Vodička vo Vranove nafúkala viac ako tri promile, polícia ju obvinila

Za jazdu pod vplyvom alkoholu bola 40-ročná Vranovčanka v predchádzajúcich 24 mesiacoch odsúdená.


Obvineniu pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 40-ročná vodička z Vranova n/Topľou, ktorá v nedeľu podvečer viedla po Dlhej ulici v v rodnom meste auto Škoda Fabia.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ako informovala prešovská krajská polícia na sociálnej sieti, žena jazdila s autom zo strany na stranu, preto ju zastavila policajná hliadka. Vykonaná dychová skúška bola pozitívna, nameraná hodnota predstavovala 1,49 mg/l etanolu vydychovaného vzduchu, čiže viac ako tri promile alkoholu. „Zároveň policajti zistili, že za jazdu pod vplyvom alkoholu bola v predchádzajúcich 24 mesiacoch odsúdená,“ informovala polícia s tým, že vodičku obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. Vranovskí dopravní policajti jej zároveň vzniesli obvinenie.

OPAKOVANE ZA VOLANTOM POD VPLYVOM ALKOHOLUV nedeľu podvečer viedla po Dlhej ulici vo Vranove nad Topľou osobné auto…

Posted by Polícia SR – Prešovský kraj on Monday, August 8, 2022

Tagy:
REKLAMA
Redakcia
Redakcia EMEFKA je tím skúsených redaktorov, autorov a kreatívcov, ktorí denne prinášajú zábavný, inšpiratívny a aktuálny obsah zo sveta popkultúry, lifestyle a spoločenského diania. Naši autori dbajú na kvalitu, overovanie faktov a originalitu, aby čitateľom poskytli spoľahlivé a pútavé články, ktoré si získali tisíce fanúšikov po celom Slovensku.
Najčítanejšie
Podobné