Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand
Premium odznak
Zdroj: ©Profimedia

Adoptované dievčatko je v skutočnosti sociopatická dospelá žena, ktorá túži zabiť rodičov

Využíva svoj trpasličí vzhľad, aby ľudí presvedčila, že je dieťaťom?

Príbeh tejto reálnej rodiny má všetky prvky hororového filmu. Ničnetušiaci kresťanský pár si adoptuje šesťročné dievčatko, len aby zistili, že ide o dospelú, psychicky narušenú ženu, ktorá sa im snaží ublížiť. To tvrdia rodičia, ktorí zo strachu utiekli a neskôr boli obvinení zo zanedbania maloletej osoby.

Šesťročná ukrajinská sirota (?)

Na jar v roku 2010 si skúsení pestúni Kristine a Michael Barnnett z Indiany adoptovali ukrajinskú sirotu Nataliu Grace. Povedali im, že má šesť rokov. Zároveň trpí dwarfizmom, poruchou vývoja chrupavky a kostí, ktorá vedie k výrazne nižšiemu vzrastu s krátkymi končatinami, deformitám chrbtice, rúk, nôh, kĺbov i ušných lalokov. Okrem toho má problémy so zrakom. Napriek ochoreniu ju v rodine nadšene privítali a správali sa k nej rovnako ako k ich trom biologickým synom.

„V tom čase som mala veľmi privilegovaný život. Cítila som, že ak mám schopnosť pomôcť inej osobe, chcem to urobiť,“ spomína Kristine.

Dievča pôvodom z Ukrajiny žilo v USA dva roky. Podľa rodného listu sa narodila 4. septembra 2003 a súrne potrebovala domov. Jej predchádzajúci adoptívni rodičia sa jej z neznámych dôvodov vzdali.

Niečo tu nesedí

Noví rodičia čoskoro zistili, že Natalia je v skutočnosti dospelá žena s vážnymi duševnými problémami. Už po pár dňoch sa im nepozdávalo jej správanie, slovník i fyziológia údajného dieťaťa.

Hneď na parkovisku si všimli, že sama nemôže chodiť, hoci v papieroch sa nič také neuvádzalo. Dievča bolo veľmi nervózne, preto sa snažili o čo najpríjemnejší prechod do novej rodiny. Zahŕňali ju maximálnou pozornosťou. Vzali ju do Disney Worldu, chodili na výlety, dopriali jej množstvo hračiek, sladkostí, trávili spolu veľa času.

Prvé podozrenie prišlo, keď ju vzali na pláž. Chcela, aby ju odniesli do vody. Sľúbili jej to, len čo si trocha oddýchnu. Natalia odrazu vstala a rozbehla sa k oceánu.

„Pamätám si, ako sme sa s manželom na seba pozreli a nerozumeli, čo sa deje. Pred sekundou nemohla chodiť a teraz vstala a utekala.“

Slováci prezradili, bez akých počítačových hier si nevedeli predstaviť detstvo

Odporúčame prečítať:

Slováci prezradili, bez akých počítačových hier si nevedeli predstaviť detstvo

Keď ju videla nahú

Kristine najviac znepokojilo, keď ju išla prvýkrát kúpať. Zarazilo ju, že dievčatko má kompletné ochlpenie dospelej ženy. Neskôr nachádzala poschovávanú krvavú bielizeň, ktorá odhalila, že má pravidelnú menštruáciu. Taktiež plne dospelý chrup nezodpovedal jej veku.

„Nikdy nevyrástla ani o centimeter, čo by sa stalo aj dieťaťu s trpasličím vzrastom.“

Objavili sa ďalšie nezrovnalosti. Vyhýbala sa bábikám a hračkám. Vyhľadávala spoločnosť dospievajúcich dievčat a jej sofistikovaná slovná zásoba bola ďaleko za hranicou predškolského veku.

Nemala žiadne znaky cudzieho prízvuku. Keď rodina požiadala ukrajinského priateľa, aby k nej prehovoril v rodnom jazyku, nerozumela jediné slovo. Akoby tú reč nikdy predtým nepočula.

Vo viacerých rozhovoroch popisovali jej zvláštne až psychopatické správanie. Niekoľkokrát vyhlásila, že chce zabiť celú rodinu. Často kreslila obrázky s týmto motívom.

„Vyskakovala z idúceho auta. Natierala krvou zrkadlá. Po stenách rozmazávala svoje telesné tekutiny. Vyhrážala sa smrťou. Robila veci, ktoré by šesťročnému dievčaťu ani nenapadli.“

Tento článok je dostupný členom EMEFKA PREMIUM


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje