Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Väčšinou sú to psy, ktoré svoje príbytky strážia pred poštármi. Akonáhle sa doručovateľ priblíži k dverám, tak hrdo strážia svoj domov aj svojich pánov. Jedna poštárka z Kanady má však trochu inú skúsenosť. Každý deň, keď doručuje poštu, na ňu spoza okna agresívne útočí mačka. Poštárka sa rozhodla mačku natočiť a o videá sa na youtube podelila so zvyškom sveta. Samozrejme, že sa z videí stala senzácia. 

Agresívna mačka, ktorá stráži svoj domov

Nielen psy, ale evidentne aj niektoré mačky majú v sebe ochranársky pud a rozhodli sa bojovať proti nebezpečným poštárom. Táto mačka pochádzajúca z jednej kanadskej domácnosti je toho skvelým príkladom. Poštárka Debra Anderson sa rozhodla svoj zážitok s agresívnou mačkou pri doručovaní pošty zdieľať prostredníctvom videí na youtube.

Vo videách opisuje svoju poštársku rutinu a vysvetľuje, že akonáhle mačka počuje, že sa priblížila, vyskočí na okno a začne spoza okna mňaukať a agresívne útočiť. Ktovie, čo by sa udialo, ak by poštárku a mačku nedelilo okno. Debra sa pre Bored Panda vyjadrila, že táto mačka je desivejšia než ktorýkoľvek pes, ktorého počas svojej práce stretla.

Agresívna mačka jej spríjemňuje dni

Pod svojím videom na youtube sama napísala, že túto mačku, ktorá je súčasťou jej pracovnej rutiny, miluje. Často jej vylepší deň aj napriek tomu, že je na ňu, ktovie prečo, poriadne nabrúsená. Video sa stalo poriadne populárnym a na youtube má viac ako milión zhliadnutí.

Pod ďalším videom poštárka napísala, že je presvedčená o tom, že ju chce mačka zabiť

Stále sa však na mačke smeje a považuje ju za príjemné spestrenie svojej práce.

Samozrejme, nebolo by to ono, ak by sa pod videami nenašli rôzne vtipné reakcie

Niekto sa pod videom vyjadril, že mačka je určité taká agresívna preto, lebo Debra video natáča na výšku. Mnohým sa mačka zapáčila natoľko, že Debru poprosili, aby natočila aj ďalšie videá s mačkou.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.