Adept na najhoršie požiadanie o ruku? Žena sa podelila o fotku zo svojich zásnub

Katastrofa. Iné slovo niet.

Zdroj: Zoë Gayah Jonker / Unsplash

Žiadosť o ruku je (alebo by aspoň mala byť) jednorazová záležitosť, ktorá sa navždy vryje do pamäti dvoch zblúdilých duší. Niet divu, že ju niektorí mládenci chcú poňať originálne a svojej polovičke tento romantický zážitok trošku okoreniť. Vrchol Eiffelovky či prsteň v šampuse nám už zhovadili americké filmy, pre skutočne jedinečný zážitok teda treba hrabať hlbšie.

A tento chalanisko to urobil. Naozaj hrabal hlbšie. A z hlbín najväčších zásnubných hororov vydoloval niečo, čo bol podľa neho dobrý nápad… a podľa zvyšku internetu hotová katastrofa. Snubný prsteň svojej budúcej nastávajúcej (aj keď po tomto počine, ktovie…) umiestnil na vskutku atypické miesto. Kravské vemeno.

Zoë Gayah Jonker / Unsplash (https://unsplash.com/photos/PrFVid2wvkU)

Tragikomickú záležitosť postla do facebookovej skupiny That’s It, I’m Ring Shaming jedna užívateľka, očividne známa muža s pestrou fantáziou. Popis znel takto: „Hanba celému photoshootu. Muž je farmár, ale to neospravedlňuje jeho zlý vkus.“

Nielenže jeho profesia neospravedlňuje zlý vkus… podľa nášho skromného názoru ani nie je celkom kóšer nasr*ť nevinnú kravu. To aj napriek tomu, že prvotný úmysel je nevinný, šľachetný a v určitom zvláštnom ponímaní možno aj romantický. Pod fotografiou to okamžite začalo vrieť. Ako prvé si ľudia začali klásť otázku, aké monštruózne gigantické prsty musí dotyčná snúbenica mať, keď jej prsteň obopne kravský cecok. Otázka je celkom na mieste a odpoveď nám vŕta v hlave asi všetkým.

Potom prišli so silnými názormi ochranári zvierat a dožadovali sa dodržiavania základných zvieracích práv a ich ničnetušiacich vemienok. A na záver sa všetci kolektívne spýtali vesmíru, farmára i seba samých… pre lásku božiu, prečo?!

Jenny Hill / Unsplash (https://unsplash.com/photos/qysVTP1OONk)

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Španielsky umelec pretvoril slávne disneyovky na logá korporátnych firiem. Výsledok stojí za to


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME