Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Čo takto odložiť na chvíľu všetky výpočty vektorov, všetky logické aspekty, morálne kódexy a konečne sa zaoberať aj niečím nepodstatným? Veď sme ľudia, a aj ten najdokonalejší Homo sapiens si niekedy potrebuje odpočinúť.

Viacerí nám dajú za pravdu, že niet lepšieho relaxu, ako je vychladená desinka na letnej terase v podvečerných hodinách. Hoci je tento druh odpočinku mega účinný, po rozume ti pritom stále behá xy dealinov, ktoré musíš stihnúť a zas len povinnosti s tým spojené. Zamestnaj mozoček niečím nepodstatným a on sa ti poďakuje.

1. Sixers smasey položil otázku, ako sa má správne písať písmeno x…

Pozorným čitateľom iste neuniklo, že kauzu X sme tu už počas jej najväčšej slávy raz riešili, ale pre prípad, že si chceš osviežiť pamäť, máme pre teba tento krátky sumár.

To, ako píšeš písmeno x môže o tebe povedať dosť. Napríklad, prezradí to, či si pravák alebo ľavák, či povie niečo o tvojich koreňoch. Ako dôkaz ti môžeme poskytnúť fakt, že v Amerike sú populárnymi spôsoby č. 7 a 8 a v Británii 5 a 6. Ľudia, ktorí sa hlásia k možnostiam 1 – 4, boli označení za monštrá, magorov a úchylákov.

2. „K“ chcela vedieť, či ľudia zvyknú zmrzlinu lízať alebo hrýzť…

https://twitter.com/pjmsreign/status/1141396434329243648

Fuuu… tak toto je ťažké. Ako si ju vychutnať čo najlepšie? Hrýzť či nehrýzť – to je otázka!

Zapojme teda logiku: máš len jeden jazyk a 32 zubov (alternatívne 28 alebo 20, ak si dieťa), matematika nepustí – zhryzieš ju rýchlejšie, ako zlížeš. Ak ti už o minútku ide autobus, je žiadané zvoliť si drsnejšiu metódu požívania tejto sladkosti, ale ak ťa čas nenaháňa, máš na výber.

3. Catrin žiadala o názor na dokonale upečený toast…

O tom, že ľudia majú divné chute, svedčí aj tento príspevok so škálou od 1 – 9. V tom, čo jeden pokladá za nepodarok, hodný zaplniť akurát tak smetný kôš, druhý vidí dokonalú chrumkavú delikatesu. To, čo by jeden pokladal za obyčajný chlebík, by druhý označil za stav toastu ideálny na konzumáciu. Asi len toľko, že 100 ľudí – 100 chutí…

4. Rich Einsen Show zaujímalo, či v lietadle pasažieri sediaci v strede majú opierku na ruky z oboch strán

Tak teda, pokiaľ sedíš na prostrednom sedadle, a ani jeden z tvojich susedov nie je sebec najhrubšieho zrna, mal by si mať k dispozícii obe opierky na ruky. Aspoň také sú pravidlá. Plus, buď srdečný aj ty, a preto si nikdy, nikdy, naozaj NIKDY si nesklápaj sedadlo!

5. Aki sa spýtala na najlepší spôsob obliekania podprsenky…

https://twitter.com/nakaimosu/status/1109912604271616006

Modrá vs. červená = choroba trasľavých rúk vs. oči na chrbte. Ku ktorej farbe sa hlásiš ty?

Hoci je to najrýchlejší spôsob obliekania podprsenky, pre väčšinu žien ostáva červený variant neuskutočniteľnou predstavou… aj keď pri tej modrej zasa hrozí pretočené ramienko, či nebodaj prevrátená celá podprsenka. Zistíš to, samozrejme, až vtedy, keď si si ju už pretočila do tej správnej polohy. Celý proces sa teda musí opakovať znova. Chcelo by to nejaký funkčný lifehack…

6. Conor riešil, či si v sprche človek musí umývať aj nohy

https://twitter.com/Arpwel/status/1126594900055793671

Otázočka, ktorej sme už venovali pozornosť, nepochybne patrí na zoznam hlúpostí, o ktorých sa viedli diskusie v tomto roku. Hoci 80% ľudí svoje nohy nijako neznevýhodňuje a dopraje im aj patričnú hygienu, 9. mája 2019 priniesla prostá anketa zistenia, vďaka ktorému svet už nikdy nebude taký, ako predtým.

Upozornenie: Odpoveď na túto otázku pomôže eliminovať nestabilné vzťahy a objaviť dermatologické ochorenia v dolnej časti tela.

nostalgic_broad / Twitter (https://twitter.com/nostalgic_broad/status/1127069332440276992)
davidclark113 / Twitter (https://twitter.com/davidclark113/status/1127105062805884928)

7. Abdul a jeho frajerka sa zamýšľali nad tým, koľko uterákov by mal človek vlastniť

Ťažko povedať… povedali by sme, že závisí od počtu ľudí a od ich hygienických návykov. Lizzie sa podelila o zoznam uterákov, ktoré by mali podľa nej ľudia mať doma: 6 veľkých uterákov, 6 najkrajších hosťovských uterákov, 4 – 6 uterákov na ruky, nejaké pre psa, na podlahu, plus nejaké záložné.

Ako vysvitlo z komentárov, niektorí ľudia použijú nový uterák po každom sprchovaní – čo by mohlo viesť k ďalšej zákernej otázke: Koľkokrát by sme mali použiť ten istý uterák, kým ho vymeníme?

8. Diamante sa pýtala, či má niekto pochopenie pre ľudí, ktorí kuracie nugetky jedia ošúpané.

Internetom prešla diskusia aj na tému kuracích nugetiek „bez obalu“. Nová technika niekde vyvolala zdesenie, inde si našla svojich nadšencov.

Ľudia sa v komentároch delili o rôzne spôsoby jedenia kuracích nugetiek. Niektorí ich šúpu a holé namáčajú v omáčke a ich chrumkavej pokožky sa už viac nedotknú, iní najskôr zjedia vrchnú vrstvu, a potom aj mäsko samotné. To budú asi tí, ktorí majú delenú stravu…

Táto kuracia kuriozitka vniesla do sveta veľa protichodných názorov, kľúčové je ostať pokojný! Nechceme predsa prilievať benzín do ohňa… je to za nami, bez väčšej ujmy na zdraví.

9. Dava trápila otázka, akým spôsobom by sa pohybovala bageta, keby bola pohybu schopná…

Na počesť bagetovej debaty Dave vytvoril animáciu a anketu s možnosťami 1 – červík, 2 – cval, 3 – rotácia, 4 – húsenica. Výsledky ukázali, že väčšine ľudí (62%) sa zdala rotácia najvhodnejším spôsobom pohybu tejto neživej pochutiny. Argumentovali tým, že bagety nie sú flexibilné.

Zdroj: mashable.com


Tagy:

Sjuuz

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.