Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

8 signálov, vďaka ktorým zistíš, že ťa podvádza tvoj frajer alebo frajerka. Radí umelá inteligencia

Ako veľmi dôveruješ svojej láske?


Podvádzanie vo vzťahu je jednou z najbolestivejších skúseností, ktoré môžeš prežiť. Je to útok na tvoju dôveru a lásku, ktorý môže v tvojom srdci zanechať hlboké rany. Ak máš podozrenie, že ťa tvoj frajer alebo frajerka podvádza, nezúfaj. Existuje niekoľko signálov, ktoré ti môžu pomôcť zistiť, či sú tvoje podozrenia oprávnené alebo nie.

1. Zmena správania

Jedným z najčastejších signálov, ktoré naznačujú podvádzanie, je zmena správania. Ak si všimneš, že tvoj partner sa správa inak ako predtým a už nie je taký pozorný alebo sa o teba nezaujíma, môže to byť príznakom, že sa niečo deje.

2. Zvýšená ochrana telefónu

Ak si všimneš, že tvoj partner začal viac chrániť svoj telefón a nedovolí ti ho používať, zrejme pred tebou niečo skrýva. V jeho telefóne má niečo, čo by ťa mohlo prekvapiť alebo uraziť.

3. Zmena v sexuálnom živote

Zmenil sa tvoj sexuálny život a už nie je taký, ako bol predtým? To nie je ďalšie pozitívne znamenie. Tvoj partner môže byť neochotný alebo nemotivovaný na posteľné radovánky, čo môže byť náznakom, že ich má s niekým iným.

4. Nejasné odpovede

Ak tvoj partner začne odpovedať nejasne na otázky, ktoré si mu položil/a, v tvojej hlave to vyvolá poriadny zmätok. Zvlášť, ak ti neodpovie vôbec. Avšak, len kto sa pýta a zisťuje, má väčšiu šancu, že sa dozvie očakávanú odpoveď. Hoci v tomto prípade nemusí byť pozitívna, ale minimálne oslobodzujúca.

5. Nič o ňom poriadne nevieš

Zdá sa ti, že sa tvoj partner stáva tajomným a prestáva byť otvorený a komunikatívny? Ďalšia pomyselná červená vlajka. Aj keď to na teba bude hrať s výhovorkou, že je v poslednej dobe viac zamyslený a uzavretý, zbystri pozornosť.

pár, rozchod, láska, muž, žena, sklamanie
Shutterstock

6. Zmeny v sociálnom živote

Trávi viac času s novými priateľmi alebo sa stáva zvláštne neprístupným k svojim zvyčajným priateľom? Možno sa snaží vyhnúť sa situáciám, kde by sa mohol stretnúť s niekým, koho „nechce“ stretnúť. Veď možno spáva s láskou svojho najlepšieho kamaráta či kamošky.

7. Zvýšený záujem o vlastný vzhľad

Ak si všimneš, že tvoj partner začal dbať viac o svoj vzhľad a oblieka sa inak, vzniká podozrenie, že sa snaží zaujať niekoho nového. Nie je nič horšie, ako keď muž na staré kolená zistí, že potrebuje mladú dvadsiatku, a celoživotný vzťah zahodí kvôli romániku, na ktorý ma síce dosť peňazí, ale málo síl.

8. Nezvyčajné výdavky

Začal tvoj partner míňať viac peňazí a nevie vysvetliť, na čo ich v skutočnosti použil? Môže to byť príznakom, že kupuje dary pre niekoho iného alebo trávi čas s niekým iným, čo by mohlo byť odpoveďou na tvoje otázky.

Hasbulla sa stal milionárom. Ako sa malému mužovi podarilo zarobiť veľké peniaze?

Určite si prečítaj:

Hasbulla sa stal milionárom. Ako sa malému mužovi podarilo zarobiť veľké peniaze?

Čo máš robiť?

Ak sa stretneš s niektorým z týchto signálov, nemusí to vždy znamenať, že tvoj partner ťa podvádza. Môže to byť len prechodná zmena alebo niečo, čo sa dá vysvetliť inak. Je dôležité otvorene komunikovať a vysvetliť svoje pocity partnerovi.

Ak sa však stretneš s niekoľkými z týchto signálov naraz a máš podozrenie, že ťa partner podvádza, je dôležité byť opatrný. Musíš mať dostatočné dôkazy, aby si mohol/mohla začať otvorenú diskusiu. Nezabudni, že vzťah by mal byť založený na dôvere a úprimnosti, a ak partner nie je úprimný, asi to nefunguje.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje