Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Majstrovstvá sveta v hokeji sú skvelou príležitosťou pripomenúť si klasiku slovenského internetu – studnicu najlepších komentátorských hlášok, ktorá nesie meno po Ivanovi Niňajovi, legende športového komentátorstva.

Niňajov svet vznikol v roku 2003 na základe diváckej nespokojnosti s výkonmi slovenských komentátorov. Krátko po zrode sa objavil na doméne okweb.sk. Rýchlo získaval fanúšikov a najvyššiu návštevnosť celkom prirodzene zaznamenával počas konania veľkých športových podujatí.

https://www.okweb.sk/clanky/kronika-komentatora-ninajov-svet/

Aká je situácia dnes? Niňajov svet bol pred rokmi predaný a nájdeme ho v športovej sekcii sme.sk. Môžeme sa tam pokochať galériou výrokov, ktorá siaha až do roku 2005 a venuje sa viacerým športom. Prichádza tá horšia správa – stránka nie je vôbec aktualizovaná a posledné hlášky na ňu boli pridané v roku 2016.

Aj napriek smutnému súčasnému stavu Niňajov svet zostáva pamätníkom komentátorského majstrovstva a najvtipnejších slov, ktoré kedy slovenskí komentátori vypustili. Poďme si pripomenúť tie, ktoré prišli na svet počas hokejových zápasov!

Zdroj: sport.sme.sk, okweb.sk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.