Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

V dlhodobom vzťahu je odpustiteľné takmer všetko. Neprekážajú vám prdy, zápach z úst a ani keď sa mu raz za čas nechce postaviť. Ale každý raz nejako začínal. Či už ide o prvý sex dvoch ľudí, čo sa majú radi alebo je to len jednorázovka, vždy existujú veci, ktoré bez predošlej vzájomnej dohody, nerobíme. A ešte veci na ktoré by sme si mali dať pozor, ak sa chceme vyhnúť trapasu, opovrhnutiu či zmarenej šance na uspokojenie. S lasom sa predsa biliard hrať nedá. 

Ego

Myslieť v prvom rade len na seba je istým znakom prežitia v dnešnej dobe. No v posteli to neplatí. Dvakrát pichnúť ako včielka, poutierať sa, odpadnúť a zachrápať je to najhoršie, čo môžeš žene v tomto čase prvého zbližovania urobiť. No ak si žena, ktorá ku čerešničke na torte potrebuje emócie, predohru, správnu konšteláciu hviezd, fľašu vína a zbíjačku, nedávaj to za vinu len svojmu partnerovi.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/new-girl-schmidt-selfish-11edMpVOyYXlkI)

Miesto činu

Mužská posteľ je sama o sebe miestom činu. Taký vyšetrovací technik s riadnou uv lampou by ti vedel povedať. Telesné tekutiny začínajúce hlavne na písmeno S a pot dodávajú tú správnu atmosféru pre prvé spoločné radovánky. Opačne to ale funguje inak. Bude muž spokojný, keď sa zaborí do ružovej postele s jednou tonou plyšákov? Nie je nič rajcovnejšie, ako keď na teba zíza macko Pú. Na nočnom stolíku svieti fotka nejakého muža a ty sa modlíš, aby to bol jej ex a nie ona pred operáciou.

https://memehub.sk/post/82611

Klamanie o ochrane

Vraj na svete existuje žena, ktorá necíti rozdiel medzi sexom s kondómom a bez, no vraj je to len mýtus. Je to snáď každej jasné. Toto je skôr venované mužom, ktorým bolo povedané, že žena berie tabletky. Nevedno, čo vedie ženy k tomuto ohavnému klamstvu, no určite sa treba spýtať, či užíva antidepresíva, lexaurin alebo antikoncepciu. Pre istotu. Aby nedošlo k omylu.

https://memehub.sk/post/69692

Skrotenie trenkového monštra

Ňuniňkať a mojenkať sa môžete hocikedy. No príliš presladenými rečami nenažhavíš osobu ležiacu nad/pod tebou. Penis nie je tvoja princeznička Sofia, malinký šaško, gašparko či dráčik. Takéto pomenovania zaručujú okamžité ochabnutie a ani buchtička a mušlička nebudú určite nadšené z premotivovaných úst spolusúložiaceho. Na druhej strane ani urážlivé a vulgárne oslovenia sa nemusia stretnúť s pochopením. Všetko má svoje medze, aj tolerancia.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/realitytvgifs-sign-of-the-cross-television-yDfs8GCnbXkWI)

Chyba v Matrixe

Je to taký príjemný pocit, vidieť muža ako sa pomaličky dostáva k orgazmu, pokiaľ to nie je ten typ muža, čo sa pritom tvári ako magor. Keď to konečne príde a zvolá: ,, Aaaaa Ivana!“ a ty ho len zo seba skopneš a ešte si aj kopneš, pretože si Nikola. Osvedčeným trikom je používanie láskyplných pomenovaní, ako ,,zlatko, mojko,“ no netreba to preháňať. Počas sexu človek pod vplyvom emócií a hormónov povie hocičo. Preto ani: ,,Ja ťa milujem! Vezmi si ma! Urobme si dieťa!“ netreba brať doslovne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/good-kevin-kline-dImKd0zOtAqCQ)

Prekvapenie I

Správny šofér vraj ide aj na červenú, ale ten ju aspoň vidí a uvedomuje si to. Čo však s takou ženou, ktorá nič nepovie a vraj len túži po milovaní po tme, no po zasvietení to vyzerá ako na jatkách?! Pro tip pre všetkých fajnšmekrov znie, že pri akejkoľvek nezrovnalosti, pachuti a zápachu použijeme čo i len malé svetlo, aby sme sa vyhli nepríjemnostiam a aj možným ochoreniam.

https://memehub.sk/post/69664

Prekvapenie II

Medzi menej príjemné prekvapenia patrí problematika venovaná análnemu otvoru. Ženské magazíny radia vopchať prst mužovi do jeho citlivej oblasti. Čo sa ešte môžeme dozvedieť je, že spermie sú vraj dobré na pleť a je prospešné tento výlučok aj požiť. Porno nám ukázalo, že anál si ženy skutočne užívajú a nemajú problém prestriedať vstupy bez akejkoľvek ochrany. Kde je pravda? Niekde uprostred. No tieto veci treba mať ujasnené ešte predtým, než tvoja poloslepá, semenom zasiahnutá polovička bojuje s pocitom vyvrátenia všetkých vnútornosti len preto, že si to takto videl v porne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/the-office-no-steve-carell-12XMGIWtrHBl5e)

Porovnávanie

Pozoruješ, vyhodnotíš a porovnávaš. No lepšie by bolo zmieriť sa s minulosťou a užívať si tvojho aktuálneho partnera takého, aký je. Je síce pekné, že ex mala krásne prsia, ale tá nová o tom vedieť nemusí. Ženy sú citlivé na svoje nedostatky, preto akokoľvek komentovať jej telo a zrovnávať ho s iným sa ti stane osudným. Ak ťa tvoj ex urobil len tým, že na teba pozrel, je vskutku obdivuhodné, no túto informáciu nie je vhodné poznamenať pri tom, ako sa tvoj nový už polhodinu úpenlivo snaží. Úprimnosť nadovšetko sa nevypláca.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/empire-fox-empirefox-foxtv-3o8doYDOYGgFZhpIuA)

Takto sa nehráme

Len malé percento ľudí trpí nekrofíliou. Sexuálny styk s mŕtvolou, to nie je práve ten najlepší program na piatkový večer. Je jedno či si muž, alebo žena, odmakať by ste si to mali obaja. V dlhodobom vzťahu sa možno občas vyskytne hádka, kto bude navrchu, lebo tomu druhému sa moc nechce, ale pri prvom sexe? Nesranduj! To, že máš vagínu ti ešte nedáva právo ležať a hrať sa na poleno.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/the-oc-rachel-bilson-tFfJVY52hz0kM)

Titulná fotka: Kirsten Ulve


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.