Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Agresívny muž sa vyhrážal smrťou priateľke svojho syna

Žene povedal, že počas noci vyhodí celý dom do vzduchu a že má tri odložené náboje, pričom jeden je pre ňu, jeden pre syna a jeden pre neho.


Polícia obvinila 62-ročného muža z Nemšovej z prečinu nebezpečného vyhrážania. Ako informovala trenčianska krajská policajný hovorkyňa Katarína Kuzmová, muž sa v rodinnom dome v Nemšovej vyhrážal zabitím priateľke svojho syna.

Podľa doteraz vykonaného vyšetrovanie podnapitý muž 22-ročnej žene povedal, že počas noci vyhodí celý dom do vzduchu a že má tri odložené náboje, pričom jeden je pre ňu, jeden pre syna a jeden pre neho. „Vzhľadom k tomu, že žena mala strach o svoj život a zdravie, zavolala políciu na pomoc. Nemšovskí policajti agresívneho muža po príchode na miesto obmedzili na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška, ktorá sa skončila s výsledkom 1,85 promile alkoholu,“ uviedla k prípadu Kuzmová.

Obvinený muž, ktorý už bol v minulosti za rovnaký trestný čin súdne trestaný, skončil v cele policajného zaistenia. „V prípade dokázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky,“ dodala Kuzmová.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje