9 rád pre dievčatá a ženy: Ako sa zaručene vyhnúť veľkonočnej oblievačke?

Veľká noc na Slovensku je zvláštny a vo veľa ohľadoch ojedinelý sviatok. Nechať sa otĺkať zviazanými vŕbovými prútmi, držať, aby vás chlapci obliali studenou vodou (niekoľko ráz za deň) a nakoniec ich za to ešte pohostiť, či dokonca zaplatiť? Stačilo!


Milé dievčatá, ženy! Máte už plné zuby veľkonočných „výpraskov“, oblievačiek a iných trápností? Ponúkame vám niekoľko tipov, ako sa zbaviť podnapitých a otravných „kúpačov“, a ako si veľkonočné sviatky užiť v pokoji, a hlavne – v suchu.

 

1.Nečakajte, konajte!

Nie je potrebné čakať na ožratú čeliadku „kúpačov“. Oblejte sa sama. Keď už budete mokrá, oblievať vás ich už nebude baviť. (Nevylučujeme však, že môžete nadôvažok schytať niekoľko švihov korbáčom…).

Zdroj: uk.style.yahoo.com

 

2. Obetujte sa!

Nechajte sa obliať a zmlátiť iba raz a predstierajte bolesť, alebo alergickú reakciu na číru tekutinu. Ostatní by vám už mali potom dať pokoj. (Ibaže by nedali).

Zdroj: gifs.com

3. Stavte všetko na symboliku!

Predstierajte, že ste veľkonočný zajačik. Na také milé stvorenie si nikto netrúfne. A ak ste zajačik naozaj, už ale nepredstierajte, že ste žena, ktorá je prezlečená za zajačika. To by bolo priehľadné.

Zdroj: 4gifs.com

 

4. Držte si odstup.

Nepripúšťajte si Veľkú noc príliš osobne. Užite si sviatok v pokoji a urobte niečo pre seba. Venujte sa napríklad vajíčkam.

Zdroj: viralfact.com

 

5. Buďte predvídavá!

Urobte si prieskum, pátrajte po tom, kto vás plánuje vyšibať a vyoblievať. Prelustrujte si ho a zistite jeho slabosti. Dajte mu niečo, čo ho odzbrojí a on vám dá pokoj.

Zdroj: giphy.com

 

6. Hrajte na city!

Celkom otvorene demonštrujte svoj negatívny postoj k Veľkej noci. Zahrajte obeť. Alebo sa skrátka rozrevte.

Zdroj: giphy.com

 

7. Neviete o ničom!

Skúste zahrať, že Veľkú noc nepoznáte a nemáte teda ani potuchy o tom, čo je to za sviatok. Nič nechápete. (Je pravdepodobné, že to nezaberie, ale pokým neskúsite, neviete…).

Zdroj: giphy.com

 

8. Najlepšia obrana je útok.

Prejdite do ofenzívy. Nenechajte sa mlátiť a oblievať. Zaútočte na agresora s korbáčom ako prvá a dajte mu jasne najavo, že na vás si dovoľovať nebude!

Zdroj: giphy.com

 

…a ak nezaberie ani jedna z nami ponúkaných možností, alebo si myslíte, že naše rady nebudú fungovať, urobte skrátka poslednú vec:

9. Dovolenka!

Na Veľkú noc si prosto vyberte dovolenku a vycestujte niekam veľmi ďaleko. Nalepšie tam, kde sa neoslavuje Veľká noc.

Zdroj: giphy.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
16
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
96
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

9 rád pre dievčatá a ženy: Ako sa zaručene vyhnúť veľkonočnej oblievačke?

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image