9 virálnych trendov, ktoré už stihli ovládnuť internet v roku 2019

No schválne, postrehol si tieto debaty alebo išli mimo teba?

Zdroj: Emily Morter / Unsplash

Čo takto odložiť na chvíľu všetky výpočty vektorov, všetky logické aspekty, morálne kódexy a konečne sa zaoberať aj niečím nepodstatným? Veď sme ľudia, a aj ten najdokonalejší Homo sapiens si niekedy potrebuje odpočinúť.

Viacerí nám dajú za pravdu, že niet lepšieho relaxu, ako je vychladená desinka na letnej terase v podvečerných hodinách. Hoci je tento druh odpočinku mega účinný, po rozume ti pritom stále behá xy dealinov, ktoré musíš stihnúť a zas len povinnosti s tým spojené. Zamestnaj mozoček niečím nepodstatným a on sa ti poďakuje.

1. Sixers smasey položil otázku, ako sa má správne písať písmeno x…

Pozorným čitateľom iste neuniklo, že kauzu X sme tu už počas jej najväčšej slávy raz riešili, ale pre prípad, že si chceš osviežiť pamäť, máme pre teba tento krátky sumár.

To, ako píšeš písmeno x môže o tebe povedať dosť. Napríklad, prezradí to, či si pravák alebo ľavák, či povie niečo o tvojich koreňoch. Ako dôkaz ti môžeme poskytnúť fakt, že v Amerike sú populárnymi spôsoby č. 7 a 8 a v Británii 5 a 6. Ľudia, ktorí sa hlásia k možnostiam 1 – 4, boli označení za monštrá, magorov a úchylákov.

2. „K“ chcela vedieť, či ľudia zvyknú zmrzlinu lízať alebo hrýzť…

Fuuu… tak toto je ťažké. Ako si ju vychutnať čo najlepšie? Hrýzť či nehrýzť – to je otázka!

Zapojme teda logiku: máš len jeden jazyk a 32 zubov (alternatívne 28 alebo 20, ak si dieťa), matematika nepustí – zhryzieš ju rýchlejšie, ako zlížeš. Ak ti už o minútku ide autobus, je žiadané zvoliť si drsnejšiu metódu požívania tejto sladkosti, ale ak ťa čas nenaháňa, máš na výber.

3. Catrin žiadala o názor na dokonale upečený toast…

O tom, že ľudia majú divné chute, svedčí aj tento príspevok so škálou od 1 – 9. V tom, čo jeden pokladá za nepodarok, hodný zaplniť akurát tak smetný kôš, druhý vidí dokonalú chrumkavú delikatesu. To, čo by jeden pokladal za obyčajný chlebík, by druhý označil za stav toastu ideálny na konzumáciu. Asi len toľko, že 100 ľudí – 100 chutí…

4. Rich Einsen Show zaujímalo, či v lietadle pasažieri sediaci v strede majú opierku na ruky z oboch strán

Tak teda, pokiaľ sedíš na prostrednom sedadle, a ani jeden z tvojich susedov nie je sebec najhrubšieho zrna, mal by si mať k dispozícii obe opierky na ruky. Aspoň také sú pravidlá. Plus, buď srdečný aj ty, a preto si nikdy, nikdy, naozaj NIKDY si nesklápaj sedadlo!

5. Aki sa spýtala na najlepší spôsob obliekania podprsenky…

Modrá vs. červená = choroba trasľavých rúk vs. oči na chrbte. Ku ktorej farbe sa hlásiš ty?

Hoci je to najrýchlejší spôsob obliekania podprsenky, pre väčšinu žien ostáva červený variant neuskutočniteľnou predstavou… aj keď pri tej modrej zasa hrozí pretočené ramienko, či nebodaj prevrátená celá podprsenka. Zistíš to, samozrejme, až vtedy, keď si si ju už pretočila do tej správnej polohy. Celý proces sa teda musí opakovať znova. Chcelo by to nejaký funkčný lifehack…

6. Conor riešil, či si v sprche človek musí umývať aj nohy

Otázočka, ktorej sme už venovali pozornosť, nepochybne patrí na zoznam hlúpostí, o ktorých sa viedli diskusie v tomto roku. Hoci 80% ľudí svoje nohy nijako neznevýhodňuje a dopraje im aj patričnú hygienu, 9. mája 2019 priniesla prostá anketa zistenia, vďaka ktorému svet už nikdy nebude taký, ako predtým.

Upozornenie: Odpoveď na túto otázku pomôže eliminovať nestabilné vzťahy a objaviť dermatologické ochorenia v dolnej časti tela.

nostalgic_broad / Twitter (https://twitter.com/nostalgic_broad/status/1127069332440276992)
davidclark113 / Twitter (https://twitter.com/davidclark113/status/1127105062805884928)

7. Abdul a jeho frajerka sa zamýšľali nad tým, koľko uterákov by mal človek vlastniť

Ťažko povedať… povedali by sme, že závisí od počtu ľudí a od ich hygienických návykov. Lizzie sa podelila o zoznam uterákov, ktoré by mali podľa nej ľudia mať doma: 6 veľkých uterákov, 6 najkrajších hosťovských uterákov, 4 – 6 uterákov na ruky, nejaké pre psa, na podlahu, plus nejaké záložné.

Ako vysvitlo z komentárov, niektorí ľudia použijú nový uterák po každom sprchovaní – čo by mohlo viesť k ďalšej zákernej otázke: Koľkokrát by sme mali použiť ten istý uterák, kým ho vymeníme?

8. Diamante sa pýtala, či má niekto pochopenie pre ľudí, ktorí kuracie nugetky jedia ošúpané.

Internetom prešla diskusia aj na tému kuracích nugetiek „bez obalu“. Nová technika niekde vyvolala zdesenie, inde si našla svojich nadšencov.

Ľudia sa v komentároch delili o rôzne spôsoby jedenia kuracích nugetiek. Niektorí ich šúpu a holé namáčajú v omáčke a ich chrumkavej pokožky sa už viac nedotknú, iní najskôr zjedia vrchnú vrstvu, a potom aj mäsko samotné. To budú asi tí, ktorí majú delenú stravu…

Táto kuracia kuriozitka vniesla do sveta veľa protichodných názorov, kľúčové je ostať pokojný! Nechceme predsa prilievať benzín do ohňa… je to za nami, bez väčšej ujmy na zdraví.

9. Dava trápila otázka, akým spôsobom by sa pohybovala bageta, keby bola pohybu schopná…

Na počesť bagetovej debaty Dave vytvoril animáciu a anketu s možnosťami 1 – červík, 2 – cval, 3 – rotácia, 4 – húsenica. Výsledky ukázali, že väčšine ľudí (62%) sa zdala rotácia najvhodnejším spôsobom pohybu tejto neživej pochutiny. Argumentovali tým, že bagety nie sú flexibilné.

Zdroj: mashable.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Roztomilé mačky na 15 zábavných obrázkoch dokazujú vlastný svojský zmysel pre logiku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME