Deadpool & Wolverine a Votrelec: Romulus lákajú do kina aj štýlovými nádobami na popcorn

Vojna popcornových kýblikov!


Možno si ešte pamätáš, že pri premiére druhej Duny vznikli v rámci propagácie filmu aj špeciálne nádoby na popcorn. Tie mali tvar púštneho červa a mnohí si neodpustili vtipy, že vyzerajú skôr ako erotické hračky. Dokonca aj hlavný herec Duny Timothée Chalamet žartoval, že si nevie predstaviť, ako z tej nádoby niekto bude jesť popcorn.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ako ale píšu aj portály The Direct a IGN, podobnú taktiku sa marketingoví mágovia rozhodli využiť aj v prípade dvoch ďalších filmov. Reč je o komiksovke Deadpool & Wolverine a sci-fi horore Votrelec: Romulus.

V prípade prvého menovaného filmu bude popcorn v kýbliku v tvare hlavy Wolverina. Ryan Reynolds, ktorý vo filme stvárňuje Deadpoola, na margo toho poznamenal, že v budúcnosti ľudia budú túto dobu označovať ako tú, v ktorej „začala vojna o popcornové kýbliky“.

filmy, Votrelec: Romulus, Deadpool & Wolverine, popcornové nádobky, zábava
Profimedia

Štýlovú nádobku na obľúbený snack ale ponúka aj Votrelec: Romulus. Nie je ním nič iné než hlava obávaného mimozemského Xenomorpha. Ako môžeš vidieť, ide o poriadne veľký a neprehliadnuteľný kúsok, otázkou však je, nakoľko bude pre divákov praktický. Pozornosť však celkom určite vzbudí!

Dodajme ešte, že snímka Deadpool & Wolverine dorazí do našich kín 25. júna a Votrelec: Romulus zase 15. augusta.


Tagy:
REKLAMA
Dušan Šutarík
Vyštudoval som Vysokú školu múzických umení v Bratislave a venujem sa prevažne filmovým a seriálovým témam. Informujem o novinkách v slovenských kinách aj na streamovacích platformách a prinášam zaujímavosti zo sveta filmov a seriálov.Občas píšem aj o aktualitách, technológiách alebo virálnych správach. Vo voľnom čase sa venujem písaniu poézie. Ak máte nápad na článok alebo tip, napíšte mi na dusan.sutarik@gmail.com
Najčítanejšie
Podobné