Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Ak si zaľúbený až po uši a táto krásna emócia z teba navôkol srší všetkými telesnými otvormi, tak sa potom určite nájdeš v nasledujúcich situáciach. Teda vlastne, len ak je táto krásna emócia opätovaná. Lebo inak je to veľmi nepríjemné.

1. Spoločné spanie

Ak by ti niekto pred pár rokmi povedal, že dobrovoľne obetuješ svoj osobný priestor len preto, aby si pri zaspávaní cítil jej slinku stekajúcu po tvojej ruke, tak by si ho pravdepodobne ťažko vysmial.

A teraz? Teraz ste nacapení jeden na druhom, zlepení množstvom rôznych telesných tekutín a je vám úplne jedno, že si sem-tam uštedríte romantickú ranu lakťom rovno do zubov. Alebo do rebier. Alebo rovno do najcitlivejších mužských partií. Lebo to k láske prosto patrí.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Je to tvoj hrdina

Po hodinovom nadávaní vo všetkých európskych jazykoch a odmietaní prečítať si ten hlúpy návod, lebo to správni chlapi nerobia, zmontoval stoličku? Opravil žiarovku v kúpeľni? Znovu nakopol internet alebo otvoril zaváraninový pohár s nakladanými uhorkami? Pre závislákov na marvelovkách je to možno nič, no pre teba je toto hrdinský počin najvyššieho kalibru.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Starnutie a príťažlivosť

Už teraz ti je jasné, že také svetoborné, ako je to s tvojím telom dnes, to navždy nebude. Tak trochu sa scvrkneš, tak trochu nakysneš a gravitácia sa stane tvojím úhlavným nepriateľom (bez ohľadu na to, akého si pohlavia). Všetci prosto budeme o pár desiatok rokov vyzerať ako malé zošuverené slivôčky. Ale on? On bude stále tvoja malá zošuverená slivôčka.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Správy

Pamätáte si ešte tie Little Pet Shop zvieratká s veľkými hlavami, čo sa kývali zo strany na stranu a s ešte väčšími očami? Tak presne také oči máš aj ty, keď ti pošle správu. Prvú, desiatu aj strašne-dlhé-číslo-ktoré-sa-nám-nechce-vymýšľať-siatu. Aj keď ti len práve napísal, že kupuje na večeru rožky a tresku, nech nevaríš. Áno, naozaj aj vtedy.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ostať doma

Kedysi by ste si nenechali ujsť príležitosť celú piatkovú noc prepiť v podniku, a potom si celú sobotu užívať slepačí vývar a parádny bolehlav. Dnes to pokojne obetujete za pár osamote strávených chvíľ pri filme a zvuku jemného chrapotu. Lebo, povedzme si úprimne, vždy to jeden z vás nezvládne a zalomí.

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Mojkanie a tomu podobné veci

Úplne suverénne mu pľasneš rukou po ksichte uprostred večere v reštaurácii, len aby si cítila jeho hebkú pokožku. A potom mu cestou domov v autobuse ocmúľaš ucho. A on ti na oplátku doma vyšpára šušeň. Je to nechutné? Možno. Trochu retardované? Určite. Prestanete to robiť? Odpoveď je v tomto prípade dosť zbytočná.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Ostatní

Vy sa ľúbite. Veľmi. Fakt veľmi. Ale všetkým naokolo to už trošku lezie na mozog, city a stabilné pH v žalúdku. Takže ste už nepochybne aspoň raz počuli vetu: „Kriste, choďte už domov, lebo z vás dostanem cukrovku.“

ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Vôňa

Každý človek už v živote určite čuchal tri veci – trojtýždňové tričko pod pazuchami, aby si zistil, či je ešte nositeľné alebo by ťa s ním nepustili do budovy školy, lebo by to považovali za zbraň hromadného ničenia, čerstvo vyprané prádlo a svoju drahú polovičku. Lebo tá ti vonia vždy.

Aj po dvanástke v práci, aj po tom, čo závan jej pazúch donútil polovičku autobusu vystúpiť, aj vtedy, keď mesiac chodí v jedných ponožkách a čaká, kým naprší a uschne, a kým sa úplne zoderú.

ArtCaveManiac / EMEFKA

9. Objatie

Objatie od tvojej spriaznenej duše zahojí všetky boľačky. (Teda minimálne tie psychické, na zlomenú kľúčnu kosť alebo otras mozgu by sme s tým asi nešli.)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.