9 inovatívnych technických vychytávok, ktoré si budeš chcieť okamžite kúpiť

Po tomto článku si skontroluješ peňaženku.

Technický pokrok za posledné roky je dychberúci, no určite ešte nedosiahol svoj vrchol. Dôkazom toho sú aj nasledujúce technické vychytávky, vďaka ktorým si uvedomíš, že naozaj ešte nevymysleli všetko.

1. HiMirror

https://sk.pinterest.com/pin/50172983329061638/?lp=true

HiMirror je špeciálne zrkadlo ako stvorené pre ľudí, ktorí si potrpia na zdravú pleť. Toto zrkadlo podrobne analyzuje všetko, počínajúc vráskami a končiac celkovou štruktúrou či prirodzenou farbou. Ako bonus poskytuje užitočné rady v boji s problematickou pleťou a pomáha ju udržiavať v dobrom stave.

2. KiiPix

https://www.thumzzup.com/KiiPix-Instant-Photo-Printer-Bundle-with-Film-p/kiipix.htm

Táto hračka je nevyhnutnosťou pre tých, ktorým fotky v digitálnej podobe nestačia. KiiPix je prenosná tlačiareň na fotky, ktorá nevyžaduje žiadne batérie či káble, takže ju možno využívať naozaj kdekoľvek. V ponuke sú tri farebné variácie – čierna, ružová a bledomodrá. Cena tohto produktu je viac než prijateľná (pohybuje sa niekde okolo 30 eur).

3. Bungee vôdzka

https://www.ebay.com/p/TOPGREEN-Hands-Waist-Dog-Leash-With-Dual-Bungees-Control-for-up-to-150/9021341347

Lenivšia časť svetovej populácie túto pomôcku asi neocení. Inak sú na tom športovci, najmä tí, ktorí do svojich pohybových aktivít radi zapájajú aj štvornohých domácich miláčikov.

Táto pružná pomôcka ich odbremení od neustáleho držania vôdzky a zároveň nebude ich, a ani ich chlpatých parťákov v ničom obmedzovať. Všetko vďaka dvom pružným lanám z rovnakého materiálu ako je lano na bungee-jumping.

4. Big Blanket Co. deka

https://www.kickstarter.com/projects/58617497/big-blanket-co-the-biggest-best-blanket-ever

Ak chcete večer pri telke okrem seba prikryť ešte aj deti a susedov, tak spoločnosť Big Blanket Co. prišla s niečím presne pre vás. Ak vám obrázok dostatočne nenapovedal, tak samotný názov firmy určite. Ide o veľkú deku. Akože naozaj veľkú. Po úspešnom štarte na Kickstarteri je teraz dostupná na internetových obchodoch v šiestich rôznych farbách. Babušeniu zdar!

5. Umývačka riadu Tetra Countertop

https://www.cnet.com/news/heatworks-countertop-dishwasher-is-pretty-and-practical/

Asi nie je veľa ľudí, ktorí by umývanie riadov po vyčerpávajúcom dni v práci považovali za relax. Práve naopak – je to to posledné, čo sa nám chce v takej situácii robiť. Klasická umývačka je však finančne aj priestorovo náročná a pre mnohých nepripadá do úvahy.

Umývačka Tetra Countertop je však celkom iná káva. Je maličká, skladná, a teda ju možno položiť na linku. Riady umyje za 15 minút a ako bonus vyzerá skutočne štýlovo.

6. TAP

https://thegadgetflow.com/portfolio/strap-wearable-keyboard/

TAP je klávesnica a myš v jednom, lenže od klasických verzií týchto produktov má poriadne ďaleko. TAP totiž nosíte na sebe. Táto vychytávka je kompatibilná s mobilmi, počítačmi aj tabletmi a od užívateľov zatiaľ dostáva len pozitívne hodnotenia. Ako bonus vyzerá naozaj peckovo a futuristicky.

7. Samočistiace akvárium Back to the Roots

https://backtotheroots.com/collections/top-sellers/products/watergarden

Samočistiace akvárium pre rybičky od firmy Back to the Roots je ovenčené mnohými oceneniami. Niet divu, veď je to skutočne inovatívny produkt. V uponáhľanej dobe ako je práve táto, ľudia ocenia všetko, o čo sa nemusia starať.

Okrem toho, že sa tento domov pre rybičky udržiava celkom sám, ešte aj sprostredkováva vodu pre rastlinky, ktoré rastú na jeho vrchu. To je úplná win-win situácia, no nie?

8. Night Runner 270

https://wantkoolstuff.com/products/night-runner-270-night-running-gear-lights-for-running-shoes

Night Runner 270 je skvelou vymoženosťou pre nočných bežcov. Beh v tme je naozaj riskantná záležitosť a nikto doň nejde s tým, že si chce vytknúť členok. A keďže mestá neosádzajú pouličné osvetlenie na každý meter štvorcový, športu chtiví ľudia sa musia vynájsť. Napríklad aj s Night Runnerom 270, ktorý im na cestu posvieti.

9. Cooluli chladnička na kozmetiku

https://thefancythings.com/

Chlapci si, pravdepodobne, teraz ťukajú na čelo, ale naozaj je to tak. Niektoré kozmetické produkty treba držať v nižšej teplote, ako je tá izbová. Dať ich do chladničky znie ako celkom racionálne riešenie, lenže nie všetky chceme, aby naše sérum za dve stovky smrdkalo ako kvargle či Nitran.

Ešteže tomu rozumie spoločnosť Cooluli, ktorá uviedla na trh špeciálnu mini chladničku presne na tento účel.

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: Back to the Roots, HiMirror

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typické problémy obyvateľov, ktorí žijú pánubohu za chrbtom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME