8 typov sukničkárov, ktoré isto pozná každá žena

Ich revír je neobmedzený priestor, kde flirtujú s každým dievčaťom, ktoré im padne do oka.


Sukničkár obecný má veľké ego, sieť na dievčatá a poistný balík kondómov vo vrecku. Poznáme niekoľko druhov, a často sú jeden neznesiteľnejší ako druhý.

 

1.Frontman kapely

To, že má dlhé vlasy a väčšinou spieva o láske ešte neznamená, že nepatrí do tohoto zoznamu. S obľubou vyhľadáva nezáväzné vzťahy. Syfilis, dlhé vlasy, drsný výraz a hlas znásilneného teletubbieho je súčasťou balíka.

2. Vyznávač Tinderu

Dostaneš od neho niekoľko úchylne ladených správ a pozvánku na rande, ktoré sa skončí rýchlym, sklamaným odchodom. Na internete je veľmi odvážny a sebavedomý, pri osobnom zoznámení však ledva vykokce svoje meno. Ruky nie sú jediná oblasť totálne pokrytá potom.

3. Jednorazový

Zaručene vieš, že ak sa ti na druhé, alebo ktorékoľvek ráno neozve, tak si narazila na tento typ. Má milión frajeriek, ktoré na rande radšej zoberie do Starbucksu, lebo zabudol meno ešte pred tým, než ho vedel. Na internet vešia narcistické fotky, má asi toľko zodpovednosti ako stredoveký kráľ a žiadnu sebakritiku.

4. Sebavedomý balič

Veľmi dobre vie o tom, že je príťažlivý a je mu jedno, že jeho intenzívne flirtovanie bez zábran vidí aj Stevie Wonder. Zástupom žien behá očami ako triedička odpadu: použiteľné, vyhodiť, plastová kráľovná. Z nejakého zvláštneho dôvodu si tvoj mozog hovorí môžeš ho zmeniť, ale samozrejme, že nemôžeš.

5. Citlivý spisovateľ

Sukničkár v prevleku. Požičia ti jeho obľúbenú knihu, je múdry, chytrý, jemný. Na zošit ti napíše romantickú báseň, máš pocit, že medzi vami horí plameň vášne a lásky, no on v skutočnosti posiela úchylnosti inej babe.

6.Feminista

Vyrastal medzi ženami-mama a štyri sestry. V puberte si myslel, že aj on menštruuje (len na bielo), vďaka prevahe zdedených dievčenských šiat prežil čas šikany na základnej škole, ustavične hovorí o právach žien, a bol sklamaný pádom vlády Radičovej či neúspechu Hillary Clinton. Až na jednu malú chybičku- svoj ‚orgán lásky‘ si nevie ustrážiť a zakaždým ho pichne do inej diery.

7. Herec (zmrd)

Svoj ozajstný charakter zaobalil do pretvárky a ty si si to nevšimla. Po tom, ako si s ním prežila vášnivú noc, si náhle uvedomíš, že v skutočnosti je to oplzlé hovado, pred ktorým ťa tvoja kamarátka už varovala. Pretiahol polovicu mesta, ak nie celé.

8. Hráč na každú stranu

Pripomína žiačika, ktorý príde s pomyselnou naloženou plienkou ku katedre, a povie, že domácu úlohu mu včera zjedol pes či telesnou tekutinou označkovala činčila. Generátor náhodných výhovoriek, zakaždým príde s niečím novým, a hoci to nedáva logiku, akosi mu odpustíš. Najvyšší druh sukničkára, jeho stratégie sú vypracované začiatočnou improvizáciou. Asi by si prial, aby si ho po výplode jeho výhovorky  ohodnotila- prejav 8/10, logika 4/10, výraz 9/10. Ašpiruje na budúcnosť Borisa Kollára, praotca národa.

Zdroj: buzzfeed.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Microsoft sa po 32 rokoch lúči so Skicárom - v najnovšom update ho už nenájdeme

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
18
Grr
Fuuj Fuuj
154
Fuuj
Fňuk Fňuk
19
Fňuk
Jeej Jeej
14
Jeej
Uups Uups
13
Uups
Haha Haha
352
Haha
Woow Woow
23
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

8 typov sukničkárov, ktoré isto pozná každá žena

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME