8 trápnych okamihov zo zákulisia natáčania slávnych intímnych scén

Zábavné príhody známych hercov z natáčania posteľných scén.

Zdroj: Mattbr / commons.wikimedia.org

Sexuálne scény sú neodmysliteľnou súčasťou takmer každého filmu. Častokrát by nám však v živote nenapadlo, čo takej finálnej scéne pri jej natáčaní skutočne predchádzalo. Zobrali sme si na mušku 8 sexuálnych scén zo známych filmov, ktoré sú spojené s naozaj šťavnatými príhodami, o ktorých by ste možno radšej ani nevedeli.

1. Christopher Mintz-Plasse sledovaný matkou, Superbad

Super Bad GIF - Find & Share on GIPHY

Ukázalo sa, že neslávne známa scéna „je vo vnútri“ na konci filmu, bola ešte o čosi nepríjemnejšia pre ľudí za kamerou, ako pre samotných hercov. Herec Mintz-Plasse, ktorý stvárňoval McLovina, mal totižto v dobe natáčania len 17 rokov a tak bolo potrebné, aby počas celého natáčania jeho prvej sexuálnej scény bola prítomná aj jeho mama.

2. Jennifer Lawrence a neúmyselná opilosť, Pasažieri

Lawrence sa v šou Late Night with Seth Meyers priznala k naozaj zaujímavej príhode, ktorú zažila pri natáčaní svojej prvej sexuálnej scény s Chrisom Prattom. Bola z nej taká nervózna, až sa opila. Neuvedomila si však, že je vlastne v práci a teda, že tam bude musieť trčať ešte 8 hodín. Priznala, že keď konečne došlo k scéne, mala príšernú opicu.

3. Strata pamäti Ryana Reynoldsa, The Change-Up

Universal Pictures

Pri natáčaní veľmi intímnej scény vo filme The Change-Up bol Reynolds v takom šoku z Olivie Wilde, až zabudol, čo má robiť. „V tej scéne si na mňa sadla a ja som jej vyzliekol tričko a potom aj podprsenku. V tom momente som zabudol na každý riadok. Nielen z tohto filmu, ale z každého, v ktorom som hral,“ priznal herec v televíznej šou The Tonight Show with Jay Leno.

4. Osobný strážca Keiry Knightley, Nebezpečná metóda

Sony Pictures

Čo sa týka sexuálnych scén, Keira z toho nerobí veľké haló. Počas natáčania filmu Nebezpečná metóda však pri sebe mala osobného strážcu, s čím sa zverila tiež svojmu filmovému kolegovi Michaelovi Fassbenderovi. „Pred jednou zo scén som skutočne povedala Michaelovi niečo ako ‘Za dverami stojí moja ochranka. Dotkni sa ma a zlomí ti nohy!’. On na to len pokojne odvetil: Keira. Si priviazaná ku posteli. Skutočne nie si v pozícii, aby si mohla takéto niečo povedať.“

5. „Sáčok“ Jamieho Dornana, 50 odtieňov

Ukázalo sa, že filmy 50 odtieňov boli rovnako nepríjemné pre hercov na pľaci, ako pre samotných divákov. V šou Jimmyho Kimmela hlavný hrdina tejto filmovej série priznal, že počas natáčania sexuálnych scén, musel na svoj „nástroj“ nasadiť špeciálny „sáčok“, aby sa zabránilo skutočnému pohlavnému styku. Potom, ako si ho po natáčaní zložil, si ho detailnejšie obzrel a vo vnútri si všimol nápis „pán č. 3“ …čo znamenalo, že ho už niekto pred ním použil.

6. Unavený Gucci Mane, Spring Breakers

Spring Break Forever GIF - Find & Share on GIPHY

Každý z nás bol v práci už určite neraz na smrť unavený. Pri natáčaní filmu Spring Breakers túto skúsenosť však posunul raper Gucci Mane na úplne nový level. Zaspal totižto pri natáčaní sexuálnej scény. „Áno. Totálne ma vyplo. Bol som unavený. Na natáčanie som prišiel hneď z môjho koncertu na Floride,“ povedal pre Vulture.

7. Jon Hamm takmer zlámal Kristen Wiig, Dámska jazda

Jon Hamm No GIF - Find & Share on GIPHY

Romantická komédia Dámska jazda začala jednou z najpamätnejších, najzábavnejších sexuálnych scén všetkých čias. Ešte zábavnejší je na nej fakt, že Jon Hamm sa domnieval, že by mohol Kristen Wiig fyzicky ublížiť. V rozhovore pre UsMagazine povedal: „Nie som žiadna malá ľudská bytosť. Vážim aspoň 90 kg a Kristen je chudunká ako prútik, preto som jej povedal: ‚Ak ťa to bude bolieť, tak mi proste zboku jednu vraz.’“ Nuž, džentlmeni ešte nevymreli.

8. Ružový penis Jasona Momoa, Hra o tróny

Seriál Hra o tróny je naozaj vďačným zdrojom sexuálnych scén. Do pamäti Jasona Momoa a Emilie Clarke sa však jedna vryje určite navždy. Emilia práve nemala dobrý deň a tak sa ju Momoa snažil rozveseliť.

Namiesto obyčajnej telovej „ponožky“, ktorú si herci navliekajú na penis, aby neodhalili viac zo svojho tela, si Momoa na svoj poklad navliekol mäkučkú „ponožku“ v žiarivo ružovej farbe, ktorou sa mu Emiliu podarilo poriadne rozosmiať. „Bolo to obrovské a ružové a ja som nemala ani tušenia, čo mám robiť,“ povedala Emilie v šou The Graham Norton Show.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
27
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž sfalšoval fotku z postele, aby sa jeho žena nedozvedela, že je v bare

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME