8 najhorších filmov natočených za posledných 20 rokov

Ak máte radi sebatrýznenie a slovenská verzia pesničky We are the World vám nestačila, ponúkame to najhoršie, na čo ste mohli vo filmovom svete naraziť.


Vítame vás pred bránami rebríčka s najhoršími filmami, ktoré zdobili filmové plátna za posledných 20 rokov. Ak sa vám zdá tento úvod príliš pompézny, je to preto, že toto miesto je jediným na svete, kde sa tieto filmy nejakej pompéznosti dočkajú. Žiadny z nich si to totiž nezaslúži. Pripravte si torrenty. Môžete začať sťahovať.

 

8. Titanic 2

Filmov s názvom Titanic existuje nespočetné množstvo. Podľa našich výpočtov sa ,,Titaniky“ točia pomaly každé 2 roky. Prečo si aj v roku 2010 tvorcovia povedali ,,Poďme spraviť ďalší!“ vám nevieme povedať. Tento katastrofický film je katastrofický po všetkých stránkach, najmä v tom, že je katastroficky natočený. Špeciálne efekty vôbec nepripomínajú toto storočie a sú hlavným ,,ťahúňom“ filmu. Okrem toho sa môžete tešiť na hrozné herecké výkony, slizkého hlavného hrdinu a scény, nad ktorými budete krútiť hlavou. Napríklad prečo sa hlavná postava na potápajúcej lodi skryje do skrine, alebo ako je možné, že sa loď po ponorení znovu vynorí? Zvláštne pôsobí aj to, že sa scenáristi rozhodli príbeh zasadiť do súčasnosti a odohráva sa 100 rokov po tragédii skutočného Titanicu. No všetko zlé je na niečo dobré a pozitíva sme našli aj na tomto filme. Ak si film pozriete s tým, že ide komédiu ba priam paródiu, určite sa dobre zabavíte. Aj keď, možno ani nie.

Zdroj: www.youtube.com

7. Láska medzi Superstar

Mysleli sme si, že vo svete hudobných filmov nemôže byť nič horšie ako High School Musical. No predstavte si tento film len s menším rozpočtom, nesympatickými hercami, trápnejšími dialógmi a máte to tu. Film sa v angličtine volá From Justin to Kelly, u nás Láska medzi Superstar. Ono Justin a Kelly naozaj existujú. Kelly z filmu je totiž Kelly Clarkson, ktorá vyhrala americkú verziu Slovensko hľadá Superstar a jej filmovou láskou je jej o niečo menej úspešný kolega. Ktovie či mali v zmluve zo speváckej súťaže aj klauzulu o tom, že musia natočiť treťotriedny romantický muzikál, no stalo sa. Film je celý farebný, spevavý a tanečný. Nechýbajú slaďáky, happyend a všetky tradičné klišé amerických teenage filmov. Pokiaľ máš 8 rokov, chceš sa stať speváčkou a už v tomto veku túžiš zažiť romantickú lásku – tento film ti určite odporúčame. S doprovodom dospelej osoby, najlepšie psychológa.

Zdroj: www.csfd.cz

6.  Panic je nanic

České komédie nám ponúkajú široké spektrum zlých brakových snímok. O tom, že filmy Kameňák, Babovřesky alebo Decibely lásky nebudú patriť do zlatého fondu českej kinematografie, je každému jasné, nie sú to však jediné nepodarky. Medzi najhoršími filmami sa umiestnil aj film z roku 2005 Panic je nanic, ktorý prišiel aj do našich kín. Je to česká komédia o tom ako sa traja kamaráti rozhodnú cez leto prísť o panictvo. Pravdepodobne si režisér myslel, že natočí úspešnú českú verziu Prci Prci Prcičiek alebo letnú verziu Snowboarďákov, no nakoniec je z toho len dlhá reklama na energetický nápoj. Herci, ktorí vo filme hrajú, vyzerajú ako keby stáli pred kamerou prvý krát, navyše má film veľmi slabú zápletku a vlastne aj celý dej. Ale pozor, zahrala si tam aj Andrea Verešová a Libor Bouček si zahral samého seba. Určite neodporúčame.

Zdroj: www.csfd.cz

Zdroj: www.youtube.com

5. Plump Fiction

Plump Fiction ako už samotný názov naznačuje je paródia na kultovú komédiu Pulp Fiction. Je to však dobrý nápad parodovať takýto druh komédie? Neúspech tohto filmu napovedá, že nie. Ak máte radi pôvodnú verziu je možné, že film ani nedopozeráte do konca. Ťažko povedať, čo sa na ňom dá zhodnotiť. Scenáristi jednoducho počas natáčania dostali len zlé nápady a my nevieme nájsť nič pozitívne. Posúďte sami.

Zdroj: www.csfd.cz

4. Sharknado 1,2,3,4

Svoj vlastný rebríček by si zaslúžili aj všetky akčné horory s hlavným ,,záporákom“ žralokom. Či už ide o vraždiace žraloky, ktoré vyskakujú z tornáda a ohrozuj nás nielen vo vode, ale aj vo vzduchu a na súši a s ľahkosťou sa zakusujú do áut či ľudí. Žraločie tornádo má už svoj piaty diel, ktorý sa donakrúcal len nedávno a bude mať premiéru v tomto roku. Tak isto podobné filmy MegaShark vs. Giant Octopus (Megažralok verzus obrovská chobotnica), Megažralok a Crocosaurus či Megažralok a Kolossus vám nemôžeme inak ako odporučiť. Ak by sa vám málilo, v talóne máme aj Superžraloka, Piesočného žraloka prípadne Útok dvojhlavého žraloka. Tak isto chobotnica, ktorá sa objavila v jednom z týchto filmov získala svoju vlastnú sériu snímok. Ďalšie slová sú zbytočné o všetkom vás presvedčí zhliadnutie čo i len jedného traileru.

Zdroj: www.youtube.com

3. Pes futbalista

Máte radi futbal? Máte radi psíky? Aj tak vám to nepomôže. Psí hrdina je vďačná téma, no nemôžu byť všetci Hačikovia, Lessie či Komisár Rex. Pes v tomto filme má špeciálne nadanie na futbal a ak by bol tento čudný nápad dobre sfilmovaný, určite by zapadol prachom a do nášho rebríčka by sa nedostal. Našťastie ho natočili zle. Dej naznačuje už samotný názov a bola by škoda sa mu venovať. Je to športová rodinná komédia, ktorá si myslí, že pri šťastnom konci dokáže vyčarovať na našich tvárach úsmev a zároveň slzičku dojatia, no akosi to nedomyslel resp. pri natáčaní asi nemyslel nikto. Upozorňujeme, že film mali problém dopozerať aj deti, pre ktoré je film určený. Len do toho.
Zdroj: www.csfd.cz

2. Trhni si!

Najhorší príbeh a najhoršie obsadenie? Kde každá scéna vyzerá ešte horšie ako si viete predstaviť. Americký film Trhni si s Paris Hilton sa veľmi snaží, aby bol tým najhorším, čo sa natočilo. Film je z roku 2003 a ukazuje nám predchodkyne súčasných Kardashianiek, Jenneriek a Plačkových. Veľa vecí sa s dobou zmenilo, no nie dosť a nie k lepšiemu. Ak si chcete pozrieť úbohú komédiu o prezidentke dievčenského klubu na škole, poslúžte si. Ak máme film niekomu odporučiť, tak tým, čo majú radi ružovú a ostali vo svojom vnímaní sveta na strednej škole a pár rokov a IQ-bodov pozadu.

Zdroj: www.csfd.cz

Zdroj: www.csfd.cz

1. Malý Herkules

Tak toto ste ešte nevideli. Režiséri a scenáristi zjavne na drogách prišli v roku 2009 so zaujímavým počinom s názvom Malý Herkules. Zaujímavé je už len sledovať, ako sa dieťa Herkules dostane z Olympu do reálneho a ešte k tomu súčasného sveta a objavuje veci bežného života ako záchod a toaletný papier. Viac vám neprezradíme, no máte sa na čo tešiť. Ktovie, kde vybrali takých hercov a aký mali rozpočet na celý film, lebo niekedy máme pocit, že by podobnú kvalitku natočilo aj 10 ročné dieťa zo svojho vreckového. Jednoznačne najhorší film z celého rebríčka. Prosím, pozrite si to. Ale na vlastné riziko!!!

Zdroj: www.csfd.cz

Zdroj: www.youtube.com

Zdroj: csfd.cz

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

 

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
45
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

8 najhorších filmov natočených za posledných 20 rokov

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image