Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Aj keď prázdniny, slnko a voda boli fajn, všetko ťa raz omrzí. Ak sa už teraz tešíš na obdobie, kedy budú tvojimi naj kamošmi škoricové latéčko, teplý čaj a obľúbená deka, tieto veci ťa potešia, keďže jeseň je už za rohom.

September ako tretí nový začiatok

Namotivovaní sme si dávali nereálne predsavzatia na začiatku roka a aj pred letom, no stále sme tuční, škaredí a bez peňazí. Nevadí. Je čas na ďalšie záväzky, ktoré aj tak nikdy nesplníš a zas budeš sklamaný. Tri, dva, jeden… Do konca roka zhodím desať kíl! Tento semester nevynechám ani jednu prednášku a budem si poctivo písať poznámky!

Menej odhalenej kože

Možno je to genetikou alebo tým, že si nikam cez leto nechodil, no vždy keď sa vyzlečieš do plaviek, ostatní si musia nasadiť okuláre s poriadnym UV filtrom, aby sa mohli pozrieť na tvoje telo hodné vedúceho vápenky. Konečne prichádza čas, kedy to môžeš zakryť oblečením a ostatní do jesene aj tak vyblednú… Dúfaš.

hashtagoo.com

Vrstvenie oblečenia

Okrem zahalenia tvojej omietkovej pokožky sa ti bude dariť úspešne kryť aj tuky. Jednoducho to zhodíš na tú páperovú prešívanú bundu alebo tri vrstvy svetrov. To sa ti pri tielku, kraťasoch a žabkách príliš nedarilo. A čo je ešte super? Že môžeš vytiahnuť obľúbené svetríky od babky, šáliky a čiapky.

imgflip.com

Koniec tomu hicu

V autobuse nám nebude po nastúpení instantne do grcu a deň už nebudeme tráviť len hľadaním tieňa, aby si sa vôbec dožil večera. V jeseni na nás čaká príjemný vánok a prijateľné teploty, pri ktorých nebudeš mať tričko mokré už po desiatich minútach.

Lepší spánok

S koncom horúčav súvisí aj táto výhoda. Už sa na teba nebudú lepiť obliečky a nezobudíš sa na to, že ti pomedzi vlasy tečú potoky potu. Budeš si užívať večerné zaspávanie pri daždi a ráno svieži vzduch.

giphy.com

Jesenné gýče

Ako stvorené na umelecké instafotky. Farebné lístie, vôňa dažďa a babie leto je skvelá kombinácia. Jedinou nevýhodou je, že na tráve splývajú farby psích exkrementov a lístia. Vieš, že to h*vno tam niekde je, lenže nevieš kde…

recreoviral.com

Halloweenske párty

Zabudni na predražené festivaly a párty v bazénoch, kde sa hanbíš vyzliecť do plaviek. Konečne môžeš využiť to, že si taký škaredý! S takým ksichtom sa v podstate ani nemusíš naťahovať s nejakým kostýmom…

Za chvíľu sú tu Vianoce!

A keďže obchodným reťazcom dobre d*be, zásobou poľských salónok sa môžeš zaopatriť už na začiatku októbra. Ale ty sa aspoň môžeš tešiť na to, ako sa preješ vyprážaným kaprom a vianočným šalátom.

mojhumor.sk

Titulná fotka: Dan Meth


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje