Keď človek uviazne v dopravnej zápche, je to nepríjemné. Rovnako ale nahnevá, ak sa pred ním pomaly vlečie kamión a človek ho nemá ako predbehnúť (keďže v protismere je príliš hustá premávka). To sa stalo aj dvom vodičom, o ktorých informoval aj portál LADbible. Tí ostali „uväznení“ za kamiónom, ktorý sa pred nimi plazil slimačím tempom. Vodič v druhom aute to už nemohol zniesť, a tak vytiahol mobil a zavolal na číslo, ktoré bolo uvedené na zadnej časti dodávky pred ním.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vodič mu to zdvihol, načo netrpezlivý chlapík povedal: „Kámo, mohol by si si, k***a, pohnúť a predbehnúť ten kamión?“ Vodič sa len zasmial a spýtal sa: „Si za mnou?“ Druhý vodič prisvedčil a opäť sa spýtal, či by bolo možné trochu pohnúť kostrou. „Okej, kámo. Obídem ho,“ zaznela odpoveď.

Takže to napokon celkom dobre dopadlo!


Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Dušan Šutarík
Filmový a televízny kritik, ktorý v EMEFKA uplatňuje svoje vzdelanie z Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Vďaka odbornému vhľadu do réžie, dramaturgie a scenáristiky prináša čitateľom recenzie noviniek zo slovenských kín a streamovacích platforiem, pričom spracováva aj komplexné analýzy zo zákulisia filmového priemyslu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA