8 najhorších typov turistov, s ktorými sa môžeš stretnúť pri cestovaní

Otravujú život aj na miestach, na ktoré si ideme oddýchnuť


Blíži sa leto a pomaly, ale iste odpočítavame minúty do konca školy, skúškového, či začiatku dovolenky. Bohužiaľ, na dovolenku nejdeme jediní na celom svete, a tak sa často nájdeme v situáciach, kedy znenávidíme celú populáciu, a to len vďaka otravným turistom. Tu je výber tých najhorších, na ktorých môžeme natrafiť.

1. Hrdý majiteľ I ♥ trička

Tričko kúpil na miestnom trhu, ideálne aj pre zvyšok svojej kohorty, čím „zachránil“ miestnu ekonomiku. Po troch dňoch ustavičného nosenia toho istého trička smrdí ako zmoknutý cap, nosí klobúčik, sandále a voľné šortky, zváračské slnečné okuliare a predpotopným foťáčikom fotí všetko.

Zdroj: gettyimages.co.uk

2. Skupina turistov a dáždnikový sprievodca

Turisti vo veku 70-smrť, sprievodca veľmi podobne, premávajú sa v útvare, ktorý je spolu s Veľkým čínskym múrom spozorovateľný z vesmíru. Počas rozchodu sa nahrnú buď na verejné záchody, ktoré neoplývajú tou najväčšou kvalitou, alebo do reštaurácie či cukrárne. Sprievodca má z držania dáždnika, ktorý ho robí sprievodcom, odkrvenú ruku a chrapľavý hlas.

Zdroj: huffingtonpost.com

3. Predbiehači

Tvária sa ako nadľudia, takže sa musia predbehnúť, pretože čakanie je pre sedliakov a obyčajných ľudí. Akúkoľvek empatiu či trpezlivosť by si u nich hľadal márne, na ňu v rade nepočkali, keď sa rozdávala.

Zdroj: italy24.ilsole24ore.com

4. Turisti na mol

Ešte ani nenasadli do lietadla, vlaku, či auta, a už boli mierne mimo z ranného pivka. Počas cesty si samozrejme dajú, ak nešoférujú. Ochutnajú všetok miestny alkohol, však ich pečeň má rada výzvy.

Zdroj: telegraph.co.uk

5. iTuristi

Tablet v ružovom či zelenom kryte používajú na všetko – rozmazanie opaľovacieho krému, fotenie, či úprava fotiek a následné odoslanie fotiek všetkým rodinným príslušníkom (aj bratrancovi z pätnásteho chlpu na pravom stehne)

Zdroj: travel2dot0.com

6. Pózeri

Akokeby fotku s tou istou pózou pri Elizabeth Tower, či šikmej veži v Pise nemala už polovica populácie.

Zdroj: boredbug.com

7. Módni turisti

…samozrejme ak myslíme módu spred štyridsiatich rokov, pretože vyzerajú, akoby im outfit vyberal generátor náhodných kombinácií. Havajská košeľa, bermudy, žabky s kvetinovým motívom, klobúčik a slnečné okuliare, ktoré boli staré ešte pri vstupe do sveta módy. Plátenky s vytŕčajúcimi dlhými ponožkami, ideálne s krikľavým motívom sú spolu so žabkami či šlapkami jediná obuv, ktorú si doniesli.

Zdroj: emaze.com

8. Postávači

Je im jedno, či sú na prechode, alebo zavadzajú iným v prechode, proste sa zastavia a pozerajú buď do mapy, alebo hore na budovy. Ich svet zahŕňa len miesto, ktoré prišli navštíviť, a ich samých.

Zdroj: gettyimages.co.uk

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Macka Pú práve zakázali v Číne, pretože sa vraj podobá na čínskeho prezidenta Xi Jinpinga

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
118
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

8 najhorších typov turistov, s ktorými sa môžeš stretnúť pri cestovaní

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME