Absolútne šialené ľudské rekordy

Myslíte si, že sa môžete pochváliť nejakým tuctovým trikom, ktorý ste spravili niekde na párty?


Tie triky sú pravdepodobne nič v porovnaní s týmito bláznivými rekordami rôznych ľudí. Väčšina vecí vám príde nenormálnych, je možné, že aj nechutných, no musíte uznať, že tí ľudia sú vynimoční. 😉

 

1. Najdlhšie chlpy z uší

Ind, Anthony Victor, držal rekord pre najdlhšie chlpy z uší. Nie sme si úplne istí, ako moc by mal byť na tento fakt pyšný, ale jeho chlpy rastú priamo zo stredu jeho ucha a merajú 18 cm.


Zdroj: all-that-is-interesting.com

Aj keď by ste si nepomysleli, že niekto môže mať ešte dlhšie chlpy, ktoré mu rastú z uší, tak naozaj môže. Tento rekord bol prekonaný 55-ročným mužom, taktiež z Indie. Jeho chlpy sú ozaj dlhšie, než vlasy väčšiny mužov, merajú až 28 cm.

 

2. Najväčšie vypúlenie očí

Zdroj: all-that-is-interesting.com

Američanka Kim Goodman dokáže vypúliť svoje oči do vzdialenosti až 1,2 cm. Fotka je málo, pokochajte sa týmto neskutočným talentom na videu. 🙂

 

3. Najpružnejšia koža

Brit Gary Turner dokáže natiahnuť svoju pokožku až do dĺžky 15,9 cm. Ani nie tak kvôli talentu, ale skôr kvôli Ehler- Danlosovmu syndrómu. Je to vzácne dedičné ochorenie spojivového tkaniva, pri ktorom sa dostatočne netvorí kolagén alebo iné zložky spojivového tkaniva. Tento syndróm postihuje kĺby, kožu a krvné cievy. K najčastejším prejavom patrí zvýšená pohyblivosť kĺbov a ochabnutie kože.

Zdroj: all-that-is-interesting.com

Zdroj: all-that-is-interesting.com

Pozrite si tohto muža, ktorý si svoju kožu dokáže natiahnuť do neprirodzených rozmerov vo videu.

 

4. Najldlhší kúpeľ s červami

Je to trochu nad naše chápanie prečo by niekto chcel stanoviť rekord v sedení vo vani s červami, no nie všetky veci dokážeme pochopiť. Christine Martin v roku 2002 sedela s červami jednu hodinu a 30 minút.

Zdroj: bbc.com

5. Najviac štrkáčov držaných v ústach


Zdroj: all-that-is-interesting.com

Zdroj: all-that-is-interesting.com

Nie sme si istí, čo ho ovládlo, aby to spravil, ale Jackie Bibby z USA udržal v ústach za chvost 12 živých štrkáčov po dobu 12 a pol sekundy.

 

6. Najdlhšie nechty


Zdroj: all-that-is-interesting.com


Zdroj: all-that-is-interesting.com

Lee Redmond, 68-ročná žena z USA držala ženský rekord v najdlhších nechtoch. Začala si ich „pestovať“ v roku 1979, oficiálne si ich merala v roku 2008, dosiahli dĺžky neuveriteľných 86 až 89 cm. Bohužiaľ, v roku 2009 bola jej snaha trvajúca 3 desaťročia stratená, keďže svoje nechty stratila pri autonehode.

 

7. Najťažšia váha utiahnutá očnými viečkami

Zdroj: all-that-is-interesting.com

Chayne Hultgren drží bizarný a bolestivý rekord v ťahaní najťažšej váhy očnými viečkami. V roku 2009 utiahol tento Austrálčan 411 kg (ľudí a bicykel).

 

8. Najdlhšie vystrieknutie mlieka z oka

Zdroj: all-that-is-interesting.com

Ilker Yilmaz, stavbár z Turecka, dokáže vystrieknuť mlieko z oka do vzdialenosti 2,8 metra, čo nechutne predviedol v hoteli v Istanbule v roku 2004.

 

9. Hadí muž, ktorý sa dokáže dostať cez tenisovú raketu


Zdroj: all-that-is-interesting.com

Prezývaný kapitán Frodo, narodený v Nórsku a žijúci v Austrálii je známy ako fantastický „gumový muž“ pre svoju ohybnosť. Dokáže toho veľa, no jeho eso v rukáve je dostať seba celého cez hlavu tenisovej rakety.

Nebojte sa robiť blbosti, nikdy neviete, čo vás môže dostať do Guinessovej knihy rekordov, no musí to byť niečo viac originálne ako jedenie, alebo spanie, v tom sme majstri všetci.

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
31
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
47
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Absolútne šialené ľudské rekordy

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image