Absurdní mladomanželia vytiahli počas obradu mobily. Zamierili na Facebook

Toto už naozaj hraničí s mentálnou poruchou.

Zdroj: Tamara Menzi / Unsplash

Ako sa hovorí, iný kraj, iný mrav a s ním aj diametrálne odlišné svadobné tradície. V Indii sa kradnú ženíchovi topánky, v Borneu musia zase mladomanželia tri dni po svadbe sťahovať polky, keďže presne tak dlho nesmú použiť toaletu, u nás na Slovensku zase holdujeme čepčeniu. No a kdesi v Amerike? Tam je asi brutálne in „updatovať“ uprostred ceremónie status na Facebooku.

Je to presne také absurdné, ako to znie. Moderné technológie a sociálne siete sa verne implementovali do našich všedných dní a očividne nie len do nich. Pre niektorých z nás sú totiž súčasťou aj tých menej všedných, počas ktorých by malo byť podstatné doslova čokoľvek iné… okrem cápania písmeniek do virtuálneho prázdna.

Mickel Alexander / Unsplash (https://unsplash.com/photos/82p7JgzKOpo)

Bizarnými mladomanželmi, o ktorých dnes bude reč, sú Danielle a James. Táto zaujímavá dvojica dala zbohom tradičnej svadobnej klasike a rozhodla sa obrad okoreniť po svojom. Namiesto romantických sľubov a vyznaní teda po svojom veľkolepom áno vytasili mobilné telefóny. A pred oddávajúcim a všetkými svadobčanmi si zmenili facebookové stavy na „manžel/manželka“. 

Lebo to je predsa to najdôležitejšie, nie? Načo vyvaliť tisíce za priestory a šaty, načo sýtiť desiatky hladných krkov a krájať tortu, keď si bude Božena doma pri telke myslieť, že si ešte stále single?! Atypická svadobná fotografia sa objavila v online skupine Thats It, I’m Wedding Shaming, kde ľudia frflú na cudzie svadby a zlízla si hneď niekoľko nepekných komentárov. 

Tamara Menzi / Unsplash (https://unsplash.com/photos/maZjDox-5Cs)

„Ak je toto indikátorom kvality ich budúceho manželstva, tak si ten stav budú čoskoro meniť naspäť,“ napísala jedna užívateľka. „Strácam vieru v toto ľudstvo,“ okomentovala zase ďalšia. Zvyšok obsahu v komentárovej sekcii sa niesol v podobnom duchu a sme si takmer istí, že veľmi podobne na tom budú aj vaše myšlienkové pochody.

Zdroj: Thats It, I’m Wedding Shaming / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
17 vecí, ktoré potrebuješ počuť a pochopiť, kým máš dvadsať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME