Vypadnutá Azra naložila Mirke a Lucii: Sú to dve ženy, ktoré nemajú v sebe kúsok ľudskosti

Bývalá farmárka má na dvojicu žien ťažké srdce.


15. séria markizáckej Farmy sa pomaly chýli ku koncu, následkom čoho sa počet farmárov v posledných dňoch radikálne znížil. Tesne pred bránami finále zo súťaže vypadla aj mladučká Azra, ktorej bolo osudným zbieranie zlatých tehličiek. Po odchode zo šou si servítku pred ústa nekládla a v rámci Farmy Xtra poriadne naložila dvom farmárkam, ktoré podľa nej taktizovali najviac.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Azre ležala v žalúdku najmä Lucka s Mirkou, konkrétne to, ako zmanipulovali dobrosrdečnú Emu. „Všetci, čo poznajú Emu, vedia, že je strašne ovplyvniteľná, a dve matky to veľmi pekne dokázali – ju ovplyvniť,“ povedala Azra. Tá mala k Eme počas Farmy blízko, ku koncu ich vzťah však trochu ochladol. Za túto skutočnosť viní práve spomínané duo.

Z ich správania je jej zle

„Mne sa dvíha tlak, keď počujem meno Mirka aj Lucka, je mi z toho zle. Mirka za mňa je človek bez chrbtovej kosti, takisto aj Lucia. Sú to proste dve 40-ročné ženy, ktoré nemajú v sebe kúsok ľudskosti a manipulovali 21-ročnú babu vo svoj prospech, pretože vedeli, že keď sa Emka dostane do finále, tak je to pre nich slabý súper,“ vyjadrila sa pôvodom mladá Macedónčanka.

„Obidve sa videli vo finále, boli o tom presvedčené, že tam budú, a to, čo robili, tak to bolo strašné. Fakt mi je z toho doteraz zle,“ dodala. Taktiež priznala, že jej je ľúto, ako sa s dvojicou žien rozlúčila. Podľa vlastných slov premárnila príležitosť povedať im, čo si o nich a ich správaní na Farme naozaj myslí.

Vypadnutá Viki o živote na Farme 15: Mirka je vulgárna žena, ktorá neustále kričí a poúča (ROZHOVOR)

Mohlo by ťa zaujímať:

Vypadnutá Viki o živote na Farme 15: Mirka je vulgárna žena, ktorá neustále kričí a poúča (ROZHOVOR)


Tagy:
REKLAMA
Michaela Molnárová
Písanie je pre mňa spôsob, ako sprostredkovať realitu ostatným. Venujem sa mu odmalička a profesionálne pôsobím na EMEFKE od roku 2017. Mojou špecializáciou sú ľudské príbehy a rozhovory so zaujímavými ľuďmi zo Slovenska.Už niekoľko rokov žijem v Južnej Kórei, preto moje články často obsahujú aj cestovateľské zážitky a pútavé detaily o živote v Ázii. Vo voľnom čase ma pravdepodobne nájdete, ako si doprajem niečo sladké, čo sa malo zjesť až zajtra.
Najčítanejšie
Podobné