Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Žiadosť o ruku je (alebo by aspoň mala byť) jednorazová záležitosť, ktorá sa navždy vryje do pamäti dvoch zblúdilých duší. Niet divu, že ju niektorí mládenci chcú poňať originálne a svojej polovičke tento romantický zážitok trošku okoreniť. Vrchol Eiffelovky či prsteň v šampuse nám už zhovadili americké filmy, pre skutočne jedinečný zážitok teda treba hrabať hlbšie.

A tento chalanisko to urobil. Naozaj hrabal hlbšie. A z hlbín najväčších zásnubných hororov vydoloval niečo, čo bol podľa neho dobrý nápad… a podľa zvyšku internetu hotová katastrofa. Snubný prsteň svojej budúcej nastávajúcej (aj keď po tomto počine, ktovie…) umiestnil na vskutku atypické miesto. Kravské vemeno.

Zoë Gayah Jonker / Unsplash (https://unsplash.com/photos/PrFVid2wvkU)

Tragikomickú záležitosť postla do facebookovej skupiny That’s It, I’m Ring Shaming jedna užívateľka, očividne známa muža s pestrou fantáziou. Popis znel takto: „Hanba celému photoshootu. Muž je farmár, ale to neospravedlňuje jeho zlý vkus.“

Nielenže jeho profesia neospravedlňuje zlý vkus… podľa nášho skromného názoru ani nie je celkom kóšer nasr*ť nevinnú kravu. To aj napriek tomu, že prvotný úmysel je nevinný, šľachetný a v určitom zvláštnom ponímaní možno aj romantický. Pod fotografiou to okamžite začalo vrieť. Ako prvé si ľudia začali klásť otázku, aké monštruózne gigantické prsty musí dotyčná snúbenica mať, keď jej prsteň obopne kravský cecok. Otázka je celkom na mieste a odpoveď nám vŕta v hlave asi všetkým.

Potom prišli so silnými názormi ochranári zvierat a dožadovali sa dodržiavania základných zvieracích práv a ich ničnetušiacich vemienok. A na záver sa všetci kolektívne spýtali vesmíru, farmára i seba samých… pre lásku božiu, prečo?!

Jenny Hill / Unsplash (https://unsplash.com/photos/qysVTP1OONk)

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje