Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

8-ročný Derek Prue z Kanady sa narodil s veľkým materským znamienkom, ktoré pokrýva podstatnú časť jeho trupu. Ako píše aj portál Unilad, Derekovi toto znamienko na sebavedomí príliš nepridalo. Keď sa rodina cez leto vybrala na kúpalisko, Derek si nechcel dať dole tričko a vystaviť sa tak nepríjemným pohľadom cudzích ľudí.

Jeho otec Derek Prue starší sa tomu nemienil len tak prizerať. Chcel svojmu synovi ukázať, že sa nemá za čo hanbiť a zároveň tým chcel zvýšiť jeho sebavedomie.

Nechal si vytetovať kópiu synovho znamienka

Rozhodol sa preto svojho syna podporiť pomerne netradičným, ale jednoznačným spôsobom. Na telo si totiž nechal vytetovať repliku jeho znamienka. Celá procedúra trvala dlhých 30 hodín. Bez toho, aby svoj zámer malému Derekovi prezradil, si jeho otec pod zámienkou najprv zaobstaral fotku znamienka, ktorú následne zaniesol tatérovi Tonymu Gibbertovi.

Alberta dad tattoos matching birthmark for son

This dad didn’t want his son to be self-conscious about his birthmark – so he asked a tattoo artist to give him a matching one. Read more: www.cbc.ca/1.5835744

Posted by CBC Edmonton on Friday, December 11, 2020

Ako sa Derek starší vyjadril, ani sám nečakal, že tetovanie bude trvať tak dlho. Zároveň uznal, že išlo o dosť bolestivý zážitok. Samotný Tony Gibbert bol zámerom otca dojatý. „Teraz bude môcť s otcom chodiť plávať a dať si dole tričko a byť v pohode,“ povedal tatér. „Som rád, že som mohol byť toho súčasťou a aspoň malou časťou prispieť k tomu, o čo sa snažil.“

Reakcia malého Dereka na otcovo tetovanie bola pozitívna. Údajne sa pri pohľade naňho usmial, ale zároveň bol prekvapený. „Bol som šťastný, ale trochu zmätený,“ priznal. „Nevedel som, že to otec plánuje urobiť.“ Derek sa zároveň vyjadril, že odteraz už nebude mať na kúpalisku problém vyzliecť si tričko a zaplávať si s otcom v bazéne.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.