Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Adela má svoju dvojníčku. Tá vraj moderátorke robila hanbu, opitá tancovala po baroch

Svojho dvojníka si skrátka nevyberieš.


V relácii Hit roka na RTVS privítal moderátor Ján Žgravčák svojich známych kolegov – Adelu Vinczeovú, Mateja Sajfu Cifru a Michala Kubovčíka. Počas relácie sme sa dozvedeli plno vtipných príhod, no najzaujímavejšou bola téma dvojníkov, a to najmä v prípade Adely. Tá jej moderátorke údajne robí hanbu, informujú Topky.

Určite si sa častokrát zamýšľal nad tým, či je niekde aj tvoj dvojník. Prípadne sa ti stalo, že si videl niekde náhodne človeka, ktorý sa podobá na tvojho známeho natoľko, že si mal problém veriť, že to nie je on. Nuž, je plno rôznych teórií, ktoré sa snažia vysvetliť, prečo to tak je, no pravda ostane asi navždy skrytá.

S dvojníkmi majú skúsenosti Sajfa aj Adela

Pokiaľ ide o tému dvojníkov, s tým majú „skvelú” skúsenosť aj moderátori Adela a Sajfa. Ľudia ich dvojníkov údajne videli už veľakrát.

moderátor skončil v nemocnici

Mohlo by ťa zaujímať:

Známy slovenský moderátor skončil v nemocnici. Zo zdravotných dôvodov nevie ani rozprávať

Sajfa spomína, že sa mu už niekoľkokrát stalo, že mu ľudia hovorili, že v ich dedine je presne taký, čo vyzerá ako on, že ho aj volajú Sajfa, tvrdia, že vyzerá úplne rovnako ako moderátor. Keď mu však ukážu o koho ide, tak je zdesený, pretože veľakrát ide o ľudí, ktorí nie sú práve vhodní na modeling.

Ešte vtipnejšie (a možno aj smutnejšie) je na tom Adela. Tá údajne svoju dvojníčku spoznala tvárou v tvár, dokonca spolu nakrúcali študentský film na základe ich podobnosti. Ako však zistila, tak jej tá jej robí miernu hanbu. Adela vraví, že chodí po bratislavských podnikoch, kde viackrát tancovala opitá na stoloch, pričom veľakrát si ľudia mysleli, že ide priamo o moderátorku.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.