9 typov fajčiarov a nesmrteľné reakcie okolia, ktoré všetci poznáme

Jak říká starej Bakuš: „Když se najíš, tak si zakuř…“


Napriek škaredým obrázkom a neustálemu zdražovaniu cigariet, fajčiarov akosi neubudlo. Žiaľ, táto kampaň sa totálne minula účinku. Fajčenie samozrejme škodí tvojmu zdraviu, ľuďom v tvojom okolí a aj životnému prostrediu, o tom žiadna reč. Ak si nefajčiar, máš byť na čo hrdý a drž sa toho celý život. No kto už raz spadol do obláčika cigaretového dymu, toho by sme mohli zaradiť k niektorému z týchto typov fajčiarov. A čo by to bol za svet, keby každú tvoju cigaretku neokomentoval niekto iný, že?

Tuhý fajčiar

Je osoba á la vyúdená klobáska. Možno je pre teba ťažké uveriť, že si niekto dokáže do desiatich sekúnd od prebudenia jednu zapáliť, ale je to tak. Je to to prvé a posledné v ich živote. Prakticky majú cigu v ústach takmer nonstop a ak by to bolo možné, spali by s ňou. Dokonca aj kúpeľ, či varenie sa nezaobídu bez cigarety. Hygiena nadovšetko!

Víkendový fajčiar

Tento človek fajčí, len keď pije. Veľa ľudí sa prikláňa k tejto neresti, no nevedno prečo. Alkohol je proste mocný čarodej. Za noc padne celý balík cigariet a ty sa ráno zobudíš mysliac si, že máš infarkt. Cítiš tlak na hrudi, vykašliavaš ešte to, čo sa v tebe usadilo v prvom roku života a tvoje pľúca vydávajú nejaký piskľavý zvuk. K nesmrteľnej vete, že už nikdy nebudeš piť sa pridá aj ďalšie klamstvo – už nikdy nebudem fajčiť!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/weed-wiz-khalifa-smoke-KpAPQVW9lWnWU)

Fajčiar, čo chce prestať

Minimálne každý pondelok. Minimálne každý nový rok. Každá krabička je jeho posledná, veď za tie love by mohol už mať barák s bazénom. Ak vydrží viac než 24 hodín aj to len preto, že 12 hodín prespal, tak sa z neho stáva nepríjemný a podráždený typ človeka. A ak by si mu chcel zobrať peňaženku alebo ho akokoľvek obmedziť v tom, aby si kúpil cigy, ver tomu, že bude schopný okradnúť aj bezdomovca, len aby si mohol znova zapáliť.

Fajčiar „do pohody“

Jedna taká cigaretka na konci dňa s vyloženými nohami a pohárom vínka. Aká pohoda. Ťažký deň v práci, ťuknuté auto alebo veľká hádka s partnerom. Jedna ciga tomuto človeku vždy pomôže ukľudniť sa a dať sa do pohody. Vždy lepšie ako sa strieskať niekde v bare, kde ku všetkým tým problémom pribudne ešte aj opica a prázdna peňaženka.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/ma%C4%8Dka-nudi%C5%A5-nuda-n%C3%A1lada-nevrl%C3%BD-17909/)

Pán cigara

Nie je to len taká obyčajná cigaretka. Pán sa musí pochváliť, že je to tá pravá kubánska, ktorá má aj excelentný zápach a tak je celý podnik okrem klasického cigaretového smradu obohatený aj o tento ťažký puch. Nehovoriac o tom, aké smiešne pohyby ústami musí takýto človek robiť, aby si to vôbec vedel vložiť do úst, rozťahal to a nezadrhol sa tým.

Fajčiar frajer

Fajčí len preto, aby zapadol do partie. Ak by potiahol priamo do pľúc, udusil by sa. A tak len zamoruje svoju ústnu dutinu dymom a robí dojem na iných ľudí. Aj keď nevedno aký. Nie je to ,,cool“ ani ,,in“ a rozhodne na to nezbalíš tú sexi fitness cicu.

Fajčiarka slim

Žena, ktorá fajčí len tenké cigaretky, pretože z tých veľkých je jej zle a ešte tie s príchuťou, lebo má zrejme pocit, že jej bude z úst smrdieť čokoláda, a nie cigareta. Ale keď máš pohlavný orgán menších rozmerov, to jej už vadí. Aký paradox. Na veľkosti vždy záleží.

KatSmith/pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-alone-black-and-white-blur-568021/)

Fajčiar klasik

Tento človek vyfajčí denne tak 5 cigariet. Napríklad pri káve, po dobrom obede alebo jedna-dve v práci s kolegami. Nebudeme si klamať, fajčenie spája a udržuje kolektív. Zrazu sa stávate priateľmi, prehodíte pár slov a dohodnete sa na ďalšej fajčpauze. Nefajčiari nemajú takúto možnosť nadviazania kontaktov. Prísť k niekomu len-tak na pokec je trošku divné, ale zapáliť si s ním je už o niečom inom. Môžete škodiť sebe a aj celej planéte, spolu. To nikotínové puto má svoje čaro.

PKD fajčiarka

Táto žena neodmietne pánsky kožený ,,doutník“ keď vie, že z toho bude niečo mať. Koľko iPhonov a dovoleniek sa už zarobilo takýmto výhodným biznisom. Je to expertka, ktorá vie, ako potešiť sponzora a dokonca je ochotná aj prijať nejaké tie bielkoviny priamym vstrekovaním. Dáviaci reflex a aj sebaúctu už dávno stratila, no zaslúži si minimálne tričko ,,Blowjob Queen.“

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reactiongifs-mrw-Jj8vFfZNBcCsg)

A čo už počul každý fajčiar?

1. ,,Smrdíš ako popolník“ – to aj ty, keď si sedel pri mne.

2. ,,Budeš mať z toho žlté zuby“ – niektorí ľudia majú horšie zuby ako ja a to ani nefajčia.

3. ,,Také pekné dievča a fajčí?“ – taká stará, že by sa už mohla starať radšej sama o seba.

4. ,,Taký mladý a fajčí? Máš vôbec 18 rokov?“ – lepšie fajčiť ako byť na tvrdých drogách, či?

5. ,,Budeš mať rakovinu“ – na niečo predsa umrieť musím.

6. ,,Zožltnú ti z toho nechty“ – to je môj najmenší problém.

7. ,,Keby som ťa mal pobozkať, mal by som pocit, že sa bozkávam s popolníkom“ – keby som ťa mala pobozkať, mala by som pocit, že som sa musela zblázniť.

8. ,,Nemáš cigu?“ – a čo som ja, charita?

9. ,,Nemáš oheň?“ – Večný problém. Za kradnutie zapaľovačov by mal byť určite nejaký postih.

10. ,,Ty fajčíš?“ –  Pozeráš sa priamo na mňa, keď vyfukujem dym. Bola táto otázka relevantná?

Titulná fotka: desktopimages.org


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
59
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

9 typov fajčiarov a nesmrteľné reakcie okolia, ktoré všetci poznáme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME