Žena prekazila susedom záhradnú svadbu. Uprostred obradu začala kosiť trávu

Nikto zo svadobčanov nepočul manželské sľuby.


Svadba nie je lacný špás. Šaty, oblek, kvety, jedlo, niekto, kto vám zahrá, niekto, kto vás zabaví, niekto, kto porobí fotky… pripočítaj k tomu prenájom miestnosti a môžeš rovno googliť, ako predať na čiernom trhu vlastnú obličku. Jasné, jasné, je to špeciálny deň, aký (ideálne) zažiješ len raz, ale naozaj je nutné zadlžiť sa kvôli nemu až do konca života?

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nie. Fakt nie je. Presne to si povedal aj tento párik a navzdory tradíciám sa rozhodol svadbu zorganizovať v skromnejších podmienkach. Celý obrad sa mal odohrávať u nich na záhrade. Počasie im prialo, slniečko svietilo, hostia vyzerali byť spokojní a nevesta so ženíchom určite tiež. Až dokiaľ sa jedna suseda nerozhodla, že to celé pokazí.

Suseda vytiahla ručnú kosačku a začala kosiť

Na svojom pozemku si môže robiť kto chce, čo chce, ale ako sa hovorí, tvoje práva končia tam, kde začínajú práva toho druhého. Právo na peknú svadbu by sme v zákonoch hľadali síce márne, ale predsa. Človek obdarený chrbtovou kosťou a aspoň štipkou taktu, by ju nechal v pokoji prebehnúť do konca. Táto pani to však nemala v pláne.

„V sekunde, ako začala nevesta kráčať k oltáru, nakopla kosačku a ešte po nás aj kričala,“ dokumentuje vo virálnom videu jeden zo svadobčanov, ktorý na TikToku vystupuje ako @vampyyric. Video doposiaľ nazbieralo viac ako 600-tisíc zhliadnutí. „Pokračovala počas celého obradu, vôbec sme nepočuli ich manželské sľuby.“

Ľudia v komentároch nevedeli pochopiť, ako sa niekto vôbec môže znížiť k takej úbohosti. „Aký zatrpknutý človek musí byť, aby pokazil susedom ich veľký deň?!“ vyjadril sa jeden z nich. „Ja byť na ich mieste, odteraz jej chodím každý deň o tretej ráno zazvoniť na zvonček,“ napísal zase niekto iný. A čo ty? Ako by si reagoval na podobnú situáciu?

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Žena začala kosiť uprostred svadby
Shutterstock

Tagy:
REKLAMA
Michaela Molnárová
Písanie je pre mňa spôsob, ako sprostredkovať realitu ostatným. Venujem sa mu odmalička a profesionálne pôsobím na EMEFKE od roku 2017. Mojou špecializáciou sú ľudské príbehy a rozhovory so zaujímavými ľuďmi zo Slovenska.Už niekoľko rokov žijem v Južnej Kórei, preto moje články často obsahujú aj cestovateľské zážitky a pútavé detaily o živote v Ázii. Vo voľnom čase ma pravdepodobne nájdete, ako si doprajem niečo sladké, čo sa malo zjesť až zajtra.
Najčítanejšie
Podobné