho bodu alebo stratila nejakú veľmi dôležitú a cennú vec – telefón, peňaženku alebo lesk na pery a nutne musela zastaviť párty a prehľadať celú miestnosť (byt, dom, štúdio, trh v Košiciach) pri hľadaní straty. A po hodine hrania sa na agentov, prišiel niekto s nápadom zavolať na stratený telefón. Telefón sa ozval na WC, kde ho chytré dievča skrylo, aby sa nestratil alebo jej tam len proste vypadol, pretože bola taká nadr*aná, že ani nevedela, ako sa volá.

7. Uplakanec

https://www.yaplakal.com/findpost/21930162/forum2/topic785100.html

Iba sedela niekde vonku a plakala, rumázgala, nariekala. A nikto nevedel, či je jej len tak ľúto za starým rokom alebo nechce, aby prišiel ten nový alebo či sa rozišla so svojím priateľom alebo si dala príliš veľa drog a je tak emocionálne nestabilná. Nikto to nevedel a ani sa to nedozvedel, pretože každý pokus o rozhovor sa končil ešte väčším plačom alebo potrebou stráviť celú párty s bútľavou vŕbou, s ktorou v plači prekecala celý večer. A ty namiesto toho, aby si zapíjal s kamošmi nový rok a zabával sa, si musel počúvať niekoľkohodinové rodinné problémy a trápne nezmysly, ktoré ani nemalo zmysel riešiť. Síce je už neskoro, no do budúcna si na tento typ dajte určite pozor, pretože vie veľmi rýchlo pokaziť večer!

FUNFACT: Všetky tieto typy sa často súhrnne označujú ako Nikola. S ktorou si mal včera tú česť?

Titulná fotka: gettyimages.fi

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
39
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zaujímavosti zo života ľavákov. Sú výnimočnejší ako praváci?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME