9 typov fajčiarov a nesmrteľné reakcie okolia, ktoré všetci poznáme

Jak říká starej Bakuš: „Když se najíš, tak si zakuř…“

Napriek škaredým obrázkom a neustálemu zdražovaniu cigariet, fajčiarov akosi neubudlo. Žiaľ, táto kampaň sa totálne minula účinku. Fajčenie samozrejme škodí tvojmu zdraviu, ľuďom v tvojom okolí a aj životnému prostrediu, o tom žiadna reč. Ak si nefajčiar, máš byť na čo hrdý a drž sa toho celý život. No kto už raz spadol do obláčika cigaretového dymu, toho by sme mohli zaradiť k niektorému z týchto typov fajčiarov. A čo by to bol za svet, keby každú tvoju cigaretku neokomentoval niekto iný, že?

Tuhý fajčiar

Je osoba á la vyúdená klobáska. Možno je pre teba ťažké uveriť, že si niekto dokáže do desiatich sekúnd od prebudenia jednu zapáliť, ale je to tak. Je to to prvé a posledné v ich živote. Prakticky majú cigu v ústach takmer nonstop a ak by to bolo možné, spali by s ňou. Dokonca aj kúpeľ, či varenie sa nezaobídu bez cigarety. Hygiena nadovšetko!

Víkendový fajčiar

Tento človek fajčí, len keď pije. Veľa ľudí sa prikláňa k tejto neresti, no nevedno prečo. Alkohol je proste mocný čarodej. Za noc padne celý balík cigariet a ty sa ráno zobudíš mysliac si, že máš infarkt. Cítiš tlak na hrudi, vykašliavaš ešte to, čo sa v tebe usadilo v prvom roku života a tvoje pľúca vydávajú nejaký piskľavý zvuk. K nesmrteľnej vete, že už nikdy nebudeš piť sa pridá aj ďalšie klamstvo – už nikdy nebudem fajčiť!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/weed-wiz-khalifa-smoke-KpAPQVW9lWnWU)

Fajčiar, čo chce prestať

Minimálne každý pondelok. Minimálne každý nový rok. Každá krabička je jeho posledná, veď za tie love by mohol už mať barák s bazénom. Ak vydrží viac než 24 hodín aj to len preto, že 12 hodín prespal, tak sa z neho stáva nepríjemný a podráždený typ človeka. A ak by si mu chcel zobrať peňaženku alebo ho akokoľvek obmedziť v tom, aby si kúpil cigy, ver tomu, že bude schopný okradnúť aj bezdomovca, len aby si mohol znova zapáliť.

Fajčiar „do pohody“

Jedna taká cigaretka na konci dňa s vyloženými nohami a pohárom vínka. Aká pohoda. Ťažký deň v práci, ťuknuté auto alebo veľká hádka s partnerom. Jedna ciga tomuto človeku vždy pomôže ukľudniť sa a dať sa do pohody. Vždy lepšie ako sa strieskať niekde v bare, kde ku všetkým tým problémom pribudne ešte aj opica a prázdna peňaženka.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/ma%C4%8Dka-nudi%C5%A5-nuda-n%C3%A1lada-nevrl%C3%BD-17909/)

Pán cigara

Nie je to len taká obyčajná cigaretka. Pán sa musí pochváliť, že je to tá pravá kubánska, ktorá má aj excelentný zápach a tak je celý podnik okrem klasického cigaretového smradu obohatený aj o tento ťažký puch. Nehovoriac o tom, aké smiešne pohyby ústami musí takýto človek robiť, aby si to vôbec vedel vložiť do úst, rozťahal to a nezadrhol sa tým.

Fajčiar frajer

Fajčí len preto, aby zapadol do partie. Ak by potiahol priamo do pľúc, udusil by sa. A tak len zamoruje svoju ústnu dutinu dymom a robí dojem na iných ľudí. Aj keď nevedno aký. Nie je to ,,cool“ ani ,,in“ a rozhodne na to nezbalíš tú sexi fitness cicu.

Fajčiarka slim

Žena, ktorá fajčí len tenké cigaretky, pretože z tých veľkých je jej zle a ešte tie s príchuťou, lebo má zrejme pocit, že jej bude z úst smrdieť čokoláda, a nie cigareta. Ale keď máš pohlavný orgán menších rozmerov, to jej už vadí. Aký paradox. Na veľkosti vždy záleží.

KatSmith/pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-alone-black-and-white-blur-568021/)

Fajčiar klasik

Tento človek vyfajčí denne tak 5 cigariet. Napríklad pri káve, po dobrom obede alebo jedna-dve v práci s kolegami. Nebudeme si klamať, fajčenie spája a udržuje kolektív. Zrazu sa stávate priateľmi, prehodíte pár slov a dohodnete sa na ďalšej fajčpauze. Nefajčiari nemajú takúto možnosť nadviazania kontaktov. Prísť k niekomu len-tak na pokec je trošku divné, ale zapáliť si s ním je už o niečom inom. Môžete škodiť sebe a aj celej planéte, spolu. To nikotínové puto má svoje čaro.

PKD fajčiarka

Táto žena neodmietne pánsky kožený ,,doutník“ keď vie, že z toho bude niečo mať. Koľko iPhonov a dovoleniek sa už zarobilo takýmto výhodným biznisom. Je to expertka, ktorá vie, ako potešiť sponzora a dokonca je ochotná aj prijať nejaké tie bielkoviny priamym vstrekovaním. Dáviaci reflex a aj sebaúctu už dávno stratila, no zaslúži si minimálne tričko ,,Blowjob Queen.“

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reactiongifs-mrw-Jj8vFfZNBcCsg)

A čo už počul každý fajčiar?

1. ,,Smrdíš ako popolník“ – to aj ty, keď si sedel pri mne.

2. ,,Budeš mať z toho žlté zuby“ – niektorí ľudia majú horšie zuby ako ja a to ani nefajčia.

3. ,,Také pekné dievča a fajčí?“ – taká stará, že by sa už mohla starať radšej sama o seba.

4. ,,Taký mladý a fajčí? Máš vôbec 18 rokov?“ – lepšie fajčiť ako byť na tvrdých drogách, či?

5. ,,Budeš mať rakovinu“ – na niečo predsa umrieť musím.

6. ,,Zožltnú ti z toho nechty“ – to je môj najmenší problém.

7. ,,Keby som ťa mal pobozkať, mal by som pocit, že sa bozkávam s popolníkom“ – keby som ťa mala pobozkať, mala by som pocit, že som sa musela zblázniť.

8. ,,Nemáš cigu?“ – a čo som ja, charita?

9. ,,Nemáš oheň?“ – Večný problém. Za kradnutie zapaľovačov by mal byť určite nejaký postih.

10. ,,Ty fajčíš?“ –  Pozeráš sa priamo na mňa, keď vyfukujem dym. Bola táto otázka relevantná?

Titulná fotka: desktopimages.org

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
61
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hrôzostrašní Mikulášovia, ktorí nenaháňajú strach len malým deťom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME