Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.5.2024
sk
Dušan
cz
Filip

Adidas predstavil Superstary v štýle mačky zo Simpsonovcov

Ak si niekedy sníval, že si na nohy obuješ mačku Sněhulku, tvoj sen sa práve splnil.


V poslednej dobe sme sa mohli presvedčiť o tom, že tenisky s motívmi filmov a seriálov sa tešia obrovskej popularite. Napríklad na jeseň to bola značka Vans, ktorá predstavila kolekciu obuvi venovanú najznámejším klasikám filmového hororu.

Tento trend neobišiel ani Adidas a nemecká firma nadviazala spoluprácu so Simpsonovcami. Prvým ovocím spojenia dvoch silných značiek boli Ned Flaners tenisky, ktoré sa objavili počas tohtoročného leta. Pri dobráckom susedovi najznámejšej rodinky zo Springfieldu to nekončí a Adidas prišiel s teniskovou verziou ďalšej obľúbenej postavičky zo seriálu.

Profimedia

Mohlo by ťa zaujímať:

Vans predstavil novinky pre halloweenske obdobie. Ide o tenisky s motívmi legendárnych hororov

Áno, je to tak. Adidas skrížil čiernu mačku z rodiny Simpsonovcov so známym modelom Superstar a vznikla z toho táto špeciálna vecička s názvom The Simpsons x Adidas Originals Snowball II Superstar. Dvojka v názve znamená, že ide o vyobrazenie Snowball (nám známej z českého dabingu ako Sněhulka) druhej. Prvú Sněhulku zabilo auto (RIP) a v seriáli sa objavuje len na fotkách či v spomienkach postáv.

Profimedia

Podľa dostupných informácií zrejme pôjde o zateplený model, určený na zimné obdobie. Tomu zodpovedá aj očakávaný príchod niekedy v priebehu decembra. Už teraz ale môžeme povedať, že na ulicu v týchto teniskách vykročia len tí najodvážnejší. Tenisky sú naozaj verné svojej mačacej predlohe a zachytávajú všetky detaily vrátane obrovských očí, veľkých uší, chvostíka a dokonca aj obojku, ktorý je viditeľný na zadnej časti.

Profimedia
Profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.