Neskutočná zmena imidžu. Evelyn sa ukázala tak, ako ju nikto z nás ešte nevidel

Moderátorka a stand-up komička prekvapila fanúšikov nečakaným krokom.


Od virálneho videa o kunách do celonárodnej televízie. Stand-up komička a dnes už aj moderátorka Evelyn ušla skutočne dlhú cestu. Eva Kramerová, ako znie jej celé meno, je rodáčkou z Dolného Kubína a na obrazovkách ju vídame už nejaký ten piatok. V roku 2015 hviezdila vo vlastnom jojkárskom sitkome Svet podľa Evelyn, potom štyri roky moderovala populárnu reality šou Farma.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Na rozdiel od iných osobností slovenského šoubiznisu, ktoré menia imidž ako ponožky, Evelyn dlho ostávala verná svojej klasike. Najmä, čo sa vlasov týka. Inak ako s charakteristickým blonďavým odtieňom sme ju za tie roky nevideli. Teraz však prichádza zmena. 33-ročnej Slovenke sa táto farba asi zunovala a rozhodla sa siahnuť po niečom extravagantnejšom.

Miluješ pivo? Dokáž, ako dobre poznáš svoj obľúbený nápoj, v našom "pivnom kvíze"

Mohlo by ťa zaujímať:

Miluješ pivo? Dokáž, ako dobre poznáš svoj obľúbený nápoj, v našom „pivnom kvíze“

Nielen šaty, ale aj účes robí človeka

Evelyn sa rozhodla okúsiť život ryšavky. Včera zverejnila na svojom Instagrame fotografiu s novými hrdzavými kaderami, na ktorej pózuje po boku svojho kaderníka Mária Nguyena, majiteľa a zakladateľa vlasového štúdia Sanctuary by Mario. „Kto nemal oravskú zrzku, nevie, čo je láska… a dráma,“ píše pri fotografii, ktorá na sociálnej sieti nazbierala až 14-tisíc srdiečok.

Reakcie ľudí na internete sa niesli vo veľmi pozitívnom duchu. Hoci vo väčšine prípadov si verejnosť neváha do jej vizáže kopnúť, tentoraz nemala jediného krivého slova. „Mám len jednu otázku – prečo si do toho nešla už dávno?“ napísala jedna komentujúca. „Neskutočne ti to sedí k pleti. S tou blond sa to nedá ani porovnať,“ chválila ju zase ďalšia fanúšička.


Tagy:
REKLAMA
Michaela Molnárová
Písanie je pre mňa spôsob, ako sprostredkovať realitu ostatným. Venujem sa mu odmalička a profesionálne pôsobím na EMEFKE od roku 2017. Mojou špecializáciou sú ľudské príbehy a rozhovory so zaujímavými ľuďmi zo Slovenska.Už niekoľko rokov žijem v Južnej Kórei, preto moje články často obsahujú aj cestovateľské zážitky a pútavé detaily o živote v Ázii. Vo voľnom čase ma pravdepodobne nájdete, ako si doprajem niečo sladké, čo sa malo zjesť až zajtra.
Najčítanejšie
Podobné