K letným festivalom celkom prirodzene patria outfity, ktoré sa vymykajú tomu, čo ľudia nosia počas všedných dní. Najväčší slovenský festival Lovestream nie je výnimkou a medzi návštevníkmi nájdeme viac než dosť krásnych ľudí v krásnych outfitoch.
Hoci každý momentálne zápasí s vysokými teplotami presahujúcimi tridsať stupňov Celzia, Slovenky, Slováci, ale aj tí, ktorí sa prišli zabaviť zo zahraničia, dokázali, že vyzerať dobre sa dá aj v takýchto horúčavách.
Ak by sme mali poukázať na nejaký trend, ktorý je na Lovestreame hojne zastúpený, sú to lesklé veci. Mnoho žien si oblieklo ligotavé kúsky oblečenia či doplnkov a ich tváre zdobili trblietky. Nechýbali ani aktuálne veľmi populárne kovbojské čižmy a rozmanité klobúky poskytujúce ochranu pred spaľujúcim slnkom.
Ilustračná fotografia | Autor: EMEFKA/Martin Adam Pavlík