8 neodpustiteľných vecí vo fitku, ktorými ostatným lezieš pekne na nervy

Aj na takom mieste ako v posilňovni môžeš natrafiť na otravné problémy.

Zdroj: ThoroughlyReviewed / flickr.com

Či už patríš k pravidelným návštevníkom posilňovne alebo len ku tým sviatočným, určite si sa už stretol s istými typmi ľudí, ktorí ti veľmi nevoňali. A to teraz nehovoríme o pote, aj keď o tom by sa dalo tiež čo-to popísať. Nadišiel však čas skoncovať s protivnými ignorantmi, a preto sme sa rozhodli povedať nahlas, čo si o ľuďoch, ktorí ostatným znepríjemňujú pobyt vo fitku, myslíme.

Ak robíš vo fitku tieto veci, musíme ti oznámiť, že nepatríš k tým obľúbeným.

8. Po docvičení si zo strojov neutrieš svoj pot

Na potení počas makania v posilke nie je vôbec nič zlé. Treba však so sebou nosiť uterák, ktorý perieš častejšie ako raz za mesiac, a ktorý si počas cvičenia pod seba podložíš. To však, samozrejme, nerieši celý problém.

Po docvičení si musíš svoj pot utrieť aj z miest, ktorých si sa držal rukami. Aj keď je nám jasné, že v takých old school posilkách, do ktorých by sa nehanbil vojsť ani začínajúci Arnold, asi nebudú mať na stojanoch servítky a dezinfekciu v rozprašovači…

Tv Land Hug GIF by nobodies. - Find & Share on GIPHY

7. Ak zariadenie nepoužívaš, neobsadzuj ho!

Áno. V každom fitku sa nájdu takí, ktorí prístroje využívajú viac na sedenie ako na cvičenie. Veselo si ťukajú do mobilov alebo sa snažia prespať tú hodinku, čo ich žena vyhnala z domu, aby so sebou už konečne niečo spravili. Preto by sme všetkým takým radi pripomenuli, že do fitka sa chodí cvičiť.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/mu%C5%BE-vypracovanie-telocvi%C4%8D%C5%88a-osoba-2056861/)

6. Telefonáty a hlasná hudba zo slúchadiel

Aj tebe sa už vo vrecku otvára nožík, keď počuješ tie preafektované telefonické rozhovory pipiek a búchačov vo fitku? Obsah ich súkromných rozhovorov ťa vôbec nezaujíma, no aj tak si ho vypočuje celá posilka, pretože títo ľudia milujú, keď na seba môžu strhnúť pozornosť.

Čo na tom, že to ostatným lezie na nervy. Všetci by sme boli tiež radi, keby sa o čosi utíšili aj posilkoví búchači, ktorí pri dvíhaní ťažkých závaží na celú posilku revú ako jelene v ruji.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/kulturista-hmotnos%C5%A5-%C5%A1kolenie-stres-646482/)

5. Stroje sú pre všetkých

Keď zalovíš v pamäti, asi si spomenieš, ako nám vo škôlke prízvukovali, že preliezky sú pre všetkých. No, to isté platí aj o strojoch v posilke. Nebehaj na páse naschvál dve hodiny, ak vidíš, že naň čakajú ďalší.

Sweat GIF - Find & Share on GIPHY

4. Činky po celej posilke, len nie na stojanoch

Aj taká jednoduchá a samozrejmá vec, aby každý vrátil použité činky na svoje miesto, vie niektorým jedincom narobiť problém.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/%C4%8Dinky-kulturistika-svaly-cvi%C4%8Denie-1417550/)

3. Nátlak na ostatných spolucvičiacich

Obsadzovať jeden stroj v preplnenom fitku 60 minút je síce drzé, no to je rovnako aj nervózne prestupovanie s prekríženými rukami pred touto osobou a jej naháňanie, nech už konečne skončí.

Disappointed Jennifer Lopez GIF - Find & Share on GIPHY

2. Meškanie

Nezáleží na tom, či meškáš na skupinový tréning alebo k osobnému trénerovi. Pre inštruktora a ostatných cvičiacich to však môže byť dosť rušivé. Ak sa ti však už táto nepríjemnosť stane, snaž sa k ostatným pripojiť čo najnenápadnejšie.

pxhere.com (https://pxhere.com/en/photo/1199720)

1. Šatňa nie je tvoja vlastná kúpeľňa

Vždy sa nájde niekto, kto sa tu rád pretŕča nahý a tým to ostatným pekne znepríjemňuje. Potom sú tiež takí, ktorí po sebe v sprche bez hanby nechajú penu a chlpy. Ak máš pocit, že by sa mohlo jednať o teba, skús pri najbližšej návšteva fitka brať ohľad aj na ostatných a po osprchovaní sa pozri, či tam po tebe náhodou niečo nezostalo.

Gym Room GIF - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mama zabavila tínedžerke mobil. Tá si našla iný bizarný spôsob, akým tweetovať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME