9-ročný chlapec, ktorého karhali za kreslenie, dostal zákazku na pomaľovanie reštaurácie

Zdá sa, že má našliapnuté na úspešnú kariéru umelca.

Zdroj: freestocks.org, Unsplash

Talent detí by sa mal podporovať a 9-ročný Joe je toho dôkazom. Ak by ho jeho rodičia nepodporili, bola by to rozhodne veľká škoda. Joe si totiž rád kreslí, no v škole ho za to karhali. Aj napriek tomu ho jeho rodičia prihlásili na krúžok, vďaka ktorému dostal svoju prvú zákazku. Otca šikovného chlapca vyspovedal portál Bored Panda.

V škole ho za kreslenie karhali

Malý Joe Whale si veľmi rád kreslí v štýle doodle, preto si kreslil aj počas hodín v škole, za čo ho učitelia karhali. Všetky jeho zošity sú pokryté jeho kresbami.

Doodle kresby sú necielené kresby, nad ktorými nijak zvlášť človek nerozmýšľa a kreslí si, čo mu príde na um. Cieľom nie je vytvoriť dokonalé kresby, skôr cvičiť svoju kresbu. Je pre ne charakteristické, že im nepredchádza nijaká skica, kreslí sa “naostro.“

Rodičia chlapca sa aj napriek problémom, ktoré v škole kvôli kresleniu mal, rozhodli podporiť jeho talent a poslali ho na krúžok kreslenia. Joe sa takto po škole zlepšuje vo svojom kreslení. Jeho talent si všimol učiteľ v krúžku a zdieľal jeho kresby na Instagrame.

Krátko nato kresba zaujala reštauráciu Number 4. Reštaurácia malého umelca oslovila, aby im pomaľoval svojimi kresbami steny. Joe neváhal ani minútu a ponuku vzal. Jeho otec ho potom každý deň po škole vozil do reštaurácie, aby mohol svojimi kresbami skrášliť stenu reštaurácie.

Pokreslenie celej steny mu trvalo približne 12 hodín. Ako môžete vidieť aj na videách z Instagramu, kresby si kreslí priamo na stenu fixkou bez toho, aby si niečo predtým načrtol. Takúto istotu má len málokto z nás.

View this post on Instagram

#thedoodleboy #finishedproject 👌🏼

A post shared by The Doodle Boy (@thedoodleboy.co.uk) on

Treba podporovať talent svojho dieťaťa

Rodičia malého Joea sa vyjadrili, že treba podporovať talent svojho dieťaťa. Aj napriek tomu, že mal za kreslenie v škole problémy, poslali ho na krúžok, vďaka čomu dostal teraz ako 9-ročný svoju prvú zákazku. To sa nepodarí len tak niekomu.

Momentálne má Joe svoj vlastný web, fanpage na Facebooku a instagramový profil. Môžeš tak sledovať jeho úspechy, čo rozhodne stojí za to. Vzhľadom na to, že má Joe len 9 rokov, je nesmierne talentovaný. Zdá sa, že má našliapnuté na kariéru umelca.

View this post on Instagram

#Doodleprojectday7 #projectcomplete 🙌🏼

A post shared by The Doodle Boy (@thedoodleboy.co.uk) on

View this post on Instagram

#doodleprojectday4

A post shared by The Doodle Boy (@thedoodleboy.co.uk) on

Zdroj: boredpanda

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 dôvodov, prečo by si sa nemal hanbiť za chodenie k psychológovi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME