8-ročná slečna sa chcela vyhnúť večierke. Vytvorila hit, ktorý sa dočkal desiatok coverov

Dámy a páni, toto je What’s Inside Your Butthole.

Zdroj: © Shutterstock

Rodičia to v karanténe nemajú ľahké. Zabávať deti medzi štyrmi stenami je miestami na slučku, a hoci sa zubami-nechtami snažia, aby ich ratolesti pociťovali zmeny len minimálne, nie vždy sa to darí. Koniec koncov, zoznam vecí, ktoré možno robiť za zatvorenými dverami, má jasne stanovené limity.

Kreslením sa dá stráviť jedno pekné popoludnie, druhý deň zabiješ pexesom, ale… čo potom? Sekundové zaváhanie a krpec sa začne trieskať o zem, že si chce ísť na ihrisko zaskákať škôlku. A celá snaha je v prdeli.

Našťastie, nie všetky deti sú náročné. Niektorým stačí gitara a o zábavu majú postarané (rovnako ako príbuzní a vlastne celé internety, však?). Medzi také decká patrí aj Jolee, 8-ročná dcérka Lisy Rieffel-Dunn, ktorá sa snažila vyhnúť večierke veľmi kreatívnym spôsobom. Po celom dni ničnerobenia jej očividne ostalo množstvo energie, a tak namiesto plyšového macka chytila do ruky gitaru.

A začala sa predvádzať. Vymyslela unikátnu pesničku s názvom Čo sa nachádza vo vnútri zadku a odborníci z hudobnej brandže predpokladajú, že sa z nej do týždňa stane hit svetových rozmerov. Dobre, dobre… možno nie odborníci, ale minimálne bežní ľudia. Veď už teraz má hudobný skvost o análnom otvore takmer 8 miliónov zhliadnutí.

„Rozmýšľam, čo sa nachádza v zadku. Možno sú tam astronauti, možno sú tam mimozemšťania – to všetko v našom zadku,“ spieva rozkošné dievčatko v ružovom pyžame a zároveň nám predkladá solídnu úvahu na opilecké debaty. „Čo presne je v zadku? Vždy som to chcela vedieť,“ pokračuje v speve Jolee a sami musíte uznať – toto si matka Lisa jednoducho nemohla nechať pre seba.

Zavesila teda video s dcérou na Twitter, kde sa z nej okamžite stala virálna hviezda. Ako sme už spomínali, jej zadkový hit má na konte milióny zhliadnutí a určite má veľký potenciál do budúcnosti. Pamätajte, že žijeme vo svete, kde hudobné rebríčky valcujú hity ako Yummy. A keď môže fičať Yummy, môže fičať aj Butthole!

Pesnička What’s Inside My Butthole sa dočkala niekoľkých peckových remixov…

…a dokonca aj coverov v rôznych hudobných žánroch

Zdroj: LisaReifell / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako to vyzerá v najluxusnejšej vile v Bratislave? Sketch Bros ti predvedú život bohatých

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME